مارلا لاپلس-تیفانی ترامپ

تمام زنان زندگی دونالد ترامپ؛ از همسران تا زنان قربانی تجاوز

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا سابقه‌ای طولانی از حضور در کنار زنان بلوند و سکسی دارد. در واقع عمده زنان زندگی دونالد ترامپ که جمع کثری را نیز شامل می‌شوند، چنین ظاهری دارند. زنانی که با آنها ازدواج کرده، دوست دخترهای موقتش، زنانی که ادها کرده‌اند مورد تجاوز او قرار گرفته‌اند و حتی تمام ارتباطاتش با پلی بوی، مراسم دختر شایسته و از این دست. مدتی پیش شما را عکس هایی که ترامپ نمی‌خواهد ببینید آشنا کردیم و حالا سراغ زنان اطراف او رفته‌ایم.

همسران ترامپ

زنان زندگی دونالد ترامپ در سه مورد شامل همسران می‌شوند. او از 1977 تاکنون در عمده سال‌ها در پیوند زناشویی بوده است.

ایوانا ماری ترامپ

همسر اول ترامپ متولد 1949 در چکسلواکی بود. مدل سابق و فعال در بازار کار بود. همسر اول ایوانا یک موزیسین اهل پراگ بود. ازدواج ایوانا و دونالد بین 1977 تا 1992 جریان داشت. او به معاون رئیس در کسب و کار ترامپ تبدیل شده بود و حتی اجازه امضا به جای همسرش را داشت و به مدیریت کازینوی ترامپ رسیده بود. او در سال 1988 تبعه آمریکا شد. دونالد ترامپ جونیور، ایوانکا و اریک فرزندان این زوج هستند.

ایوانا ترامپ. طی یک درگیری در آستانه جدایی مربوط به سال 1989، ترامپ به ایوانا تجاوز کرد. پیشنهاد وکلای ترامپ در زمان جدایی به شکلی بود که ایوانا پول را بگیرد و قول بدهد مسئله را پیگیری نخواهد کرد.

مارلا ماپلس

همسر دوم ترامپ در سال 1963 در ایالت جورجیا متولد شده بود. او تنها همسر آمریکایی ترامپ بود. بازیگر بود و در تلویزیون نیز برنامه اجرا می‌کرد. این دو بین 1993 تا 1999 در رابطه بودند. رابطه او با ترامپ، در زمان رابطه مرد آمریکایی با همسر سابقش آغاز شده بود. از کسانی که در مراسم ازدواج این دو حضور داشتند می‌توان به او جی سیمپسون اشاره کرد. پایان رابطه آن‌ها کش و قوس بسیار داشت و طبق توافق و دریافت پول، ماپلس اطمینان داد که صحبتی با رسانه‌ها انجام ندهد. تیفانی فرزند این زوج است.

ملانیا ترامپ

از بین زنان زندگی دونالد ترامپ او را بهتر از بقیه می‌شناسید. همسر سوم ترامپ در 1970 به دنیا آمده است و محل تولد یوگوسلاوی سابق (منطقه اسلوونی) بود. او دوره‌ای طولانی در مدلینگ داشت و دومین بانوی اول است که در آمریکا به دنیا نیامده است. این دو در 2005 با یکدیگر ازدواج کردند.

دوست دخترهای ترامپ

زنان زندگی دونالد ترامپ شامل تعداد زیادی دوست دختر هم می‌شد.

کارا یانگ

از 2001 به مدت دو سال قرار می‌گذاشتند. مدل است و می‌گوید هرگز نشنیده که ترامپ صحبت نژادپرستانه‌ای انجام دهد.

کایلی باکس

با این مدل در حوالی 1995 رابطه داشت. این رابطه چند مرتبه دیگر در طی سالها تکرار شد. کایلی در خصوص اتهامات جنسی‌ای که به ترامپ وارد شده، از او دفاع کرده است.

روان برویر لین

رابطه‌ای کوتاه با این مدل در 26 سالگی داشت. در یک پول پارتی با هم آشنا شدند.

گابریلا ساباتینی

ترامپ با این بازیکن تنیس در حوالی 1989 قرار می‌گذاشت. یک ماه با هم قرار می‌گذاشتند. این پیش از قرار گذاشتن با ماپلس و طلاقِ ایوانا بود.

آلیسون جیانینی

در 1997 با ترامپ قرار می‌گذاشت در حالی که دونالد مشغول گذراندن مراجل طلاق بود. او ترامپ را یک جنتلمن تمام و کمال معرفی می‌کند. وقتی با ترامپ رابطه داشت که 27 ساله بود و ترامپ 50 سال داشت.

کندیس برگن

کندیس برگن برنده امی بهترین بازیکن سال 1982 در دهه شصت با ترامپ قرار می‌گذاشت.

آنا نیکول اسمیت

این مدل و ستاره تلویزیونی بیشتر به خاطر ازدواج با هاوارد مارشال (89 ساله) معروف است، اما اینطور شایعه شده بود که روابطی با ترامپ داشت.

کارلا برونی

برونی که حالا همسر نیکولاس سارکوزی رئیس جمهور سابق فرانسه است در سال 1991 با ترامپ قرار می‌گذاشت. ترامپ یک بار در خصوص او گفته بود کارلا “flat chested” که یعنی او سینه کوچک و حتی صافی داشت.

زنانی که از ترامپ شکایت کرده اند

جیل هارت

  • جیل هارت. او در دسامبر 92 به همراه دوست پسر آن زمان خود جورج هورانی در حال خوردن شام با ترامپ بود که مردم آمریکایی دستش را بین پاهای وی قرار داد. در ژانویه 93 هارت و دوست پسرش به یکی از خانه‌های ترامپ در فلوریدا دعوت شده بودند. ترامپ از هارت می‌گوید قصد دارد خانه خود را به وی نشان دهد و او را از دوست پسرش جدا می‌کند. وقتی هارت به اتاق ایوانکا ترامپ می‌پرسد که در آن زمان خالی بود، ترامپ او را به دیوار می‌چسباند و شروع به بوسیدن وی می‌کند. پس از این موضوع هارت و دوست پسرش به سرعت از خانه خارج شدند. او در سال 97 از ترامپ شکایت کرد اما باز هم پیشنهاد مالی وکلای ترامپ خوب بود و مسئله به دادگاه نکشید. او به سال‌ها تراپی برای متعادل شدن وضعیت خود نیاز داشت.

جین کارول

جین کارول. در ژوئن 2019 نویسنده و دختر شایسته سابق دانشگاه ایندیانا که سابقه چیرلیدری تیم‌های ملی آمریکا را نیز داشت، از تجاوز ترامپ در یک رختکن مربوط به اواخر 1995 و اوایر 1996 پرده برداشت. ترامپ در ابتدا از او خواست که برای خرید هدیه برای دخترش، کارول به وی مشاوره دهد. او را به بخش لباس زیر برد و سپس رختکن. آنگاه وی را به دیوار فشار داد و ضربه بدی به سرش زد و تلاش کرد او را ببوسد. در ادامه دست خود را به داخل لباس زیر کارول برد و آلت خود را در آورد و بخشی از آن را داخل واژن قرار داد.

پس از ماجرا، ترامپ از رختکن فرار کرد. کل این ماجرا سه دقیقه طول کشید. کارول سراغ پلیس نرفت و ماجرا برای چند دهه سر به مهر باقی ماند. دوستانش به وی گفته بودند که ترامپ 200 وکیل دارد و شکایت به جایی نخواهد رسید. جواب ترامپ این بود که او از تایپ مورد علاقه من نیست و هرگز او را ندیده اما کارول تصویری منتشر کرد که این دو در سال 1987 با یکدیگر دیدار کرده بودند.

سامر زروس

سامر زروس. برای یک شغل در یک شوی تلویزیونی توسط ترامپ در سال 2007 دعوت شد. مکان ملاقات هتل بورلی هیلز بود. زروس ادعا می‌کند که ترامپ در این ملاقات ترامپ وی را تاچ کرده، با دهان باز بوسیده و سینه‌هایش را گرفته است. او حتی آلت خود را به این زن مالیده است. یکی از اقوام زروس که از طرفداران ترامپ است به رسانه‌ها گفته این ادعا دروغ است و ترامپ به سامر در طی دوران کاری او کمک کرده است. شکایت او از ترامپ در مراحل قانونی قرار دارد و همین دیروز خبر رسید که دادگاه به تاخیر افتاده است.

آلوا جانسون

آلوا جانسون. در فوریه 2019 جانسون از ترامپ شکایت کرد و گفت در آگوست 2016 ترامپ به زور او را بوسیده است. جانسون در آن زمان در کمپین ترامپ مشغول بود. دو نفر این بوسه زوری را دیده‌اند اما هر دو موضوع را رد می‌کنند.

جسیکا دریک

جسیکا دریک. بازیگر فیلم‌های پورن بود و ادعا کرد ترامپ دو مرتبه به شکلی محکم او را بغل کرده و بوسیده است. ترامپ که به تازگی با ملانیا ازدواج کرده بود، در یک مراسم خیریه دریک و یک دختر دیگر را به گرمی فشرد و بی اجازه بوسید. وقتی از یکدیگر جدا شدند، ترامپ با وی تماس گرفت و پیشنهاد ده هزار دلار داد تا دریک به اتاقش بیاید. این پیشنهاد رد شد. هرچه تردیدهایی در خصوص زنان دیگر و علاقه آنها به معروف شدن بود، دریک به اندازه کافی معروف هست و نیازی به شهرت بیشتر نداشت.

زنان دیگر

پس از 2016 نیز چند پرونده دیگر رسانه‌ای شده است که به نام‌ها اشاره می‌کنیم: جسیکا لیدز (مربوط به دهه هشتاد)، کریستین اندرسون (مربوط به دهه 90)، لیسا بوین (1996)، کتی هلر (1997)، تمپل تاگارت مک دوول (1997)، کرنا ویرجینیا (1998) ، میندی مک گیلورای (2003) ، جنیفر مورفی (2005)، ریچل کروکس (2005)، ناتاشا استوینوف (2005)، جولیت هادی (2005 یا 2006)، نینی لاکسونن (2006)، کاساندرا سیرلس (2013)، بریجت سالیوان (2000)، تاشا دیکسون (2001) و …

2 Pings & Trackbacks
  1. Pingback: دختر ترامپ به اختلال روانی “بدن نمایی” یا Exhibitionism مبتلا است؟ – بخت

  2. Pingback: توییت ترامپ به فارسی، پرلایک ترین توییت به زبان فارسی تاریخ توییتر شد – بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *