لورنا برنال-دکلته

لورنا برنال بانوی شایسته اسپانیا و همسر میکل آرتتا

بیوگرافی

لورنا برنال پاسکوال متولد می 1981 در آرژانتین است و به عنوان بازیگر، مجری تلویزیون و مدل فعالیت می‌کند. خانواده او وقتی لورنا یک سال داشت به مانند ناگور همسر ژابی به سن سباستین در اسپانیا نقل مکان کردند. او در نزدیکی مرز فرانسه، به یک دبیرستان فرانسوی رفت و اینطور به سه زبان اسپانیایی، انگلیسی و فرانسوی مسلط است. به طرزی عجیب او از هفت سالگی به عنوان مدل فعالیت کرده است.

در سیزده سالگی به کلاس‌های هنری رفت و در سال 1999 به عنوان بانوی شایسته اسپانیا معرفی شد. با این حال چون 17 سال داشت نتوانست نماینده اسپانیا در مسابقه بانوی شایسته جهان (Miss Universe) باشد. برای حضور در این رویداد باید حداقل 18 سال می‌داشت. با این حال توانست در جایزه موازی Miss World شرکت کند و به جمع ده نفر پایانی برسد.

لورنا از همان زمان به عنوان مدل و مجری تلویزیونی فعال است. بازیگری هم می‌کند و به جز کشورش اسپانیا، در دو سریال آمریکایی به نام‌های Chunk و CSI: Miami ایفای نقش کرده است. او در فیلم‌هایی نظیر Stiletto و The Deal (هالیوودی) نیز ایفای نقش کرده است. در دوره‌ای بین 1999 تا 2006 که جوانتر بود، در مسابقات و رویدادهای متفاوتی نقش مجری را ایفا کرده بود.

لورنا با میکل آرتتا سرمربی کنونی آرسنال ازدواج کرده و این دو اولین فرزند خود را در سال 2009 به دنیا آوردند که نام وی را گابریل گذاشتند. فرزندهای دوم و سوم آنها به نام‌های دنیل و اولیور در 2012 و 2015 به دنیا آمده‌اند.

گالری تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *