پیش‌بینی منچستریونایتد و بایرن

پیش‌بینی و فرم شرط‌بندی منچستریونایتد و بایرن مونیخ

مرحله آخر دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا با پیش‌بینی منچستریونایتد و بایرن مونیخ برای شرط بندی فوتبال آغاز می‌شود. بازی‌های گروهی لیگ قهرمانان به اوج خود می‌رسد. دو تیم بزرگ فوتبال اروپا در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم می‌روند که فرصت مناسبی را برای پیش‌بینی فوتبال فراهم می‌کنند. اریک تن‌هاگ می‌تواند با پیروزی در این مسابقه و امیدواری به صعود به مرحله بعد، از اخراج احتمالی جلوگیری کند. باواریایی‌ها با خیال راحت صدرنشین هستند اما شکست سنگین چند روز قبل مقابل اینتراخت فرانکفورت، وضعیت آنها را عوض کرد. ابعاد مختلف این بازی را در این نوشته بررسی می‌کنیم. مجله بخت

پیش‌بینی منچستریونایتد و بایرن

شرط‌بندی منچستریونایتد و بایرن
شرط‌بندی منچستریونایتد و بایرن

هر دو تیم به هم گل می‌زنند، اولین انتخاب ما در این بازی است.

توقع داریم دروازه هر دو تیم را باز ببینیم. پنج مسابقه از شش مصاف آخر دو تیم شاهد گلزنی طرفین بود. این آمار در بازی رفت هم تکرار شد. بازی رفت در مجموع توانست ۷ گل تولید کند. بایرن مونیخ شانزده بازی خارج از خانه پیاپی است که در همه رقابت‌های دروازه میزبان را باز می‌کند. شش مسابقه از هشت بازی آخر خارج از خانه بایرن با گلزنی هر دو تیم به پایان رسید. هفت مسابقه از نه بازی آخر خانگی منچستریونایتد هم با گلزنی مهمان همراه شد.

پیش‌بینی منچستریونایتد و بایرن
پیش‌بینی منچستریونایتد و بایرن

شانس دو برابر منچستریونایتد، دومین انتخاب ما است.

می‌توان گفت این یک انتخاب کاملا ریسکی است. منچستریونایتد در شرایط خوبی قرار ندارد و اریک تن هاگ در آستانه اخراج است. آنها برای بردن وارد میدان می‌شوند و ما امیدوار هستیم این رویکرد باعث نباختن آنها شود. بایرنی‌ها صعود خود را با اختلاف قطعی کردند و این یک بازی تشریفاتی برای نماینده آلمان است. همچنین بایرن مونیخ اول هفته پنج گل در زمین اینتراخت فرانکفورت دریافت کرد.

عملکرد در لیگ قهرمانان اروپا

همان‌طور که در بالا گفتیم هر دو تیم از بزرگان فوتبال اروپا هستند. اگرچه بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا تیم موفق‌تری است. نماینده آلمان شش قهرمانی در این تورنمنت را در ویترین افتخارات دارد. بایرن مونیخ از این نظر سومین تیم پرافتخار قاره اروپا محسوب می‌شود. منچستریونایتد سه قهرمانی در این تورنمنت را تجربه کرد. در مسابقات این فصل، بایرن مونیخ بعد از پنج مسابقه ۱۳ امتیاز دارد و به راحتی صدرنشین است. شیاطین سرخ از همین تعداد مسابقه تنها ۴ امتیاز دارند و در رده آخر گروه جا خوش کردند.

آمار شرط‌بندی فوتبال

  • بایرنی‌ها سه بازی پیاپی است که منچستریونایتد را شکست می‌دهند.
  • پنج مسابقه از شش مصاف آخر دو تیم با گلزنی طرفین به پایان رسید.
  • چهار مسابقه از شش تقابل آخر دو تیم حداقل ۳ گل ثبت کرد.
  • شش مسابقه از هشت بازی آخر خارج از خانه بایرن با گلزنی دو تیم تمام شد.
  • دو بازی است که بایرن مونیخ نمی‌برد.
  • منچستریونایتد تنها یک مسابقه از چهار بازی آخرش را برد.

بازی رودررو

وضعیت بازی‌های رودررو کاملا به نفع بایرن مونیخ است. مثلا طی شش تقابل آخر دو تیم، چهار پیروزی برای بایرن مونیخ و تنها یک برد برای منچستریونایتد بدست آمد. به همین دلیل شاگردان اریک تن هاگ برای صعود کار دشواری در پیش دارند. پنج مسابقه از این شش بازی شاهد گلزنی هر دو تیم بود. چهار مسابقه از این شش بازی در مجموع بالای ۲.۵ گل ثبت کرد. حتی در انگلیس هم آمار به نفع بایرن است. در شش تقابل آخر دو تیم در این ورزشگاه، دو پیروزی برای بایرن و یک برد برای منچستریونایتد ثبت شد. آخرین بار دو تیم در این ورزشگاه به تساوی یک یک رضایت دادند.

ترکیب

ستاره‌های زیادی را در ترکیب هر دو تیم شاهد هستیم. داوید اونانا، لوک شاو، رافائل واران، ویکتور لیندلوف، سوفیان آمرابات، هری مگوایر، لیساندرو مارتینز، میسون مانت، برونو فرناندز، آنتونی مارسیال، مارکوس رشفورد، جیدون سانچو، آنتونی، کریستین اریکسن، راسموس هویلند، سرخیو رگیون، احمد دیالو، الخاندرو گارناچو، کاسمیرو و دیگو دالو برای منچستریونایتد بازی می‌کنند. بایرن مونیخ هم از مانوئل نویر، ماتیاس دلیخت، کیم مین جائه، دایو اوپامکانو، جاشوا کیمیش، لئون گورتزکا، لروی سانه، هری کین، کینگزلی کومان، بونا سار، آلفونسو دیویس و ماتیاس تیل استفاده می‌کند.

داور

اسپن اسکاس، داور جوان نروژی قرار است بازی حساس منچستریونایتد و بایرن مونیخ را سوت بزند. پیش از این وی سه مسابقه در این تورنمنت قضاوت کرده که میانگین ۳.۳ کارت زرد نشان داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *