ناگور آرانبورو؛ همسر ژابی آلونسو

ناگور آرانبورو

ناگور آرانبورو همسر ژابی آلونسو چندسالی از او بزرگتر است. او متولد 1979 است یعنی دو سال از همسر خود سن بیشتری دارد. او یک بیزنس‌وومن و البته بازیگر نیز به شمار می‌رود. او در آزپیتیتای اسپانیا متولد شد ولی در ده سالگی با خانواده راهی سن سباستین شد، همانجایی که با ژابی آشنا شد و زندگی وی را دگرگون کرد. پدرش در یک آژانس مسافرتی کار می‌کرد و مادرش در بانک. او در دانشگاه ملی هنر اسپانیا، هنرهای نمایشی خواند. او از هنرمندترین همسران فوتبالیست‌ها است.

ژابی در 2004 از سوسیداد راهی لیورپول شد اما رابطه این دو پیش از آن زمان شروع شده بود و ناگور با وی به لیورپول آمد. این دو در سال 2009 با یکدیگر ازدواج کردند و سه فرزند دارند. ناگور بازیگر است اما بازیگر چندان شناخته شده‌ای نیست. او اولین بار در سال 1998 روبروی دوربین ظاهر شد. برای مثال یکی از فیلم‌های او به نام Happy New Year, Grandma! که در سال 2011 ساخته شد، در IMDB ریت بالای هفت گرفته اما عمده فیلم‌هایش کوتاه هستند.

به جز شهرت به خاطر زیبایی، او به خاطر علاقه استعدادش در باله نیز شناخته می‌شود. لباس پوشیدن او هر بار به یک مد جدید در اسپانیا تبدیل می‌شود و به خاطر این سلیقه عالی از او تعریف می‌کنند. او یک فروشگاه لباس بچه در کشورش اسپانیا دارد. ژابی و ناگور علاقه زیادی به اسکی روی یخ دارند. در 2017 او مبلغی در یک لاتاری برنده شد. یک داستان خنده‌دار در مورد ناگور این است که وقتی پیتر کراوچ توسط لیورپول خریداری شد، دختری را در لابی هتل می‌بیند که از او خوشش می‌آید. ناگور هم به او لبخند زده بود و اینطور بازیکن دو متری لیورپول احساس کرده بود شانسی دارد. برای ایجاد رابطه جلو رفت و سر صحبت را باز کرد اما بعد فهمید که طرف مقابل، پارتنر همبازی‌اش است و موقعیت جالبی پیش آمد.

One Ping
  1. Pingback: لورنا برنال بانوی شایسته اسپانیا؛ همسر میکل آرتتا سرمربی جدید آرسنال – بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *