ملیسا ساتا

ملیسا ساتا؛ دوست دختر کریستین ویری، همسر کوین پرینس بواتنگ

ملیسا ساتا

ملیسا ساتا یک مجری ایتالیایی تلویزیون است که در فوریه 1986 متولد شده است. او که در زمینه مدلینگ نیز فعال است، در چندین سریال ایتالیایی ایفای نقش کرده است. او همینطور بخشی از پروژه SI برای جام جهانی 2010 بود که زنان جذاب کشورهای مختلف، پیراهن و رنگ‌های کشور خود را پیش از جام جهانی، به صورت سوتین بر تن می‌کردند. او از والدینی ایتالیایی و اهل جزیره ساردینیا، در بوستون آمریکا متولد شده است و سال‌های کودکی را در بوستون و ساردینیا گذراند. پدرش آرشیتکت و در دولت ساردینیا بود.

او دو برادر به نام‌های ریکاردو و ماکسیمیلین دارد. پس از پایان دبیرستان، او در میلان در رشته ارتباطات درس خواند اما مدرکی وجود ندارد که فارغ التحصیل شده باشد. او سابقه فوتبال بازی کردن را دارد و در تیمی در تیم منتخب منطقه ساردینیا در سطوح پایین فوتبال ایتالیا بازی کرده است. او همینطور کاراته‌کا بود و در این ورزش قهرمان ساردینیا شده بود. او یک بار هم در ایتالیا به قهرمانی کاراته رسید. او مدلینگ را از 16 سالگی یعنی سال 2002 شروع کرد و در چندین مراسم بانوی شایسته شرکت و به فینال رسید.

روابط ملیسا ساتا

او بین 2003 تا 2006 با دیگر شخصیت تلویزیون ایتالیا که شش سال از او بزرگتر بود، رابطه داشت. بین 2006 تا 2011 او با کریستین ویری رابطه داشت. چیزی که رابطه این دو را خراب کرد، خیانتِ ویری با سارا تومازی (زنی که با بالوتلی و رونالدینیو نیز رابطه داشته) بود. در سپتامبر 2011، ساتا با بیزینسمن 45 ساله ایتالیایی، جانلوکا واچی نامزد کرد. در اکتبر 2011، ساتا در حال ورود دیرهنگام به هتلی با بسکتبالیست آمریکایی، کوبی برایانت دیده شد. این دو نزدیک‌های صبح هتل را ترک کردند اما عکاسان آنجا بودند.

رابطه با ساتا باعث شد ونسا بریانت همسر کوبی درخواست طلاق بدهد. در نوامبر 2011، ساتا رابطه خود را کوین پرینس بواتنگ را آغاز کرد و خیلی زود این دو نامزد کردند. در 2014 این دو اولین فرزند خود را به دنیا آوردند که مدوکس پرینس نام دارد. در ژوئن 2016 آنها در ساردینیا ازدواج کردند. در ژانویه 2019 بین این دو جدایی افتاد اما در ادامه 2019 دوباره رابطه خود را از سر گرفتند. کوین پرینس بواتنگ که در میلان در اوج بود ولی مصدومیت‌ها او را از سطح اول دور کرد، یک بار گفته بود احتمالا همیشه مصدوم می‌شوم چون با ملیسا ده بار در طی یک هفته سکس داریم!

گالری تصاویر ملیسا ساتا

مطالب مشابه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *