تاریخ:نوامبر 30, 2023
اوکلاهاما سیتی - هیوستون راکتس

پیش بینی بسکتبال NBA ؛ اوکلاهاما سیتی – هیوستون راکتس

دو تیم اوکلاهاما سیتی و هیوستون راکتس در چارچوب پلی آف بسکتبال NBA فردا به مصاف هم خواهند رفت. با پیش بینی بسکتبال همراه ما باشید.

آمار دو تیم

اوکلاهاما سیتی با کسب 110.4 امتیاز در هر بازی در رده بیست و یکم لیگ قرار گرفته است. اوکلاهاما با 47 درصد شوت و 36 درصد پرتاب سه امتیازی به ترتیب در رده های دهم و هجدهم NBA قرار گرفته است.

اوکلاهاما سیتی تاندر با از دست دادن 108.4 امتیاز در هر بازی به طور میانگین در رده هفتم قرار گرفته است. اوکلاهاما با دادن 46 درصد موقعیت شوت و 34 درصد پرتاب سه امتیازی به حریفان خود به ترتیب در رده های دهم و سوم از لحاظ دفاعی قرار گرفته است.

هوستون راکتس با کسب 117.8 امتیاز در هر بازی این فصل در رده دوم NBA قرار گرفته است. هیوستون راکتس با 45 درصد موقعیت شوت در رده بیست و دوم قارر دارد.

هیوستون راکتس با 35 درصد پرتاب سه امتیازی در رده بیست و چهارم لیگ قرار گرفته است.

هیوستون راکتس از لحاظ دفاعی با از دست دادن 114.8 امتیاز در هر بازی در رده بیست و سوم لیگ قرار گرفته است. دفاع هیوستون راکتس با 46 درصد فرصت شوت و 35 درصد پرتاب سه امتیازی به ترتیب در رده های چهاردهم و هفتم قرار گرفته است.

غایبان اوکلاهاما سیتی تاندر

  • پوینت گارد / دیئونته بورتون به دلیل بیماری

غایبان هیوستون راکتس

  • پوینت گارد / روسل وست بروک به دلیل مصدومیت عضله
  • اسمال فوروارد / تابو سفولوشا به دلایل شخصی

بازیکنان کلیدی اوکلاهاما سیتی تاندر

دنیلو گالیناری با کسب 18.7 امتیاز در هر 29.6 دقیقه بازی این فصل و با کسب 5.2 ریباند و 1.9 پاس در هر بازی بازیکن کلیدی اوکلاهاما سیتی محسوب می شود.

فیلد گل گالیناری 44 درصد و پرتاب آزاد او 89 درصد است. شای گیلگئوس الکساندر با 10.9 امتیاز در هر 34.7 دقیقه بازی این فصل دیگر بازیکن کلیدی اوکلاهاما سیتی به شمار می‌رود.

گالیناری آمار 3.3 پاس در هر بازی و 5.9 ریباند در هر بازی را به ثبت رسانده است. آمار گالیناری 47 درصد فیلد گل و 81 درصد پرتاب سه امتیازی بوده است.

بازیکنان کلیدی هیوستون راکتس

رابرت کاوینگتون با کسب 12.4 امتیاز در هر 30.5 دقیقه بازی این فصل و استفاده از 6.6 ریباند و دادن 1.3 پاس در هر بازی، بازیکن کلیدی هیوستون راکتس به شمار می‌رود.

فیلد گل کاوینگتون 42 درصد و پرتاب آزاد او 80 درصد است.

جیمز هاردن با 34.4 امتیاز در هر بازی این فصل که 36.5 دقیقه بازی کرده است و با استفاده از 6.6 ریباند و 7.5 پاس در هر بازی، دیگر بازیکن کلیدی هیوستون راکتس است.

فیلد گل جیمز هاردن 44 درصد و پرتاب آزاد او 87 درصد بوده است.

پیش بینی بسکتبال NBA ؛ اوکلاهاما سیتی – هیوستون راکتس

هیوستون راکتس دیدار رفت را در این مرحله با برتری 114 به 80 مقابل اوکلاهاما سیتی به پایان برده است.

پیش بینی بنگاه های شرط بندی: Houston -2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *