پیش‌بینی گالاتاسرای و منچستریونایتد

پیش‌بینی و فرم شرط‌بندی گالاتاسرای و منچستریونایتد

امشب پیش بینی گالاتاسرای و منچستریونایتد اهمیت زیادی برای شرط‌بندی فوتبال در لیگ قهرمانان اروپا دارد. چند ماه قبل انتظار می‌رفت این مسابقه یک بازی عادی باشد. اما عملکرد نه چندان درخشان منچستریونایتد طی دو ماه اخیر و پیروزی گالاتاسرای در بازی رفت دو تیم، همه‌چیز را تغییر دارد. علاقه‌مندان به پیش‌بینی فوتبال قطعا این مسابقه را دنبال می‌کنند. اریک تن هاخ به خوبی می‌داند که آینده‌اش در منچستریونایتد می‌تواند وابستگی زیادی به نتیجه این مسابقه و صعود از گروه داشته باشد. به همین دلیل توقع دیدن یک بازی جذاب و تهاجمی از سمت هر دو تیم را داریم. مجله بخت

پیش‌بینی گالاتاسرای و منچستریونایتد

پیش‌بینی گالاتاسرای و منچستریونایتد
پیش‌بینی گالاتاسرای و منچستریونایتد

مجموع بالای ۲.۷۵ گل در بازی، انتخاب ما در این بازی است.

توقع دیدن یک بازی پرگل را داریم. گزینه شرط‌بندی مجموع بالای ۲.۷۵ گل ضریب بیشتری نسبت به ۲.۵ دارد. در هر صورت ما منتظر دیدن حداقل سه گل در این بازی هستیم. طرفین خط حمله قدرتمند و خط دفاع شکننده‌دارند. از طرفی هر دو تیم گالاتاسرای و منچستریونایتد به پیروزی در این بازی احتیاج دارند و باید حمله کنند. همین مسئله کار ما را برای بردن این گزینه شرط‌بندی راحت‌تر می‌کند.

هشت بازی خانگی پیاپی است که بازی‌های گالاتاسرای در رقابت‌های مختلف در مجموع حداقل ۳ گل دارند. سه مسابقه از چهار بازی آخر خارج از خانه منچستریونایتد هم آمار مشابهی ثبت کرد. هفت بازی خارج از خانه پیاپی است که منچستریونایتد به تیم میزبان گل می‌زند. طی هشت مسابقه از نه بازی آخر خانگی گالاتاسرای، تیم ترکیه‌ای حداقل ۲ گل به تیم مهمان زد. بازی رفت دو تیم در شهر منچستر هم ۵ گل ثبت کرد.

عملکرد در لیگ قهرمانان

وضعیت و عملکرد دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا کاملا متفاوت است. نماینده ترکیه سابقه یک بار حضور در جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا را در تاریخش دارد. اگرچه آنها یک بار در سال ۲۰۰۰ قهرمان لیگ اروپا یا جام یوفای سابق شدند. منچستریونایتد سه قهرمانی در لیگ قهرمانان را در ویترین افتخارات دارد. شیاطین سرخ دومین تیم پرافتخار بریتانیا در این تورنمنت هستند. در مسابقات این فصل، گالاتاسرای بعد از گذشت ۴ مسابقه ۴ امتیاز دارد و در رتبه سوم جدول است. یونایتدی‌ها هم از همین تعداد مسابقه ۳ امتیاز دارند و در رتبه آخر هستند. به همین دلیل این بازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

آمار شرط بندی فوتبال

  • منچستریونایتد سه مسابقه از چهار بازی آخرش را برد.
  • دو تقابل آخر دو تیم شاهد گلزنی طرفین بود.
  • همچنین دو تقابل آخر دو تیم حداقل ۳ گل ثبت کرد.
  • منچستری‌ها چهار مسابقه از پنج بازی آخر خارج از خانه را بردند.
  • گالاتاسرای هشت مسابقه از ده بازی آخر خانگی را برد.
  • هشت بازی آخر خانگی گالاتاسرای حداقل ۳ گل ثبت کرد.

بازی رودررو

برخلاف تصور عموم، بازی‌های این دو تیم همواره پایاپای است. مثلا در چهار تقابل آخر طرفین، دو پیروزی برای گالاتاسرای و دو برد برای منچستریونایتد ثبت شد. دو مسابقه از این چهار بازی در مجموع بالای ۲.۵ گل ثبت کرد. همچنین دو مسابقه از این چهار بازی شاهد گلزنی هر دو تیم بود. مسابقه رفت دو تیم در مرحله گروهی با برد سه بر دو گالاتاسرای در ورزشگاه اولدترافورد به پایان رسید.

ترکیب

بدنه اصلی گالاتاسرای را بازیکنان ترک تشکیل می‌دهند. اما ستاره‌های زیادی به طور کلی در ترکیب نماینده ترکیه و شهر استانبول دیده می‌شوند. فرناندو موسلرا، آنخلینو، ایوب ایدین، داوینسون سانچز، کریم آکتورغلو، کریم دمیربای، مائورو ایکاردی، دریس مرتنز، ویلفرد زاها، تته، حکیم زیاش، کان آیهان، ویکتور نلسون و سرژیو اولیویرا برای گالاتاسرای بازی می‌کنند. منچستریونایتد می‌تواند از آندره اونانا، ویکتور لیندلوف، رافائل واران، کاسمیرو، کریستین اریکسن، راسموس هویلند، مارکوس رشفورد، آنتونی مارسیال، جیدون سانچو، لوک شاو، اسکات مک‌تامینی، برونو فرناندز، لیساندرو مارتینز، میسون مانت، آنتونی، سرخیو رگیلون، هری مگوایر و سوفیان آمرابات استفاده کند.

داور

خوزه ماریا سانچز، داور اسپانیایی، بازی حساس گالاتاسرای و منچستریونایتد را قضاوت می‌کند. میانگین ۵.۷ کارت زرد و ۲۸ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار سانچز در مسابقات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *