سرگرمی

نیمه پنهان آنتونی استوکس مهاجم احتمالی پرسپولیس؛ هکرِ دوست دختر او، عکس‌های سکسی زیادی را منتشر کرد (گالری تصاویر)

آنتونی استوکس
نوشته شده توسط alireza

کلاه برداران اینترنتی، سابقه‌ای طولانی در انتشار عکس‌های خصوصی سلبریتی‌ها و اطرافیانِ آنها دارند. در یک مورد از این رفتار که شاید برایتان جالب باشد، آنها سراغ دوست دختر وقت آنتونی استوکس رفتند.

به نظر می‌رسد آنتونیو استوکس که مدتی او را در لیگ برتر با بازی در پیراهن تراکتورسازی دیدیدم، مهاجم جدید پرسپولیس خواهد بود. این مهاجم 31 ساله متولد دوبلین، محصول آکادمی آرسنال بود اما هرگز با این تیم در لیگ برتر بازی نکرد. او سابقه بازی برای فالکرک، ساندرلند، شفیلدیونایتد، کریستال پالاس، هیبرنیان، سلتیک، بلک برن، آپولون و تراکتور را در کارنامه دارد و مجموعه در 397 بازی باشگاهی، 156 گل زده است. او همینطور 9 بازی ملی برای جمهوری ایرلند دارد که شامل حتی یک گل نشده است.

استوکس طی دوره بازی حاشیه‌های زیادی داشته است. درگیری در کلاب شبانه، ترک بی دلیل تراکتور و جالب تر از همه درگیری با دوست دختر سابقش و مزاحمت برای او که سبب حکم دوری دادگاه شد. او به هشت ماه حبس نیز محکوم شده که در صورت تکرار اعمال مجرمانه به اجرا می‌افتد.

هکِ الیث اسکات

دوست دخترِ سابق استوکس، یک بار به شکلی بسیار بد هک شد. آی کلاد او هک شد که باعث شد بیش از دویست عکس و فیلم عموما خصوصی منتشر شود. برخی از این تصاویر را با پوشاندن نقاط حساس توسط ما مشاهده می‌کنید.

ویدیویی هم از سکس این دو نفر منتشر شده که آن را برای شما آپلود نمی‌کنیم ولی در این آدرس می‌توانید آن را تماشا کنید.

درباره نویسنده

alireza

Freak

افزودن دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید