آیلار دیانتی (Aylar Lie) کیست؟

بیوگرافی آیلار دیانتی

شراره دیانتی (آیلار دیانتی) متولد فوریه 1984 در ایران است. او ساکن نروژ است و در این کشور به Aylar Lie معروف است. زبان اصلی او نروژی است اما به انگلیسی و فارسی نیز آشنایی دارد. او اهل منطقه آذربایجان ایران است و از سه سالگی راهی نروژ شده و توسط والدینی از همین کشور بزرگ شده است. او در نوجوانی به ایالات متحده رفت و بعد به مواد مخدر معتاد شد. اینطور آیلار با دنیای پورن آشنا شد. به گواه IMDB، دیانا در 9 فیلم پورن بازی کرده که همگی مربوط به سال‌های 2002 و 2003 هستند.

واکنش ها

او بعدها از بازی در این فیلم‌ها ابراز پشیمانی کرد. پس از آن دوره، دیانتی در سال 2004 در مسابقه دختر شایسته نروژ شرکت کرد اما وقتی مشخص شد او چه سابقه‌ای دارد، از دور مسابقات حذف شد. دیانتی در سال 2005 ادعا کرد با رابی ویلیامز خواننده انگلیسی رابطه جنسی داشته که این ادعا توسط ویلیامز رد شد.

دیانتی ادعا کرده که دوست دارد برای دیدن پدرش به ایران بازگردد اما این اجازه را به خاطر فیلم‌هایی که در آن‌ها بازی کرده پیدا نخواهد کرد. او حتی ادعا کرد که توسط هموطونان خود به مرگ تهدید شده است. او اعلام کرده بود که تنها یک دختر ساده است که اشتباهاتی احمقانه در دوره جوانی مرتکب شده است و انتظار نداشته با چنین برخوردی روبرو شود.

خوانندگی

او از سال 2006 به خوانندگی روی آورده است. او تعداد کمی آهنگ در سال‌های اخیر خوانده که کنسرت یکی از آن‌ها را می‌توانید در ویدئوی زیر ببینید.

دیانتی همکاری‌های زیادی با خواننده‌های دیگر نیز داشته است. برای مثال در آهنگ «دست‌ها بالا»، با آرش همکاری کرد یا در آهنگ “Now You’re Gone” در کنار بیس‌هانتر خواننده سوئدی دیده شد. آیلار در ادامه در فیلم یوهان: بچه سرگردان، در نقش رایا ظاهر شد. او در سال‌های اخیر به پوکر روی آورده و تاکنون 314 هزار دلار از این زمینه کسب درآمد کرده است.

آشنایی با مدل های ایرانی: مرجان فریتوس یا پرشیا پله

One Ping
  1. Pingback: آشنایی با مدل های ایرانی: مرجان فریتوس یا پرشیا پله – بخت و اقبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *