بنفیکا لیسبون

راهنمای پیش بینی بنفیکا (فصل 20-2019)

تاریخچه بنفیکا

باشگاه بنفیکا که به عقاب‌ها معروف است، در سال 1904 در لیسبون تاسیس شد. قصد آنها این بود که باشگاهی برای صرف بازیکنان پرتغالی داشته باشند. تصمیم بر رنگ پیراهن و نماد این باشگاه که عقاب است در همان جلسه اولیه گرفته شد. اولین بازی این باشگاه در سال 1905 برگزار شد اما به دلیل وضعیت بد زمین و مدیریت باشگاه، هشت بازیکن تیم در سال 1907 راهی اسپورتینگ لیسبون شدند و اینطور جنگ این دو باشگاه آغاز شد. بنفیکا 37 بار فاتح لیگ پرتغال شده که این یک رکورد است. با این حال آنها برای کسب اولین عنوان باید تا 1936 صبر می‌کردند. از آن زمان، آنها در هر دهه چندین بار قهرمان پرتغال شدند. آنها اولین تیم پرتغالی بودند که فاتح لیگ قهرمانان شدند و این کار را در فصول 60-61 و 61-62 با پیروزی برابر رئال مادرید و بارسلونا انجام دادند. آنها در جام حذفی نیز 26 بار قهرمان شده‌اند که این هم رکوردی دیگر است. اوزبیو بزرگترین بازیکن تاریخ این باشگاه است.

بنفیکا در فصل 20-2019

فصل را با پیروزی 5-0 در سوپرکاپ برابر اسپورتینگ لیسبون آغاز کردند تا همه‌چیز مانند یک رویا آغاز شود. در لیگ تنها با یک امتیاز اختلاف نسبت به پورتو دوم هستند و فاصله با تیم سوم بسیار زیاد است. البته آنها در شرایطی تیم دوم هستند که در بیشتر هفته‌های فصل صدرنشین بودند. مثلا در نیم فصل اول تنها یک شکست داشتند و تمام مسابقات دیگر را برده بودند؛ اما این بین رفت و برگشت به پورتو باختند. در واقع بنفیکا طی فرم بد خود، در پنج هفته اخیر تنها یک برد و پنج امتیاز کسب کرده است. در فینال جام حذفی با پورتو روبرو خواهند شد و در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا نیز به دستاوردی نرسیدند و حذف شدند.

ستاره های بنفیکا

پیتزی بهترین بازیکن و آقای گل این تیم است. جدا از او، کارلوس وینسیوس، رافا سیلوا، هریس سفروویچ، فرانکو سروی، رائول دی توماس، روبن دیاس، الکس گریمالدو و عادل تعرابت سایر ستاره‌های این تیم هستند.

آمار و اطلاعات بنفیکا برای پیش بینی

پیش از این آمارهای مربوط به پیش بینی پرایمرالیگای پرتغال را بررسی کردیم و حالا به طور خاص، با آیتم‌های مربوط به بنفیکا آشنا می‌شویم.

آمار خانگی خارج از خانه
گلزنی هر دو تیم 25% (تیم آخر لیگ) 42%
بالای نیم گل 100% 100%
بالای 1.5 گل 83% (دوم در لیگ) 75%
بالای 2.5 گل 50% (سوم در لیگ) 42%
بالای 3.5 گل 42% (سوم در لیگ) 25%
کرنر 8.7 (اول در لیگ) 5.2
کرنر حریف 3.5 (سوم از آخر) 4.5
کارت زرد 1.7 2.6
کارت زرد حریف 3.2 3.3 (دوم در لیگ)
کلین شیت 58% (دوم در لیگ) 58% (اول در لیگ)
ناتوانی در گلزنی 17% 0%
زدن گل اول 67% (دوم در لیگ) 67% (اول در لیگ)
زدن دو گل و بیشتر 67% (دوم در لیگ) 67% (اول در لیگ)

بررسی تیم های لیگ پرتغال

پیش بینی مسابقات پورتو پیش بینی مسابقات اسپورتینگ لیسبون

Freak

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *