سوئیس-آلمان

پیش بینی فوتبال؛ آلمان و سوئیس در لیگ ملت‌ها

بازی برگشت آلمان و سوئیس در لیگ ملت‌های اروپا، می‌تواند تا حدی تکلیف دو تیم را در این تورنمنت مشخص کند. نبرد دو تیم آلمانی زبان اروپا را برای پیش بینی فوتبال بررسی کرده ایم. آلمان چند روز قبل سرانجام موفق شد با کسب پیروزی برابر اوکراین، اولین برد خود را در تاریخ این تورنمنت جشن بگیرد. سوئیسی ها هم آخرین فرصت را برای رسیدن دوباره به نیمه نهایی لیگ ملت ها در اختیار خواهند داشت.

پیش بینی آلمان و سوئیس

پیش بینی آلمان-سوئیس
پیش بینی آلمان-سوئیس

برای بازی آلمان و سوئیس در لیگ ملت‌های اروپا، دو انتخاب برای شرط میکس شما خواهیم داشت. تحلیل ما بر اساس سوابق اخیر دو تیم استوار است.

برد آلمان، اولین انتخاب ما در این بازی است.

بعد از کسب اولین پیروزی در زمین اوکراین، آلمان آماده است که در ورزشگاه خودی سوئیس را ببرد. آلمانی‌ها برای این بازی ترکیب اصلی خود را در اختیار دارند که مزیت بزرگی محسوب می‌شود. سوئیس سه مسابقه از چهار بازی آخر رسمی خود را باخته که یکی از آنها به اوکراین بوده است. از طرفی سوئیس ستاره اصلی خود ژردان شکیری را به خاطر کرونا در اختیار نخواهد داشت. به همین دلیل بعید است آلمان مشکلات زیادی برای پیروزی در این بازی داشته باشد.

مجموع زیر ۵ گل در بازی، دومین انتخاب ما است.

بازی های ملی در ایام کرونا با احتیاط زیادی برگزار می‌شود. از طرفی فشردگی بازی‌ها باعث شد که بازیکنان خسته شوند. در نتیجه تعداد گل‌های ثبت شده کمتر از حد نرمال است. چهار بازی آخر سوئیس در این رقابت‌ها، هرگز بیشتر از ۳ گل نداشته است. سه مسابقه از چهار بازی آخر آلمان در همه رقابت‌ها هم شرایط مشابهی داشته است. در بازی‌های رودررو به جز یک بازی، بقیه مسابقات هرگز ۴ گل یا بیشتر نداشته اند. از بیست مسابقه آخر خارج از خانه سوئیس در همه رقابت‌ها، ۱۸ بازی زیر ۴.۵ گل را ثبت کرده است.

آلمان و سوئیس در لیگ ملت های اروپا

آلمان
آلمان

آلمان به طور کلی در مسابقات لیگ ملت های اروپا عملکرد جالبی نداشته است. شاگردان یواخیم لوو تازه به اولین برد تاریخ خود در این تورنمنت رسیده اند. آلمانی‌ها در فصل گذشته سقوط کردند اما به لطف بالا رفتن تعداد تیم‌ها به سطح اول بازگشتند. سوئیس عملکرد غافلگیر کننده‌ای داشت و موفق شد در سال ۲۰۱۸ به جمع چهار تیم برتر لیگ ملت های اروپا برسد. اگرچه این روند در مسابقات ۲۰۲۰ تغییر کرده و سوئیس باید تلاش کند که به دسته دوم سقوط نکند. آلمان با ۵ امتیاز از سه بازی، در رتبه دوم جدول قرار دارد و سوئیس با تنها یک امتیاز، قعرنشین است.

بازی های رودرروی آلمان و سوئیس

سوئیس
سوئیس

سوئیس هرگز برابر آلمان یه تیم دست و پا بسته نبوده است. آنها در بازی رفت هم این مسئله را ثابت کردند. در شش مصاف آخر دو تیم، سه برد برای آلمان و دو پیروزی برای سوئیس در این رقابت‌ها ثبت شده است. آخرین تقابل آلمان و سوئیس به بازی یک ماه قبل در زوریخ برمی گردد که در نهایت با تساوی یک-یک به پایان رسید. آلمان در یک دهه اخیر موفق نشده سوئیس را شکست دهد.

ستاره های آلمان و سوئیس

تیمو ورنر-آلمان
تیمو ورنر-آلمان

لیست تیم ملی آلمان پر از ستاره هایی است که می‌توانند نتیجه بازی را عوض کنند. مانوئل نویر، تیمو ورنر، کای هاورتز، امره جان، جاشوا کیمیش، جولیان دراکسلر و سرژ گنابری از جمله این بازیکنان هستند. یادآور می‌شویم که لوو برخی بازیکنان مسن مثل توماس مولر، مسوت اوزیل یا متس هوملس را دیگر به تیم ملی دعوت نخواهد کرد. یان زومر در دروازه، مهره بسیار مهمی برای سوئیس است. در دفاع ریکاردو رودریگز و فابین شار، در خط هافبک گرانیت ژاکا و در خط حمله هریس صفرویچ می‌توانند برای آلمان خطرساز شوند.

داور بازی آلمان و سوئیس

رودی بوکه
رودی بوکه

رودی بوکه، داور چهل و سه ساله فرانسوی قرار است قضاوت بازی آلمان و سوئیس را برعهده داشته باشد. بوکه از داوران مورد علاقه فیفا است و به زودی پرونده وی را بررسی می‌کنیم.

همین حالا شانس خود را امتحان کنید:

برای دریافت آخرین پیشنهادات شرط بندی ما به طور رایگان، به کانال تلگرام مجله بخت، ملحق شوید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *