راهنمای شرط‌بندی یورو ۲۰۲۴

راهنمای شرط‌بندی یورو ۲۰۲۴: بهترین نکات، استراتژی‌‌‌ها و تحلیل

یورو ۲۰۲۴ یا مسابقات جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴، بزرگترین تورنمنت فوتبال ملی در قاره اروپا است. بیست و چهار کشور قدرتمند اروپا برای افتخار و پیروزی می‌جنگند. برای علاقه‌مندان به دنیای شرط‌بندی فوتبال، بازی‌های یورو فرصت‌های زیادی را برای استفاده از دانش و تحلیل و رسیدن به سود فراهم می‌کند. این راهنمای شرط‌بندی یورو ۲۰۲۴ به تحلیل جنبه‌های مختلف تورنمنت می‌پردازد، نکات شرط‌بندی را مرور می‌کند و استراتژی‌های برنده را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. مجله بخت

مقدمه

بازی‌های یورو ۲۰۲۴، هفدهمین دوره مسابقات جام ملت‌های اروپا محسوب می‌شوند. بعد از پایان فصل باشگاهی، بازیکنان بعد از استراحتی کوتاه، راهی اردوگاه تیم‌های ملی شدند. در ابتدای شرط‌بندی روی هر چیزی، فهمیدن آن از همه‌چیز مهم‌تر است. هدف اصلی این مقاله هم بالا بردن توانایی پیش‌بینی فوتبال برای افزایش سود از شرط‌بندی است.

معرفی یورو ۲۰۲۴

راهنمای شرط‌بندی یورو ۲۰۲۴
راهنمای شرط‌بندی یورو ۲۰۲۴

فرمت مسابقات

طی سالیان اخیر به حضور ۲۴ تیم در بازی‌های جام ملت‌های اروپا عادت کردیم. یورو ۲۰۲۴ هم از این قاعده مستثنی نیست و ۲۴ تیم در شش گروه چهار تیمی با هم رقابت می‌کنند. دو تیم برتر هر گروه راهی مرحله یک هشتم نهایی می‌شود. همچنین چهار تیم برتر سوم هم می‌توانند به این مرحله صعود کنند. سپس تیم‌ها به صورت حذفی تا فینال با هم بازی می‌کنند. فرمت فعلی، فرصت بیشتری به تیم‌های ضعیف‌تر برای حضور در دور حذفی می‌دهد.

جدول گروه‌بندی

 • گروه A: آلمان، اسکاتلند، سوئیس، مجارستان
 • گروه B: اسپانیا، ایتالیا، کرواسی، آلبانی
 • گروه C: انگلیس، صربستان، دانمارک، اسلوونی
 • گروه D: هلند، لهستان، فرانسه، اتریش
 • گروه E: بلژیک، اسلواکی، رومانی، اوکراین
 • گروه F: پرتغال، ترکیه، گرجستان، چک

تیم‌های مدعی و شگفتی‌ساز

مدعیان یورو ۲۰۲۴ در نگاه اول، همان مدعیان همیشگی هستند. آلمان، اسپانیا، ایتالیا، انگلیس، هلند، بلژیک، فرانسه و پرتغال را می‌توان از اصلی‌ترین مدعیان مسابقات دانست. شانس آلمان به خاطر میزبانی و حمایت هواداران خودی بالا به نظر می‌رسد. تیم‌هایی مثل اسپانیا، فرانسه و انگلیس در شرایط خوبی هستند. پرتغال روی ستاره‌هایش حساب باز می‌کند و ایتالیا هم قهرمان دوره گذشته است.

تیم‌های شگفتی‌ساز احتمالا شامل ترکیه، اتریش و سوئیس می‌شوند. تیم ملی ترکیه از حمایت چند میلیونی هوادارانش در آلمان برخوردار است. اتریش با رالف رانگنیک در مرحله مقدماتی یورو نمایش درخشانی داشت و شاید این روند را ادامه دهد. سوئیس هم با ترکیبی از بازیکنان با تجربه، می‌تواند چراغ خاموش تا مراحل پایانی برود.

ستاره‌های تورنمنت

فوتبال در قاره‌ اروپا همیشه ستاره‌های زیادی به جهان معرفی می‌کند. اکثر تیم‌های حاضر در تورنمنت، بازیکنان مشهوری دارند. جمال موسیالا و فلوریان ویرتس در آلمان، لامین یامال، نیکو ویلیامز، پدری و رودری در اسپانیا، نیکولو بارلا و فدریکو کیه‌زا در ایتالیا، لوکا مودریچ در کرواسی و هری کین، فیل فودن و دکلان رایس در انگلیس از جمله همین ستاره‌ها هستند. فرانسه از کیلیان امباپه، عثمان دمبله و آنتوان گریزمان استفاده می‌کند. کریستیانو رونالدو برای پرتغال و روملو لوکاکو برای بلژیک می‌درخشند.

تحلیل مرحله گروهی

با توجه به فرمت کنونی مسابقات، مدعیان جام معمولا می‌توانند به راحتی صعود کنند. امکان صعود تیم سوم از هر گروه می‌تواند کار را برای بقیه راحت‌تر کند. از طرفی بازی‌های دور سوم مرحله گروهی برای شرط‌بندی فوتبال جذاب‌تر می‌شود. به جز گروه مرگ که شامل اسپانیا، ایتالیا، کرواسی و آلبانی می‌شود، انتظار داریم بقیه مدعیان در نهایت راهی مرحله حذفی شوند.

نبرد بر سر صعود در گروه سوم بین تیم‌های صربستان، دانمارک و اسلوونی جذاب می‌شود. همچنین اتریش می‌تواند برای هلند و فرانسه مشکل ایجاد کند. به نظر می‌رسد کیفیت تیم‌های گروه آخر که شامل اوکراین، رومانی و اسلواکی می‌شود بالا نباشد. اما توقع داریم در نهایت اسلواکی راهی مرحله حذفی شود.

پیش‌بینی مرحله حذفی

همان‌طور که بالاتر گفتیم، انتظار حذف تیم مدعی در مرحله گروهی را نداریم. مرحله اول حذفی احتمالا شاید بازی‌هایی همچون فرانسه – ترکیه یا سوئیس – ایتالیا شود. یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ می‌تواند شاهد نبرد بزرگان شود. مثلا بازی‌هایی همچون اسپانیا – آلمان، بلژیک – فرانسه و یا انگلیس – ایتالیا در این مرحله ممکن هستند. اتریش می‌تواند در این مرحله حاضر شود. طبق پیش‌بینی ما، نیمه‌نهایی اسپانیا – پرتغال و فرانسه – انگلیس ممکن است.

نکات شرط‌بندی

 • میزان گلزنی هر دو تیم در بازی، معمولا بیشتر از متوسط سایر تورنمنت‌ها است.
 • آلمان به طور میانگین بالای ۱.۵ گل در هر مسابقه می‌زند.
 • انگلیس با اختلاف بیشتر از یک گل، مقابل تیم‌های ضعیف برنده می‌شود.
 • گزینه برد تیم‌هایی مثل فرانسه و انگلیس می‌تواند در شرط میکس برنده شود.
 • شرط‌بندی روی قهرمانی فرانسه و انگلیس، بالاترین ضریب را دارد.

بهترین استراتژی‌های شرط‌بندی

استراتژی‌های شرط‌بندی می‌توانند شانس پیروزی و سود‌آوری را بیشتر کنند. فهمیدن بازی و تاکتیک تیم‌ها می‌تواند علاقه‌مندان را چند پله جلو ببرد. تجربه ما در شرط‌بندی فوتبال، باعث خروجی استراتژی‌هایی می‌شود که در ادامه با شما به اشتراک می‌گذاریم.

سبک بازی تیم‌هایی مثل اسپانیا که بر پایه فوتبال مالکانه هستند، همواره می‌توانند کرنرهای زیادی خلق کنند. شرط‌بندی روی کرنر در بازی‌های اسپانیا را می‌توان زیر نظر داشت. انگلیسی‌ها به خاطر بازی هوایی و مجبور کردن مدافعان حریف به دفع توپ، اوت‌های زیادی ایجاد می‌کنند. تیم‌های بزرگ در دور سوم مرحله گروهی به برخی از ستاره‌های خود استراحت می‌دهند و شانس دو برابر رقبا می‌تواند ضریب مناسبی داشته باشد.

پرتغال و ایتالیا به خاطر سبک بازی ضدحمله، می‌توانند گل اول بازی را بزنند. مجارستان، سوئیس، دانمارک، اسلوونی و اسلواکی برای شرط ریسکی روی گلزنی هر دو تیم مناسب به نظر می‌رسند.

ابزار شرط‌بندی یورو ۲۰۲۴

استفاده از ابزار شرط‌بندی موجب انتخاب آگاهانه می‌شود. سایت‌های آماری همچون Whoscored و FotMob، اطلاعات آمار خوبی را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهند. سایت رسمی مسابقات یورو ۲۰۲۴ UEFA، نگاه کلی دارند و حتی نظر کارشناسی را می‌توانید در تحلیل‌های یوفا بخوانید. برای اینکه روی چه چیزی شرط‌بندی کنیم، مجله بخت به صورت روزانه یک بازی مهم را بررسی می‌کند. در مقاله‌ پیش‌بینی بازی امشب هم چند گزینه شرط‌بندی دیگر برای شرط میکس و شرط تکی معرفی می‌شود.

شرط‌بندی مسئولانه

مانند همیشه، روی شرط‌بندی مسئولانه برای جلوگیری از باخت و رعایت عدالت تاکید داریم. راهنمای شرط‌بندی یورو ۲۰۲۴ تلاش می‌کند که با بالا بردن دانش مخاطبان، به آنها کمک کند که در صورت شرط‌بندی روی مسابقات، سود‌آوری کنند. گذاشتن سقف برای شرط‌بندی، مدیریت هزینه و داشتن استراتژی شرط‌بندی، همواره می‌تواند از ناکامی بزرگ جلوگیری کند. در نهایت شرط‌بندی یک سرگرمی است که به صورت مسئولانه حتی می‌تواند موجب سود‌آوری هم شود. در صورتی که سن شما بالا نیست، از شما درخواست می‌کنیم که به جای شرط‌بندی، سعی کنید از تماشای بازی‌ها لذت ببرید.

نتیجه‌گیری

مقاله راهنمای شرط‌بندی یورو ۲۰۲۴ به معرفی و تحلیل مسابقات جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ که در کشور آلمان برگزار می‌شود، پرداخت. مخاطبان ما در این نوشته، دانش خوبی نسبت به مسابقات، نکات شرط‌بندی و بهترین استراتژی‌ها کسب کردند. داشتن چنین اطلاعاتی، موجب تسلط به تورنمنت و انتخاب آگاهانه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *