چگونه در لاتاری برنده شویم - برنده 7 بار لاتاری اسرار خود را فاش می‌کند

چگونه در لاتاری برنده شویم؟

تقریباً همه در مقطعی از زندگی خود رویای برنده شدن در لاتاری را دارند. این تصور که شما فقط می‌توانید یک روز با 7، 8 یا حتی 9 رقم در حساب بانکی خود از خواب بیدار شوید، هیجان‌انگیز است و فکر اینکه با این پول چه کاری می‌توانید انجام دهید قلب بسیاری از مردم را به تپش درمی‌آورد.

با این حال، آمار اغلب به ما یادآوری می‌کند که برنده شدن در لاتاری بسیار بعید است، و توصیه می شود به جای خرید بلیط، پول خود را پس‌انداز کنیم.

با این حال، ریچارد لاستیگ (Richard Lustig) از اورلاندو، فلوریدا، نظر متفاوتی دارد. او به طور قابل توجهی بیش از یک میلیون دلار در طول چند سال به دست آورده‌ است، زمانی که هر آماری که وجود داشت می‌گفت که این غیرممکن است. اگر ریچارد یک بار در لاتاری برنده‌ شده‌ بود تا به دارایی خالص خود برسد، این یک چیز بود، اما چندین بار برنده شد تا به 7 رقم در حساب بانکی خود دست یافت. این باعث شده‌ است که بسیاری از مردم بپرسند “او چگونه این کار را انجام می‌دهد؟”

ریچارد علیرغم آن چیزی که به نظر می‌رسد، خاص نیست. او با هیچ موهبت یا قدرت خاصی به دنیا نیامده است، در واقع او عادی‌تر از آن چیزی است که شما انتظار دارید. او به خبرنگاران گفت: «راستش، زندگی من قبل از پول بسیار خسته‌کننده بود. برخی هنوز آن را نسبتاً خسته‌کننده می‌دانند، با این حال، هنگامی که حساب بانکی شما چند صفر به آن اضافی می‌شود، خسته‌کننده بودن رنگ متفاوتی به خود می‌گیرد (می‌خندد).»

ریچارد ادعا می‌کند که هیچ جادویی در برنده شدن در لاتاری وجود ندارد و این در ریاضیات و منطق اولیه خلاصه می‌شود که او در اینجا فاش کرد. او کاملاً روشن کرد که هیچ راهی برای تضمین برنده شدن‌ شما در هر بار وجود ندارد (بدیهی است) اما شما می‌توانید با استفاده‌ از استراتژی‌های اثبات شده‌ او برای برنده شدن‌ در لاتاری شانس خود را به طور چشمگیری افزایش دهید. همراه مجله بخت باشید.

فهرست موضوعات

فرآیند پشت استراتژی چیست؟ چگونه یک نفر واقعاً در لاتاری برنده می‌شود؟

متأسفانه ما نمی‌توانیم تمام اسرار ریچارد را فاش کنیم، اما می‌توانیم بسیاری از نکاتی که قبلاً توسط ریچارد به اشتراک گذاشته‌ شده‌ است را ارائه دهیم. همانطور که قبلاً گفته‌ شد، همه چیز به استفاده از منطق و ریاضیات ساده خلاصه می‌شود. برخی از چیزها فقط تضمین شده‌ است که شانس شما را برای برنده شدن‌ یک جکپات افزایش می‌دهد – این یک واقعیت است. در اینجا چند نکته اساسی وجود دارد که می‌توانید همین الان به کار ببرید تا شانس خود را برای برنده شدن میلیون‌ها کمی افزایش دهید.

هنگام لاتاری اعداد متوالی را انتخاب نکنید

اعداد متوالی را انتخاب نکنید به عنوان مثال، اگر شما یک لاتاری با پنج عدد برنده بازی می‌کنید و باید تا اعداد 55 انتخاب کنید. مجموع اعداد باید بین 104 تا 176 باشد. مطالعات نشان داده‌ است که 70 درصد جکپات‌های لاتاری دارای مبالغی هستند که در این محدوده قرار می‌گیرند.

خرید بلیط بیشتر به طور همزمان – حجم مهم است

ریچارد لاستیگ برای کسانی که او را دنبال می‌کنند کاملاً روشن کرده است که خرید تعداد زیادی بلیط بخش بزرگی از موفقیت او در برنده شدن در لاتاری بوده است. یک بلیط در حال حاضر هنگام استفاده از اسرار اثبات شده‌ ریچارد عالی است، اما هنگام خرید چند بلیط، یک اثر ترکیبی وجود دارد که هر بار شانس او را برای برنده شدن‌ در لاتاری به شدت افزایش می‌دهد. به خرید چندین بلیط لاتاری همانطور فکر کنید که ممکن است هنگام خرید سهام به استفاده از ودیعه فکر کنید. هرچه در ابتدا سرمایه‌گذاری بیشتری داشته باشید، پتانسیل و احتمال برنده شدن شما بیشتر می‌شود.

بازی‌های مناسب را برای افزایش شانس برنده شدن خود انجام دهید

تفاوت فاحشی بین بازی پاوربال ملی با بازی اسکرچ تیکت محلی که در آن فقط با چند هزار نفر رقابت می‌کنید وجود دارد. و دوباره، به خاطر داشته‌ باشید که بیشتر بردهای ریچارد از چندین برد کوچکتر (5 تا 6 رقمی) حاصل شده‌ است. او باهوش و استراتژیک برای انجام بازی‌هایی بود که در آن رقابت کمتری داشت. مطمئناً می‌توان این استراتژی‌ها را حتی زمانی که تلاش می‌کنید جک‌پات‌های بیش از 100 میلیون دلار را به دست آورید، اجرا کرد، اما هر کسی می‌تواند به شما بگوید که شانس برنده شدن در این بخت‌آزمایی‌ها برای شروع آنقدر کم است که این استراتژی‌ها کمک چندانی نخواهند کرد.

به خاطر داشته باشید که افراد دیگر نیز استراتژی‌هایی دارند

اگرچه آنچه ریچارد می‌آموزد بسیار منحصر به فرد است و عموماً توسط دیگران استفاده نمی‌شود، اکثر مردم به احتمال زیاد چیزهای خاصی را هنگام بازی در لاتاری امتحان می‌کنند. به عنوان مثال، بخش قابل توجهی از مردم اعداد را بر اساس روز تولد خود یا تولد یکی از عزیزانشان بازی می‌کنند. اگر این اتفاق بیفتد، معمولاً اعداد بیشتری از 1 تا 31 دریافت خواهید کرد، زیرا این مربوط به روزها در روش تقویم است. و اگر اعداد بالای 31 را انتخاب کنید، این ممکن است شانس شما را برای برنده شدن افزایش ندهد، اما می‌تواند احتمال نگه داشتن جایزه را برای خودتان افزایش دهد، که همچنان خوب است.

اگر لاتاری برنده نشدید هرگز ناامید نشوید

ریچارد اولین کسی است که به ما اطلاع می‌دهد که احتمالاً بیش از بسیاری از خوانندگان ما در لاتاری باخته است. با این حال، از آنجایی که او فهمید که این یک بازی اعداد است و همه چیز در ریاضیات پایه خلاصه می‌شود، توانست برنده شود و باخت‌های خود (و سپس مقداری) را جبران کند. ضرر و زیان بخش مهمی از مسیر برای استفاده بیشتر از بردهای لاتاری است. ضررهایی وجود خواهد داشت و شما باید بدانید که چگونه به آن‌ها واکنش نشان دهید و ادامه دهید. این روند شبیه به بازی پوکر است. گاهی اوقات شما فقط باید منتظر بمانید تا یک دست برنده در مسیر شما قرار بگیرد. صبر کلید ماجراست.

به طور واقع بینانه چقدر طول می‌کشد تا من در لاتاری برنده شوم؟

حقیقت این است که هیچکس نمی‌تواند با اطمینان پاسخ این سوال را بدهد و نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برخی از افراد در عرض چند روز یا چند هفته پس از یادگیری اسرار ریچارد بردهای بزرگی به دست می‌آورند، در حالی که برخی دیگر حتی پس از چندین ماه موفق نمی‌شوند. همه اینها به این معنی است که برنده شدن در لاتاری هرگز تضمین نمی‌شود – شما فقط می‌توانید کارهای خاصی را برای بهبود شانس خود انجام دهید. همانطور که مایکل جردن نمی‌تواند تضمین کند که توپ بعدی که پرتاب می‌کند حتما وارد حلقه می‌شود، شما نیز نمی‌توانید تضمین کنید که شماره‌های بعدی که بازی می‌کنید برنده خواهند بود. با این حال، دقیقاً مانند مایک، می‌توانید روی استراتژی خود کار کنید تا شانس خود را برای برنده شدن در لاتاری (یا در مورد او، پرتاب توپ) بسیار محتمل‌تر کنید.

ریچارد لاستیگ از استراتژی‌های خود برای برنده شدن چندین بار در لاتاری در یک بازه زمانی چند ساله استفاده کرد که به ما می‌گوید که از نظر تئوری یک فرد معمولی باید بتواند حداقل یک برد را در اولین سال اجرای این استراتژی‌ها به دست آورد، تا زمانی که آن‌ها منضبط و پیگیر هستند. با این حال، افراد معمولی به راحتی کنار می‌کشند و به همین دلیل است که هنوز بسیاری از افراد با وجود دسترسی به اطلاعاتی که لاستیگ ارائه می‌دهد، شکست می‌خورند.

چگونه در لاتاری برنده شویم: شانس من برای برنده شدن در لاتاری چقدر است؟

لاتاری

به طور واقع بینانه، این مقدار بر اساس لاتاری مورد بحث ما به طور چشمگیری متفاوت خواهد بود. شانس برنده شدن پاوربال ملی برای هر فردی بسیار کم است – حتی اگر از استراتژی ریچارد برای خرید تعداد زیادی بلیط پیروی کند.

از طرف دیگر، شانس شما برای برنده شدن در یک لاتاری اسکرچ محلی که در آن فقط با دولتمردان دیگر رقابت می‌کنید بسیار بسیار بیشتر است. اگر در مورد کسب درآمد قابل توجهی از طریق لاتاری جدی هستید، باید همیشه برای بهبود شانس خود تلاش کنید. این به این معنی است که بازی‌هایی را انجام دهید که در آن شانس واقع بینانه برنده شدن‌ دارید و همچنین از استراتژی‌هایی استفاده‌ کنید که کارایی آن‌ها ثابت شده است (همانطور که ریچارد در اینجا توضیح داده است).

لاستیگ معتقد است که مهمترین چیز در نحوه برنده شدن در لاتاری – انتخاب یک عدد خوب است. برای به دست آوردن یک عدد خوب، باید روشی را که او در راهنمایش آموزش می‌دهد، دنبال کنید. تحقیق برای عدد مناسب زمان می‌برد. در واقع، هر چیزی که ارزش داشتن را داشته باشد زمان می‌برد.

او همچنین خاطرنشان کرد که باید بودجه‌ای برای خرید بلیط تعیین کنید. هرگز از پول اجاره یا خرید مایحتاج خانه خود برای خرید بلیط لاتاری استفاده نکنید. ببینید، اگر فقط یک برنده برای آن روز وجود داشته باشد، میلیون‌ها نفر بازنده خواهند بود. بنابراین از آن دسته افرادی نباشید که تمام پول نقد خود را صرف بازی کردن در لاتاری می‌کنند. و روز بعد نگران هستند که برای پرداخت آن مبلغ قرض گرفته شده از کجا پول دریافت کنند.

به یاد داشته باشید که همیشه مسئولانه قمار کنید

اگرچه برخی از افراد از طریق قمار “زندگی” برای خود ساخته‌اند، مهم است که آن را تا حد افراط انجام ندهید. اگر می‌خواهید یاد بگیرید که چگونه در لاتاری برنده شوید، ابتدا باید سقفی بالای سر و غذایی برای خوردن داشته باشید. سلامتی و خانواده مقدم بر برنده شدن لاتاری هستند. بنابراین اگر شما فردی هستید که افراط می‌کنید، ممکن است عاقلانه باشد که استراتژی‌های ریچارد را امتحان نکنید. قمار زندگی بسیاری را نابود کرده است و مطمئناً نمی‌خواهید آخرین دلارهای خود را صرف بلیط‌های ناامیدکننده لاتاری کنید. سرمایه خود را به درستی مدیریت کنید، مسئولانه بازی کنید و درک کنید که لاتاری هم یک بازی اعداد و هم یک بازی صبر است. ریچارد این را درک کرد و سال‌ها صبور بود تا اینکه با بردهای 7 و 8 رقمی پاداش دریافت کرد.

چگونه بعد از برنده شدن در لاتاری ثروتمند بمانیم

اگر استراتژی‌هایی را که ریچارد ارائه کرده است به درستی دنبال کنید، ممکن است مانند بسیاری از شاگردان او برنده چند جکپات شوید. پول درآوردن عالی است، اما قماربازان اغلب خیلی از (یا تمام) بردهای خود را در مدت کوتاهی پس از ثروتمند شدن از دست می‌دهند. به همین دلیل است که درک امور مالی و نحوه مدیریت پول کاملاً ضروری است. تنها چیز بدتر از بی‌پولی این است که بعد از چشیدن طعم ثروت ورشکست شوید. این واقعیتی تاسف بار برای اکثریت قریب به اتفاق برندگان لاتاری و همچنین بسیاری از ورزشکاران/موسیقیدانان است. باور این که پول هرگز تمام نمی‌شود بسیار آسان است. به همین دلیل است که تعداد زیادی از مردم ثروت تازه یافته خود را به اشتباه مدیریت می‌کنند.

همیشه سرمایه اضطراری داشته باشید

این رقم یک مقدار ثابت نیست و بسته به سن، درآمد، دارایی خالص و غیره شما متفاوت است. به طور کلی، شما باید حداقل 3 تا 6 ماه از هزینه‌های خود را پس‌انداز کنید. این یک قانون مبتنی بر تجربه خوب است و بدون توجه به شرایط باید برای همه اعمال شود. به یاد داشته باشید که این یک حداقل است. و اگر وضعیت مالی ناپایدار دارید، ممکن است بخواهید این تعداد را به 12 تا 16 ماه افزایش دهید. این واقعا بستگی به موقعیتی دارد که در آن قرار می‌گیرید.

از شر بیشتر پول خود خلاص شوید (با سرمایه‌گذاری)

بله، شماره 1 در این لیست به شما می‌گوید که پول خود را پس‌انداز کنید و اکنون به شما می‌گوییم که از شر آن خلاص شوید. به دیدگاه ما توجه کنید. به همان اندازه که پول نقد بزرگ و قدرتمند است، وقتی در گردش نیست، همیشه در حال از دست دادن قدرت و ارزش خود است. معنی این موضوع برای شما این است که تورم به طور بالقوه هر سال 2 تا 5 درصد درآمد شما را از بین می‌برد.

با 1000 دلار، این تنها معادل 20 تا 50 دلار ارزش از دست رفته در سال است. اما با 10،000،000 دلار که معادل 200،000 تا 500،000 دلار ارزش از دست رفته در هر سال است (فکر کردن در مورد آن بسیار دردناک‌تر است، اینطور نیست؟). یک برنده بخت‌آزمایی مسئولیت‌پذیر هر مقدار پول نقدی را که استفاده نمی‌کند در برخی از سرمایه‌گذاری‌های مطمئن مانند املاک، سهام، صندوق‌های شاخص، صندوق‌های سرمایه‌گذاری متقابل و دارایی‌های سنگین وارد می‌کند. این کار برای حفظ و حتی رشد ثروت شما انجام می‌شود تا به سرنوشت اکثریت قریب به اتفاق برندگان لاتاری دچار نشوید.

قبل از خریدهای بزرگ، مطمئن شوید که درک درستی از هزینه‌های خود دارید

از آنجایی که بسیاری از مردم در دوران جوانی خود آموزش‌های مالی مناسبی دریافت نکرده‌اند، اکثر آن‌ها هزینه‌ها را آنطور که باید به وضوح درک نمی‌کنند. خرید یک خودروی عجیب و غریب جدید، مانند لامبورگینی یا فراری، بیش از هزینه اولیه 250000 دلاری را شامل می‌شود. مالیات، بیمه، بنزین سوپر، ترمز، لاستیک، تغییرات و تعمیر و نگهداری عمومی به راحتی می‌تواند 40000 دلار هزینه در سال برای چنین وسیله نقلیه‌ای به شما تحمیل کند. در یک بازه زمانی 10 ساله، شما می‌توانید حدود 400000 دلار از هزینه‌های تعمیر و نگهداری را از دست بدهید. که تقریبا دو برابر ارزش اولیه خودرو است.

قبل از هر خرید بزرگی، هزینه‌های ناشی از آن را در نظر بگیرید. خانه‌ها، ماشین‌ها، قایق‌ها، تعطیلات مجلل، همه هزینه‌های زیادی دارند که در قیمت اولیه دیده نمی‌شوند. همیشه محاسبه کنید که در مجموع چقدر هزینه دارد و بررسی کنید که در حد بودجه شما هست یا خیر.

آیا کسی می‌تواند در لاتاری برنده شود؟

دلیل اینکه بسیاری از مردم لاتاری را دوست دارند این است که تبعیض قائل نمی‌شود. لاتاری اهمیتی نمی‌دهد که شما سیاه پوست، سفیدپوست، مکزیکی، چینی، چاق، لاغر، قد کوتاه، قد بلند، جمهوری‌خواه یا دموکرات هستید. اگر اعداد درست را داشته باشید، برنده هستید. مطلقاً هر کسی می‌تواند در لاتاری برنده شود و وضعیت فعلی شما 0٪ برای بازی مهم است. به همین دلیل است که بسیاری از مردم آن را بازی می‌کنند. این یکی از بازی‌های نادر زندگی است که در آن همه در یک زمین بازی یکسان و عاری از هرگونه تعصب بازی می‌کنند. این همچنین به این معنی است که شانس شما برای برنده شدن مانند دیگران است. و شما می‌توانید مانند هرکس دیگری با بازی کردن با استراتژی‌های مناسب شانس خود را افزایش دهید.

آنچه دیگران درباره محصولات برد لاتاری ریچارد می‌گویند

ریچارد لاستیگ

ریچارد لاستیگ در گذشته شاگردان زیادی داشته است و بسیاری از آن‌ها در مدت کوتاهی پس از استفاده از استراتژی‌های او موفقیت‌های بزرگی را تجربه کرده‌اند. اگر فردی هستید که علاقه‌مند به یادگیری نحوه برنده شدن در لاتاری هستید و در نظر دارید در دوره او ثبت‌نام کنید، احتمالاً می‌خواهید نظر مشتریان قبلی او را بشنوید. بیایید ببینیم که دیگران دقیقاً در مورد افزایش شانس برد لاتاری او چه می‌گویند:

ران، 55 ساله از پونتیاک، ایالت میشیگان در ایالات متحده: «من هرگز بیش از 2000 دلار در زندگی‌ام با بازی در لاتاری برنده نشدم، اما بیش از یک دهه است که بازی می‌کنم. یکی از عموهایم وقتی من بچه بودم آن را به دست آورده بود و همیشه می‌دانستم که ممکن است برنده شوم، این اتفاق هرگز نیفتاد. تا اینکه سیستم ریچارد را امتحان کردم. اکنون این به سرعت اتفاق نیفتاد، اما در طول یک سال و نیم بالاخره برنده چیزی شدم که اکثر مردم آن را یک جکپات مناسب می‌دانند – حدود 500000 تا 900000 دلار. اکنون، دوباره آن پول را روی خودم سرمایه‌گذاری کرده‌ام و قصد دارم تا زمانی که استراتژی‌های ریچارد کار می‌کنند، به استفاده از آن‌ها ادامه دهم!»

دوین، 38 ساله از گینزویل، فلوریدا: «برنده شدن در لاتاری همیشه شبیه یک کلاهبرداری بود. منظورم این است که من هرگز برنده نشدم اما به بازی ادامه دادم. نمی‌گویم که مشکل قمار دارم، اما هر زمان که مقداری پول نقد داشتم و وارد پمپ بنزین می‌شدم، بازی می‌کردم. هرگز برنده نشدم و فکر نمی‌کنم هرگز به آن نزدیک شده باشم. من کسی را داشتم که به من راهنمای لاستیگ  را توصیه کرد و بلافاصله با او تماس گرفتم تا من را راهنمایی کند. او اصرار داشت که آن را امتحان کنم، بنابراین هر بار برای چند هفته این کار را انجام دادم، و چه می‌دانید – من در واقع برنده شدم. این مقدار زیادی نبود (فقط حدود 9000 دلار از یک بلیط اولیه)، اما برای از بین بردن شک و تردید من کافی بود. من به تلاش خود ادامه می‌دهم و پیشرفت خود را ارتقا می‌دهم.»

نکات سبک زندگی پس از برنده شدن در لاتاری

در برخی موارد، این امکان وجود دارد که شما در لاتاری برنده شوید. وقتی این اتفاق می‌افتد، به راحتی اجازه می‌دهید سرخوشی زندگی شما را تحت‌الشعاع قرار دهد، چیزی که باید به هر قیمتی از آن اجتناب کنید. برنده شدن در لاتاری درهای زیادی را باز می‌کند و هجوم انبوه پول تقریباً برای همیشه زندگی شما را به شدت تغییر می‌دهد. با این اوصاف، مبلغ هنگفتی که از لاتاری به دست می‌آید می‌تواند به طور بالقوه شما را در معرض خطر (از جانب خود و دیگران) قرار دهد.

اشتباه بزرگی که برندگان لاتاری اغلب مرتکب می‌شوند، نشان دادن ثروتشان است. این می‌تواند منجر به حسادت شود و به طور بالقوه توجه ناخواسته را به خود جلب کند، حتی از طرف افرادی که می‌شناسید مانند دوستان، خانواده یا همکاران. وقتی به پول می‌رسید، ممکن است افراد به طور غیر منتظره ظاهر شوند و درخواست کمک مالی کنند. این می‌تواند منجر به کاهش سریع ارزش خالص شما شود، بنابراین مراقب باشید که دارایی خود را با چه کسانی تقسیم می‌کنید.

بدانید که این ثروت مسئولیت بزرگی به همراه دارد. شما به هیچ وجه موظف به نیکی کردن با آن نیستید، اما به طور کلی توصیه می‌شود که حداقل بخشی از دارایی‌تان صرف نیکی کردن به دیگران شود. این کار نه تنها از منظر اجتماعی *درست* است، بلکه تجربه‌ای غنی برای شما خواهد بود. پول به خودی خود کسی را خوشحال نمی‌کند، اما فرصتی را برای شما فراهم می‌کند تا تجربیات شادی را برای خود و دیگران فراهم کنید.

چه نوع بازی‌های لاتاری را با استفاده از این استراتژی‌ها می‌توانم برنده شوم؟

به گفته ریچارد، هیچ بازی واحدی وجود ندارد که برای برنده شدن در لاتاری باید آن را انجام دهید. طی سال‌ها، ریچارد انواع مختلفی از بخت‌آزمایی‌ها از جمله کارت‌های خراش، توپ‌های پاوربال و حتی بخت‌آزمایی‌های بازی تلویزیونی را بازی کرده است. همانطور که او می‌گوید، همه چیز به ریاضیات برمی‌گردد و ریاضی هیچ تعصبی ندارد. فرقی نمی‌کند که کجا هستید یا تربیت شما چگونه بوده است. وقتی نوبت به بازی لاتاری می‌رسد، همه ما برابر هستیم. با انواع خاصی از بخت‌آزمایی‌ها، شانس بیشتری برای برنده شدن دارید، و در این ویدیو (https://www.morecyberdeals.com/lottery/) ریچارد دقیقاً به این موضوع می‌پردازد که چگونه می‌توانید از آن به نفع خود استفاده کنید.

سخن نهایی: اگر می‌خواهید یاد بگیرید که چگونه در لاتاری برنده شوید، باید استراتژیک باشید

اگر یک نکته مهم وجود داشته باشد که باید از آموزه‌های ریچارد لاستیگ صرف نظر کرد، این است که استراتژی‌های اثبات شده‌ای وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای بهبود چشمگیر شانس خود برای برنده شدن در لاتاری استفاده کنید. همانطور که قبلاً در این مقاله به آن اشاره کردیم، هر کسی می‌تواند برنده شود – حتی اگر از هیچ استراتژی خاصی استفاده نکند. در نهایت، این هنوز یک بازی شانس است. تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که خود را در موقعیت بهتری قرار دهید تا برنده شوید و این همان کاری است که بسیاری از مردم هر روز با آموزه‌های ریچارد انجام می‌دهند. دستیابی به ثروت واقعی بسیار دشوار است و لاتاری فرصتی برای موفقیت بزرگ بدون اختصاص ده‌ها سال به یک پیگیری واحد و امید به بازدهی در آینده فراهم می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *