سایت وینرز بت

نقد و بررسی سایت وینرز بت (WINNERS.BET)

یک سایت شرط‌بندی که منحصراً به ورزش‌های الکترونیکی (Esport) اختصاص دارد

WINNERS.BET یک سایت شرط‌بندی ساده برای استفاده است که به شما امکان می‌دهد روی بسیاری از بازی‌های رقابتی مختلف شرط‌بندی کنید. در حال حاضر سایت‌های شرط‌بندی ورزش‌های الکترونیکی بسیاری در حال فعالیت هستند، بنابراین چگونه می‌توانید بفهمید کدام یک برای شما مناسب است؟ این بررسی سایت Winners.bet همه چیزهایی را که باید در مورد سایت بدانید و اینکه آیا این سایت شرط‌بندی ورزش‌های الکترونیکی (بازی‌های ویدئویی) مناسب نیاز شما هست یا خیر، پوشش می‌دهد. پس همراه مجله بخت باشید.

رابط‌ کاربری و طراحی: ساده و با عملکرد خوب

Winners.bet طراحی ساده با رنگ تیره‌ای دارد. همه چیز در مکانی آسان برای یافتن قرار داده شده است و وب سایت واقعاً خوب پاسخ می‌دهد، از نظر عملکردی به طور قابل توجهی نسبت به اکثر رقبا پاسخگوتر و کمتر خطا دارد.

طراحی و رابط‌کاربری در ظاهر مشابه سایت Midnite است. برای پیدا کردن یک ورزش الکترونیکی که می‌خواهید روی آن شرط‌بندی کنید، فقط باید نماد مربوطه را در نوار کناری صفحه پیدا کنید. سپس، با یک طرح بسیار ساده از مسابقات، بازارها و رویدادها مواجه خواهید شد. بخش امور بانکی و جزئیات حساب شما رابط‌کاربری ساده‌ای دارد و تنها بخش اصلی دیگر صفحه تبلیغات پاداش Winners.bet است.

همچنین بخشی برای پخش زنده مسابقات وجود دارد که به راحتی قابل دسترسی و استفاده آسان است. رابط‌کاربری در اینجا چیزها را به همان اندازه که لازم است قابل ارزیابی نگه می‌دارد. برای یافتن آنچه به دنبال آن هستید نیازی به پیمایش صفحه به صفحه ندارید و اطلاعات به وضوح ارائه می‌شود. این یک امتیاز بزرگ برای بررسی Winners.Bet است. بسیاری از سایت‌ها می‌توانند بیش از حد به هم ریخته شوند، این مشکل در ورزش‌های الکترونیکی ظاهرا بدتر از ورزش‌های معمولی است.  Winners.bet دارای طراحی و رابط‌کاربری شیک است، همچنین کارایی بالایی دارد. هیچ چیز در اینجا بیخودی نیست و همه چیز به سرعت پیدا و استفاده می‌شود.

پیشنهادات پاداش و شرط‌بندی رایگان: کمتر گاهی اوقات بیشتر است

انتخاب شما برای سایت شرط‌بندی ورزش‌های الکترونیکی فقط با کیفیت سایت و خدمات تعیین نمی‌شود، بلکه به چیزی بیشتر نیاز دارید. اغلب، این پاداش‌ها هستند. تبلیغات و پاداش‌ها به شما برای استفاده از یک پلت‌فرم به جای دیگری پاداش می‌دهند. این می‌تواند از شرط‌بندی‌های رایگان، مسابقات واریز، هر چیزی که به شما امکان می‌دهد کمی بیشتر به صورت رایگان بازی کنید، باشد. ورزش‌های الکترونیکی سایت Winners.bet شما را در این حوزه ناامید نمی‌کند. پاداش خوش آمدگویی Winners.bet یک مسابقه واریز 100٪ تا 50 یورو است. بنابراین اگر 50 یورو واریز کنید، می‌توانید با 100 یورو بازی کنید.

بونوس سایت winnersbet
بونوس سایت winnersbet

پیشنهادات پاداش همیشه کمی پیچیده‌تر از آنچه در ابتدا به نظر می‌رسد هستند، بنابراین حتماً شرایط و ضوابط را به دقت بررسی کنید تا بیشترین بهره را از آن‌ها ببرید. پاداش Winners.bet برای ثبت‌نام باید پنج بار با شانس 1.8 یا بالاتر شرط‌بندی شود. بیشتر سایت‌های شرط‌بندی شرایط شرط‌بندی بالاتری دارند، بنابراین این پیشنهاد پاداش معامله بسیار خوبی است.

نکته دیگر این است که Winners.bet به اندازه برخی دیگر از سایت‌های شرط‌بندی مستعد ارائه جوایز تصادفی و تبلیغاتی نیست. در حالی که آن‌ها برای برخی رویدادها اتفاق می‌افتند، آنقدرها که ممکن است در جاهای دیگر پیدا کنید رایج نیستند. با وجود شرایط شرط‌بندی کمتر و شرایط کمتر برای پاداش‌های شما، این امر تقریباً متعادل می‌شود. ممکن است پیشنهادهای زیادی دریافت نکنید، اما از آن‌هایی که می‌گیرید، بهره بیشتری می‌برید.

پرداخت‌ها: چگونه می‌توانید پرداخت کنید؟

تنوع خوبی از گزینه‌های پرداخت در این سایت وجود دارد. روش‌های کارت استاندارد را به همراه برخی کیف‌پول‌های الکترونیکی و خدماتی مانند Rapid Transfer، Skrill، Trustly و Astropay پیدا خواهید کرد. شرط‌بندان کانادایی خوشحال خواهند شد که بدانند Winners.bet، اینتراک (Interac) را به عنوان یک روش پرداخت می‌پذیرد.  Paypal، Apple و Google Pay در دسترس نیستند، اما گزینه‌های جایگزین زیادی وجود دارد.

بازارهای ورزش‌های الکترونیکی

روی بازی‌های بزرگ، کوچک و خارق‌العاده شرط‌بندی کنید

ورزش‌های الکترونیکی یک بازار متنوع است، بنابراین در دسترس بودن بازی‌ها و بازارهای مختلف هنگام انتخاب یک سایت شرط‌بندی ورزش‌های الکترونیکی مهم است.  Winners.bet گستره وسیعی از بازی‌ها را ارائه می‌دهد که فراتر از اصول اولیه‌ای است که سایت‌های شرط‌بندی ورزشی سنتی پوشش می‌دهند. شما به همان اندازه احتمال دارد که با شرط‌بندی Rocket League روبرو شوید چیزی که نمی‌دانستید یک ورزش الکترونیکی است.

طیف گسترده‌ای از شرط‌های CS:GO و شرط‌های Lol را به همراه عناوین بزرگ دیگری مانند Overwatch خواهید دید. با این حال، می‌توانید شرط‌بندی روی Kings of Glory و حتی حوزه‌های مهم‌تر مانند World of Warcraft و Quake را نیز پیدا کنید.

برای این بازی‌ها، تمام مسابقات بزرگ ورزش‌های الکترونیکی پوشش داده می‌شود. از نظر بازارهای خاص در هر مسابقه که می‌توانید روی آن شرط‌بندی کنید، اکثر بازیکنان ناامید نخواهند شد. شما می‌توانید روی ورزش‌های الکترونیکی با دورهای تکی هندیکپ بازی‌ها، مجموع امتیازات، اکثر بازارهایی که در جاهای دیگر در دسترس هستند، شرط‌بندی کنید. این گسترده‌ترین گسترش بازارها در هر مسابقه نیست، اما آنها بازی‌ها، رویدادها و برنامه‌های بازی‌های بیشتری را نسبت به بقیه ارائه می‌دهند. این گسترده‌ترین بازارها در هر بازی نیست، اما آن‌ها بازی‌ها، رویدادها و جدول زمانبندی بازی‌های بیشتری را نسبت به بقیه ارائه می‌دهند.

پخش زنده

مسابقات زنده با کیفیت خوب

شرطبندی زنده در سایت Winners.bet
شرطبندی زنده در سایت Winners.bet

پخش زنده Winners.bet برای بسیاری از رویدادهای مهم در دسترس است. شما می‌توانید این بخش را به سرعت و به راحتی در صفحه (tab) دوم در صفحه اصلی وب سایت پیدا کنید. گزینه‌های پخش زنده بسته به حقوق پخش‌ها محدود هستند، اما نسبت به اکثر سایت‌های معمولی شرط‌بندی ورزشی به‌طور گسترده‌تر در دسترس هستند.

خود پخش زنده Winners.bet به خوبی کار می‌کند. بخش زیادی از این امر به رابط‌کاربری و طراحی سایت مربوط می‌شود. Winners.bet یک وب‌سایت دشوار برای استفاده نیست، با ویژگی‌ها یا ویجت‌های زیاد بیش از حد پر نشده است. حتی در حین استفاده از قسمت‌های دیگر، می‌توانید یک پخش زنده با کیفیت مناسب از وب سایت دریافت کنید. این دلپذیر است، زیرا اغلب پخش زنده در سایت‌های شرط‌بندی وجود دارد، اما کیفیت آن‌قدر بالا نیست که استفاده از آن را تضمین کند. اغلب هنگام اجرا، سایت دیگر پاسخ نمی‌دهد. به لطف طراحی مینیمالیستی، این مورد در اینجا صادق نیست.

شانس و محدودیت

یک شانس خوب برای شانس بهتر

یک سایت خوب طراحی شده با بازارهای مختلف بسیار عالی است، اما اگر آن‌ها بدترین شانس را ارائه دهند، فایده زیادی ندارد. شانس Winners.bet بخش مهمی از سایت است، آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا بیشترین سود را از بازی ببرید. بنابراین چگونه آن‌ها در رقابت قرار می‌گیرند؟

با نگاهی به یک مسابقه بزرگ CSGO در پیش رو، شانس Winners.bet در ورزش‌های الکترونیکی به خوبی در مقابل رقبا مقایسه می‌شود. آن‌ها ضریب 1.40 را برای برنده شدن در مسابقه و 2.70 برای تیم مقابل ارائه می‌دهند. Midnite، یکی از بزرگترین سایت‌های شرط‌بندی انحصاری ورزش‌های الکترونیکی، 1.44 در اول و 2.52 در دوم ارائه می‌دهد. بت365 (Bet365) که بیشتر یک سایت ورزشی معمولی است، 1.44 را برای تیم قوی و 1.63 را برای تیم دیگر ارائه می‌دهد.

شانس Winners.bet به خوبی با رقابت مطابقت دارد. آن‌ها در یکی از تیم‌ها به خوبی از Midnite جلوتر هستند، با شانس کمی بدتر برای بازیکن تیم دیگر. می‌توانید مطمئن باشید که با این سایت دارای شانس استاندارد یا بهتری هستید. به طور کلی، شانس آن‌ها به طور مداوم بر سایت‌های ورزش‌های معمولی برتری دارد و تا حد زیادی با سایر سایت‌های ورزشی الکترونیکی مطابقت دارد یا آن‌ها را شکست می‌دهد.

شما می‌توانید محدودیت‌هایی را برای بازی‌های خود در سایت تعیین کنید، که این یک ویژگی خوب برای حفظ استفاده شما در سطح معقول است. حتی با تبلیغاتی که ارائه می‌شود، بهتر است فقط با پولی بازی کنید که می‌توانید از دست بدهید. به نظر می‌رسد Winners.bet یک سایت شرط‌بندی مسئولیت‌پذیر است که به بازیکنان امکان دسترسی آسان به گزینه‌ای برای محدود کردن زمان جلسات و سپرده‌های خود را می‌دهد.

خدمات مشتری

پاسخگویی سریع

خدمات مشتری برای داشتن یک تجربه خوب در هنگام استفاده از یک سایت شرط‌بندی ورزش‌های الکترونیکی حیاتی است. چون با پول سر و کار دارید، پاسخ‌ها و راه‌حل‌هایی سریع و قابل فهم برای هر مشکلی که ممکن است در پلتفرم، تبلیغات یا هر چیز دیگری داشته باشید می‌خواهید.

گزینه‌های پشتیبانی Winners.bet یک چت زنده یا یک تماس ایمیلی است، اگر مشکل شما خیلی فوری نیست یا زمانی برای چت ندارید. چت زنده هنگام آزمایش سریع و پاسخگو به نظر می‌رسید، با یک نماینده در عرض یک دقیقه وصل شد. راه ایمیل خیلی سریع نیست، اما این چت زنده سریع به این معنی است که وقتی نیاز به پاسخ یا راه حل سریع دارید، مجبور نیستید از آن استفاده کنید. اگر مشکلی با پاداش Winners.bet دارید، این پشتیبانی باید به شما کمک کند تا مطمئن شوید که در زمان استفاده از آن مشکل آن رفع شده است.

امنیت

راستی‌آزمایی دقیق برای امنیت بهتر

سوال مهم در شرط‌بندی ورزش‌های الکترونیکی همیشه این است که آیا می‌توانید به سایت اعتماد کنید یا خیر. بسیاری از سایت‌های شرط‌بندی ورزش‌های الکترونیکی رسانه‌های جدیدی هستند، حتی ممکن است نظرات Winners.bet را جستجو کنید تا بپرسید Winners.bet قانونی است. این سایت به طور کامل در مالتا مجوز دارد، بنابراین با تمام مقررات آن‌ها در مورد راه اندازی صحیح یک سایت شرط‌بندی مطابقت دارد. علاوه بر این، Winners.bet تحت گروه WIN، گروه بزرگ‌تری از شرکت‌ها با شبکه‌ای از وب‌سایت‌های محبوب ورزش‌های الکترونیکی قرار می‌گیرد.

شما می‌توانید احساس امنیت کنید که سپرده‌های شما به طور جداگانه نگهداری می‌شود و نباید مشکلی برای برداشت از سایت داشته باشید. این باید به اندازه‌ای باشد که ذهن شما را راحت کند، به خصوص وقتی که چت زنده سریع را برای پشتیبانی از هرگونه سؤال در نظر می‌گیرید. از نظر امنیت، قبل از شروع باید یک دوره راستی‌‌آزمایی را طی کنید. یک فرآیند راستی‌آزمایی کامل نشانه خوبی برای امنیت سایت است. ممکن است شروع بازی کمی بیشتر طول بکشد، اما می‌دانید که امنیت دارید.

نتیجه

Winners.bet یک سایت شرط‌بندی ورزش‌های الکترونیکی است که مستقیماً به اصل مطلب می‌پردازد. این سایت به خوبی طراحی شده است تا شانس‌های زیادی را در بازی‌های مختلف ارائه دهد. یافتن مسابقه و بازار مورد نظر، شرط‌بندی و یافتن هر گونه تبلیغات مرتبط ساده است. ممکن است برخی از ویژگی‌های اضافی سایر سایت‌های شرط‌بندی را نداشته باشد، اما به طور قابل توجهی راحت‌تر از آن‌ها اجرا می‌شود، حتی در هنگام پخش زنده رویدادها و ویدیوها.

برخی از جنبه‌های منفی مانند تبلیغات کمتر و روش‌های پرداخت کمتر مانند ارز دیجیتال وجود دارد. اگر به دنبال تجربه‌ای سریع و کارآمد، با عملکرد خوب و ایمن هستید، ورزش‌های الکترونیکی winners.bet قطعا یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای شما هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *