تاریخ:مارس 3, 2021

متیو پیت کیست؟

متیو پیت اهل لیدز انگلیس است و از سال 2008 وارد دنیای پوکر شده است. او مدت هاست برای سایت PokerNews در مورد این بازی یادداشت می نویسد.

در ضمن خیلی ها او را به خاطر گزارش های خبری جالبش از تورنمنت های بزرگ پوکر می شناسند. متیو در سال های اخیر همیشه یکی از خبرنگاران حاضر در «تور جهانی پوکر» بوده است. در ضمن او سابقه حضور در «سری های جهانی پوکر» را هم داشته است. او در این مدت با پوکربازهای بسیاری مصاحبه کرده است. پیت در سپتامبر 2010 به عنوان دبیر وب سایت پوکرنیوز در بریتانیا منصوب شد.

متیو چندان علاقه ای ندارد در تورنمنت های پوکر به عنوان یک بازیکن شرکت کند. در واقع تنها دو بار این اتفاق افتاده است. اولین بار در سال 2013 و در تورنمنت تور پوکر بریتانیا و ایرلند بود که او در بازی 100 پوندی هولدم نامحدود حاضر شد. پیت در نهایت در رتبه 21م ایستاد و 353 دلار دریافت کرد.

بار دوم هم در سال 2017 بود. متیو در تورنمنت Rainbow Bristol Cup و در بازی 50 پوندی هولدم نامحدود شرکت کرد و در نهایت یازدهم شد. جایزه اش هم برابر با 274 دلار بود.

داستان جالب آشنایی متیو پیت با دنیای پوکر را از زبان خودش

دستم شکسته بود و نمی توانستم سر کار بروم. تصادفا با یک سایت پوکر آنلاین آشنا شدم. در عرض ده دقیقه 100 پوند باختم! هیچ ایده ای در مورد این بازی نداشتم ولی ادامه دادم و 50 پوند دیگر هم باختم. به نظرم رسید پوکر تنها یک قمار نیست. تصمیم گرفتم بیشتر در مورد این بازی تحقیق کنم. بعد با کتاب های پوکر و فروم های پوکربازها آشنا شدم.

کم کم بازی را یاد گرفتم و در بازی های آنلاین برنده می شدم. همزمان هرچه در مورد پوکر می آموختم و تجربه ام از بازی های آنلاین را در یک وبلاگ می نوشتم. از سایت Betfair با من تماس گرفتند و گفتند حاضرند مرا استخدام کنند تا برایشان در مورد پوکر بنویسم. کار رفته رفته جدی تر شد تا اینکه به PokerNews پیوستم و تبدیل یه یک خبرنگار پوکر شدم که مسئول پوشش خبری تورنمنت های بزرگ بود. به لطف این شغل جذاب توانستم به شهرها و کشورهای مختلف جهان سفر کنم. بارسلونا، کن، پراگ، اسلوونی، برلین و حتی لاس وگاس. من شاهد بازی های بزرگی بودم که برای آماتورها یک رویاست.

سلسله مطالب بیوگرافی بزرگان پوکر

مهندس صنایع، علاقمند به بازی به خصوص بازی های ورق، نویسنده آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *