مرجان فریتوس-Persia pele-پورن استار ایرانی

مرجان فریتوس (پرشیا پله) کیست؟

بیوگرافی

مرجان فریتوس یا مارجان فاريتوس سال 1982 در تهران متولد شده، حالا 37 ساله است و حالا با نام Persia Pele (پرشیا پله) در آمریکا به عنوان مدل، بازیگر و پورن استار فعالیت دارد. او مدتی پس از تولد، با خانواده خود راهی سانفراسیسکو شد و در هنرستان هنر، در رشته تئاتر درس خواند. او در چندین فیلم هالیوودی بازی کرده است.

بازیگری

اولین تجربه او مقابل دوربین به سال 1998 بازمی‌گردد که در فیلم کوتاهی به نام ترانه‌های پدرم ایفای نقش کرد. او در ادامه در چندین فیلم هالیوودی نقش‌های کوتاهی داشت که از آن جمله می‌توان به Miss B’s Hair Salon , Color of the Cross and Ride Sweet Die Slow اشاره کرد. او همینطور در چندین مستند در مواردی مانند کتاب مقدس یا تاریخ مصر حضور داشته است.

فیلم‌های پورن پرشیا پله

او از سال 2008 با نام پرشیا پله، وارد دنیای فیلم‌های مستهجن شد. او همینطور در سال 2010 نامزد بهترین نمایش از یک میلف (AVN) شد. در بررسی فنی او به این نکته اشاره می‌کنند که از نظر ظاهری و وضعیت بدنی، شرایطی فوق العاده‌ دارد اما پیش زمینه تئاتری او باعث می‌شود که در دسته پورن استارهای محبوب جا نگیرد و کمتر با کمپانی‌های مطرح کار کند. برای مثال او تنها یک فیلم در برازرز دارد. او همینطور در سال‌های اخیر به عنوان میک آپ آرتیست، استریپر و تهیه کننده فیلم فعالیت داشته است. او اکانت توییتر فعالی دارد.

One Ping
  1. Pingback: آشنایی با مدل های ایرانی؛ آیلار دیانتی: از اعتیاد در نوجوانی تا کارنامه‌ای در دنیای موسیقی و پوکر – بخت و اقبال

One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *