منچستریونایتد و ویلا

پیش‌بینی و فرم‌ شرط‌بندی منچستریونایتد و استون ویلا

پیش‌بینی منچستریونایتد و استون ویلا، مهم‌ترین بازی لیگ برتر انگلیس در روز سه‌شنبه برای شرط‌بندی فوتبال است. بازی‌های لیگ برتر انگلیس در زمان تعطیلی سایر لیگ‌ها به خاطر کریسمس، همچنان برقرار است. انگلیسی‌ها حتی در این ایام فشردگی لیگ خود را بیشتر می‌کنند. نبرد شیاطین سرخ و استون ویلا می‌تواند از جهات مختلفی برای پیش‌بینی فوتبال اهمیت زیادی داشته باشد. اریک تن هاگ آینده شغلی خود را در خطر می‌بیند. استون ویلا با اونای امری تبدیل به یکی از مدعیان کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است. به عبارت دیگر، دو تیم برای کسب سهمیه با هم رقابت می‌کنند. تیم مهمان در حال حاضر شرایط بهتری نسبت به منچستریونایتد دارد. مجله بخت

پیش بینی منچستریونایتد و استون ویلا

پیش‌بینی منچستریونایتد و استون ویلا
پیش‌بینی منچستریونایتد و استون ویلا

شانس دو برابر استون ویلا، انتخاب اول ما است.

اگر قرار است روی نباختن تیمی شرط ببندیم، استون ویلا گزینه بهتری است. باشگاه منچستریونایتد در شرایط بسیار بدی است. شیاطین سرخ چهار بازی پیاپی است که در رقابت‌های مختلف گلی نمی‌زنند. آنها سه مسابقه از این چهار بازی را باختند. استون ویلا در نقطه مقابل هفت بازی پیاپی است که در لیگ برتر شکست نمی‌خورد. هفت پیروزی از ده مسابقه در رقابت‌های مخلتف، آمار شاگردان امری در دو ماه اخیر است.

شرط‌بندی منچستریونایتد و استون ویلا
شرط‌بندی منچستریونایتد و استون ویلا

گلزنی هر دو تیم، گزینه دوم ما است.

اریک تن هاگ برای شکستن طلسم گلزنی تحت فشار است. در نتیجه انتظار داریم که منچستریونایتد در این بازی سراپا حمله شود. خط دفاع استون ویلا خیلی قوی نیست و همین مسئله می‌تواند ما را به گلزنی هر دو تیم امیدوار کند. سه بازی آخر استون ویلا در رقابت‌های مختلف با گلزنی هر دو تیم به پایان رسید. شش مسابقه از هفت بازی آخر خارج از خانه استون ویلا آمار مشابهی ثبت کرد.

عملکرد در لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد پرافتخارترین تیم تاریخ انگلیس است. شیاطین سرخ سابقه بیست قهرمانی را در لیگ دارند. استون ویلا هم به خاطر تاریخ قابل توجه خود، هفت بار قهرمان لیگ انگلیس شده است. هر دو تیم سابقه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را هم دارند. در مسابقات امسال لیگ برتر، منچستریونایتد بعد از ۱۸ مسابقه ۲۸ امتیاز دارد و در رتبه هشتم جدول است. فاصله یونایتد با منطقه سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هم زیاد اخیرا شد. مهمان از همین تعداد مسابقه ۳۹ امتیاز دارد و با قرار گرفتن در رتبه سوم جدول، تنها یک امتیاز با صدر جدول فاصله دارد.

آمار شرط بندی فوتبال

  • یونایتدی‌ها در ۳۴ مسابقه از ۳۸ مصاف با ویلا شکست نخوردند.
  • سه بازی پیاپی است که منچستریونایتد در لیگ گل نمی‌زند.
  • هفت بازی پیاپی است که استون ویلا در لیگ شکست نمی‌خورد.
  • منچستریونایتد در چهار مسابقه از شش بازی آخر خانگی شکست خورد.
  • چهار بازی آخر خارج از خانه استون ویلا با گلزنی هر دو تیم تمام شد.

بازی رودررو

مطابقه انتظار وضعیت بازی‌های رودررو به نفع منچستریونایتد است. مثلا طی شش تقابل آخر دو تیم، سه پیروزی برای منچستریونایتد و یک برد برای استون ویلا بدست آمد. چهار مسابقه از پنج مصاف آخر دو تیم شاهد گلزنی منچستریونایتد و ویلا بود. همچنین این چهار مسابقه در مجموع بالای ۲.۵ گل ثبت کردند. آمار در ورزشگاه اولدترافورد هم کاملا به نفع میزبان است. طی شش مصاف آخر دو تیم در این ورزشگاه، چهار پیروزی برای منچستریونایتد و یک برد برای استون ویلا بدست آمد. نیمی از این شش مسابقه شاهد گلزنی دو تیم بود. فصل گذشته یونایتد در این ورزشگاه با نتیجه یک بر صفر برنده از زمین خارج شد.

ترکیب

با تحول استون ویلا در کادر مدیریت، این تیم هم ستاره‌های زیادی در ترکیب خود می‌بیند. میزبان با داوید اونانا، دیگو دالوت، رافائل واران، هری مگوایر، ویکتور لیندلوف، برونو فرناندز، جان ایونس، اسکات مک‌تامینی، جیدون سانچو، آنتونی، آنتونی مارسیال، مارکوس رشفورد، راسموس هویلند و کریستین اریکسن وارد زمین می‌شود. ویلا می‌تواند از امیلیانو مارتینز، متی کش، دیگو کارلوس، ازری کونسا، تایرون مینگز، داگلاس لوییز، جان مک‌گین، یوری تیلمانس، برتراند ترائوره، امیلیانو بوندیا، اولی واتکینز، لوکاس دینیه، پائو تورس، کلمنت لنگله، موسی دیابی و نیکولو زانیولو استفاده کند.

داور

کریگ پاوسون قرار است بازی حساس منچستریونایتد و استون ویلا را قضاوت کند. میانگین ۳.۷ کارت زرد و ۲۱ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار پاوسون در مسابقات لیگ برتر انگلیس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *