ایوانکا ترامپ

دختر ترامپ به اختلال روانی “بدن نمایی” یا Exhibitionism مبتلا است؟

بدن نمایی چیست؟

وقتی فرد تمایل به نمایش اعضای جنسی خود در ملا عام یا اماکن نیمه‌عمومی داشته باشد به مرض بدن نمایی/عورت نمایی دچار است. شکل‌هایی گوناگونی از بدن نمایی وجود دارد. نمایش بدن در کلاب‌های لختی اعتراضات سیاسی یا حتی جمع‌های دوستانه که جز این اختلال دسته بندی نمی‌شود. البته در بیشتر نقاط جهان این موضوع جرم است و افراد حاضر در جمع یا رهگذر قادر به شکایت از او هستند. این نوع از لذت که افراد دارای این اختلال انجام می‌دهند به مانند دسته‌ای دیگر از اختلال‌ها به ارگاسم نمی‌انجامد اما لذت خاص خود را دارد.

تنیس ویمبلدون-جیمی جامپ-بدن نمایی
تنیس ویمبلدون-جیمی جامپ-بدن نمایی

در قرن جهدهم نمایش خود یک رفتار قبیح در نظر گرفته می‌شد و عمدتا ناشی از ضعف ارتباط با جنس مخالف استنباط می‌شد. این عمل بیشتر در نزد مردان با عورت نمایشی انجام می‌شد. در اواخر آن قرن یک روانشناس آن را در دسته اختلالات جنسی جا داد. فروید نیز روی این موضوع تحقیق کرد و معلوم شد حتی در کودکان چنین چیزی وجود دارد. این اکت به نوعی در زیرمجموعه اختلال کم‌توجهی – بیش‌فعالی جا داده شده است و در پسربچه‌ها به صورت ادرار ار انظار شکل می‌گیرد. دختربچه‌ها نیز برابر کسانی که جذاب می‌دانند گاهی برهنه می‌شوند. این تمایل در سن بلوغ به روابط با پارتنر تبدیل و محو شود. در بزرگسالی این عمل اختلال جنسی است و باید درمان شود.

مکان های مناسب بدن نمایی

بعضی سواحل آمریکایی و اروپایی مناسب در آوردن لباس هستند و جرمی متوجه شما نیست.

سواحل لختی
سواحل لختی

ایوانکا ترامپ

دختر ترامپ به نظر بسیاری به همین اختلال دچار است. او که در سال 2009 با جارد کوشنر ازدواج کرده همچنان به بدن نمایی می‌پردازد و حتی در سفری که با پدرش به عربستان داشت یک شاهزاده سعودی دویست شتر به او پیشنهاد داده بود تا یک شب با وی باشد. او که حالا به عنوان مشاور پدرش در کاخ سفید فعال است هر زمان که فرصت پیش می‌آید با پوشیدن لباس‌هایی که سینه‌های بزرگ و نیپلش را به نمایش بگذارد در بین عموم دیده می‌شود. شایان ذکر است که او سینه هایش را عمل و بزرگ کرده است.

ایوانکا ترامپ
ایوانکا ترامپ

حتی به دونالد ترامپ نیز در بسیاری مواقع همین اختلال را نسبت داده‌اند. راجع به مردی صحبت می‌کنیم که پرونده‌های تجاوز بیشماری (پرونده‌های تجاوز ترامپ) دارد و بسیاری از آنها شامل چنین اقداماتی می‌شدند. همینطور در زمینه عکس‌های مشترک ایوانکا و دونالد چیزهایی زیادی همیشه برای تردید وجود داشته است. برای مثال همانطور که در زیر می‌بینید یک بار در دهه نود در یک کنسرت دیده شد که ایوانکا در حال رقصیدن کاملا اروتیک روی پاهای پدرش است.

دونالد ترامپ-ایوانکا ترامپ
دونالد ترامپ-ایوانکا ترامپ

در هر صورت ایوانکا یکی از سوژه های خودارضایی و فانتزیبافی جوانان جهان تبدیل شده است. همینطور سایت‌هایی که علاقه به تولید عکس‌های فیک سلبریتی‌ها در حالت لخت دارند بسیار روی عکس ایوانکا کار کرده‌اند. عکس های لخت ایوانکا ترامپ را می‌بینید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *