پیر امریک اوبامیانگ-الکساندر لاکازت-آرسنال

راهنمای پیش بینی آرسنال (فصل 20-2019)

تاریخچه آرسنال

آرسنال یکی از قدیمی‌ترین باشگاه تاریخ فوتبال است و کار خود را در 1886 آغاز کرد. پانزده کارگر مهمات‌سازی این باشگاه را تاسیس کردند و به همین دلیل لقب آنها توپچی‌ها است. نام این باشگاه در ابتدا رویال آرسنال کامپلکس نامیدند. سال 1893 اسم باشگاه به وولویچ آرسنال (وولویچ منطقه‌ای در جنوب شرقی لندن است) تغییر یافت. آنها اولین عضو لیگ فوتبال انگلستان از جنوب لندن بودند. با این حال آنها برای نخستین قهرمانی‌های خود سال‌های زیادی منتظر ماندند. اولین قهرمانی آرسنال در جام حذفی در سال 1930 و اولین قهرمانی لیگ در 1931 به دست آمد. با این حالی زمانی که آنها در سال 1971 موفق به دبل داخلی در انگلستان شدند، با هشت قهرمانی پرافتخارترین تیم مسابقات لیگ به شمار می‌رفتند. آنها قهرمانی دیگری در لیگ در دهه هفتاد به دست نیاوردند اما پس از آن تاریخ یک بار در دهه هشتاد، دو بار در دهه نود و دو بار در دهه دو هزار به قهرمانی لیگ انگلستان رسیدند. قهرمانی آخر آنها در سال 2004 از لحاظ ارزش یکی از مهم‌ترین قهرمانی‌های تاریخ انگلستان است چون بدون حتی یک شکست حاصل شد. آنها با سیزده عنوان، پرافتخارترین تیم جام حذفی انگلستان نیز هستند.

آرسنال در فصل 20-2019

فصل دوم اونای امری پس از بیش از دو دهه حضور آرسن ونگر خوب پیش نرفت. امری در حالی اخراج شد که آرسنال حال و روز خوبی نداشت. خط دفاعی این تیم بازیکنان پراشتباهی دارد و هر گلی که به ثمر می‌رسانند، به ازای آن گل‌های بیشتری دریافت می‌کنند. با میکل آرتتای جوان و اسپانیایی که سابقه بازی در این باشگاه را داشت، آنها وضعیت را تا حدودی بهتر کرده‌اند اما هنوز در جایگاه نهم لیگ برتر جا دارند و از پنج بازی اخیر سه مساوی و دو برد دشت کرده‌اند. در لیگ اروپا نیز آنها بالاتر از آینتراخت فرانکفورت و استاندارد لیژ صدرنشین شدند و توانستند در دور اول حذفی، در خانه المپیاکوس به برتری دست یابند.

ستاره های آرسنال

پیر امریک اوبامیانگ مهم‌ترین ستاره آرسنال کنونی است. مهاجم گابنی در سی سالگی هنوز مشتریان زیادی دارد. الکساندر لاکازت، نیکولاس پپه، گابریل مارتینلی و برند لنو از دیگر ستاره‌های این باشگاه هستند. در تمام مسابقات اوبامیانگ با 19 و مارتینلی با 10 گل بهترین گلزنان باشگاه لندنی هستند.

آمار و اطلاعات آرسنال برای پیش بینی

پیش از این راهنمای پیش بینی لیگ برتر را کار کردیم و حالا به آمارهای آرسنال به صورت مجزا اشاره می‌کنیم.

آمارخانگیخارج از خانه
گلزنی دو تیم71% (دوم در لیگ)62%
بالای نیم گل100%85% (کمترین در لیگ)
بالای 1.5 گل93% (دوم در لیگ)69% (از آخر دوم در لیگ)
بالای 2.5 گل71% (دوم در لیگ)38%
کرنر7.15.3
کرنرهای حریف5.56.5
کارت زرد2.5 (دوم در لیگ)2.33 (دوم در لیگ)
کلین شیت21%23%
زدن گل اول57%23% (از آخر دوم در یگ)

راهنمای پیش بینی سایر باشگاه ها

راهنمایی پیش بینی فوتبال لیورپول راهنمایی پیش بینی فوتبال چلسی
راهنمایی پیش بینی فوتبال منچسترسیتی راهنمایی پیش بینی فوتبال؛ منچستریونایتد

مجید جان‌ملکی هستم، بیست و چند ساله. علاقه‌مند به انواع شرط بندی، به خصوص ورزشی. فوتبال و چند رشته ورزشی دیگه رو دوست دارم و تجربه خوبی تو این حوزه به دست آوردم که دوست دارم با شما به اشتراک بذارم.

4 Pings & Trackbacks

  1. Pingback: پیش بینی فوتبال؛‌ آرسنال و المپیاکوس - بخت

  2. Pingback: اطلاعات و آمار داور در پیش بینی فوتبال؛ جانلوکا روکی - بخت

  3. Pingback: اطلاعات و آمار داور در پیش بینی فوتبال؛ مارتین اتکینسون - بخت

  4. Pingback: راهنمای پیش بینی گالاتاسرای (فصل 20-2019) - بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *