منطق تتلو (مدیر سایت تتل بت) در همخوابی با دخترها این است؛ اگر می‌خواهید برای شما آهنگ جدید بسازم، باید به نیازهای من توجه کنید. و نیاز تتلو همانطور که خودش بارها گفته است؛ هر شب نیو فیس (اشاره به دختر جدید)!

اما موضوع عیجب‌تر اجابت این درخواست تتلو توسط دخترهای بیشماری است که نیاز «هر شب دختر جدید» را تا به اینجا برآورده کرده است. به قول تتلو حرم سرا حق من است.

نکته مهم دیگر پاسخی است که این دخترها به منتقدانشن می‌دهند. اغلب دوستان و آشنایان این دخترها از همخوابی آنها با امیر تتلو مطلع می‌شوند و از آنها انتقاد می‌کنند. اما این دخترها در پاسخ قسمتی از شعرهای تتلو را ارسال می‌کنند.

  1. در ذهن آنها، بیشتر از مصرعی شعر تتلو، برای پاسخ چیزی نیست.
  2. نظام فکری سودجویانه تتلو که پشت حرف‌های بدیهی و درستی پنهان شده، توسط شعرهای او ملکه ذهن این افراد شده است. تا جاییکه عده بسیاری خود را موظف به رفع نیازهای تتلو می‌دانند.

برقراری رابطه جنسی و گرفتن و دادن آرامش نیاز اساسی انسان است، اما با کسی که طبیعت آن را جلوی پای فرد می‌گذارد، نه امیر تتلو! در واقع هک ذهنی امیر تتلو، قربانی را از خطی که طبیعت برای او در نظر گرفته است دور می‌کند.

مائده هژبری

مائده هژبری دختر رقاصی که فیلم‌های فوق سکسی از رقص‌های خود را در اینستاگرام منتشر می‌کرد و در سال 1397 یکبار دستگیر شد. سپس به ترکیه گریخت و پس از مدتی در استوری‌های امیر تتلو ظاهر شد.

مائده هژبری رقاص اینستاگرامی

مارال فردین

مارال روانشناس و گیاه خوار است. به گفته خودش 12 سال، طرفدار امیر تتلو است.

فحش دادن تتلو به مارال فردین
فحش دادن تتلو به مارال فردین

دختر لاهیجانی

از لاهیجان به ما رسیده! خیلی خوش اومدی!

تکمیل می‌شود…

ملودی همراز

همخوانی با آهنگ تناسخ

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت در شهریور 1398 اعلام کرد که عاشق تتلو شده است. سرانجام در تاریخ 29 شهریور 1398 شروع رابطه خودش با امیر تتلو را جشن گرفت.

عکس آرایش دنیا جهانبخت
عکس آرایش دنیا جهانبخت

زهرا خجسته

زهرا خجسته نیز در آبان سال 1398 تنش به تن امیر تتلو خورده است. آدرس اینستاگرام زهرا https://www.instagram.com/zahrakhoja3tatal است. زهرا خجسته در ایران زندگی می‌کند و در شهریور 98 نیز عکسی در کوه دارآباد تهران از خودش منتشر کرده است. زهرا خجسته توسط مارال فردین که یکی دیگر از دخترهای تتلو است، دنبال می‌شود.

زهرا خجسته
زهرا خجسته

طناز

اینستاگرام: https://www.instagram.com/tannaznanazbosslady

طناز در کنار امیر تتلو
طناز در کنار امیر تتلو

مریم لیپارترین (Mariam Liparteliani)

مریم لیپارترین یک دختر بدنساز و خوش هیکل است که در تیر 1398 با امیر تتلو رابطه داشته است.

نیو فیس‌های کادوی تولد امیر تتلو

ندا (nedaorg)

اینستاگرام: https://www.instagram.com/nedaorg

ندا و تتلو
ندا و تتلو

کورال (Coral)

اینستاگرام: https://www.instagram.com/coralangel1

کورال و تتلو

توگسه اُکسوز

توگسه اُکسوز (به انگلیسی: Tugce Oksuz) تاتو آرتیست حرفه‌ی در کشور ترکیه است. امیر تتلو، خواننده‌ی پرحاشیه‌ی رپ، به تازگی به انتشار تصاویری او را به عنوان دوست دختر خود معرفی کرده است.

توگسه اُکسوز و امیر تتلو
توگسه اُکسوز و امیر تتلو

فارغ التحصیل مقطع کارشناسی در رشته جامعه شناسی از دانشگاه سوربن فرانسه هستم. به دامنه وسیعی از موضوعات علاقمندام. هر روزم با خواندن موضوعات متفاوتی از تعداد زیادی وب‌سایت شروع می‌شه و با خواندن کتاب‌ها در شب به پایان می‌رسه. دوست دارم بخش‌هایی از دانشم در مورد شرط بندی، سرگرمی، بازی و ... رو در مجله بخت با شما به اشتراک بذارم.

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: بیوگرافی مریم لیپارتلیانی (مریم لیپارترین) + تصاویر جذاب – بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *