تاریخ:سپتامبر 28, 2022
پوکریست

سایت پوکریست (Pokerist) مرجع تخصصی بازی پوکر

پوکریست (Pokerist) یک مرجع تخصصی و آنلاین بازی پوکر است. در این سایت شما می‌توانید انواع بازی پوکر را در میزها و شرایط مختلف تجربه کنید.

در این سایت در هر لحظه بیشتر از 50 هزار نفر به صورت آنلاین مشغول بازی پوکر هستند. بر اساس ادعای پوکریست، میلیون‌ها کاربر مختلف در این سایت روزانه به انجام بازی های پوکر از جمله پوکر تگزاس هولدم می‌پردازند.

این سایت ویژگی‌های جالبی از جمله چت و گفتگو بین کاربران را دارد و امکان دانلود اپلیکیشن پوکریست نیز برای دسترسی به شبکه اجتماعی پوکربازها وجود دارد.

ثبت نام در پوکریست

برای ثبت نام در پوکریست کافی است که با وارد کردن ایمیل، نام مستعار و رمز عبور ثبت نام کنید. البته با استفاده از اپل آی دی هم می‌توانید در این سایت وارد شوید و نیازی به ثبت نام نداشته باشید.

ویژگی‌ها

تک کاربره بودن: با این ویژگی شما با ساخت یک حساب کاربری می‌توانید در تمامی بازی‌ها و تورنومنت‌های مختلف با همان حساب بازی کنید.

چیپ‌های رایگان: پوکریست به طور رایگان روزانه چیپ‌هایی هدیه می‌دهد.

چیپ رایگان پوکر

آموزش‌های بازی: اگر در دنیای بازی پوکر تازه وارد هستید، این سایت برای شما انواع آموزش را به صورت ویدیویی تهیه کرده است.

تورنومنت: پوکریست برگزار کننده تورنومنت‌های مختلفی است و به راحتی می‌توانید در تورنومنت‌های مختلف شرکت کنید.
امکان بازی پوکر تگزاس هولدم بدون ثبت نام هم وجود دارد.

پوکریست به هشت زبان دنیا پشتیبانی دارد. بخش سوالات متداول این سایت هم با بیش از 200 سوال و مقاله مختلف که به مشکلات کاربران پاسخ داده است به هفت زبان در دسترس است.

تورنومنت پوکر

دانلود اپلیکیشن پوکر

پوکریست برای علاقمندان به بازی پوکر، اپلیکیشن برای پلتفرم‌های مختلف دارد. اپلیکیشن‌های اندروید و آی او اس این سایت را می‌توانید از گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید.

اپلیکیشن اندروید این سایت در گوگل پلی امتیاز 4.3 دریافت کرده است.

امتیاز pokerist

بازی‌های کازینو

در پوکریست علاوه بر بازی پوکر که در انواع آن از جمله پوکر تگزاس هولدم و پوکر اوماها در دسترس است. انواع بازی باکارات، بازی رولت و بازی بلک جک را هم می‌توانید تجربه کنید.

سایت‌های باکاریست، رولتیست و بلک جکیست از زیرمجموعه های pokerist محسوب می‌شوند.

سوالات متداول

  1. آیا پوکریست سایت مطمئنی است؟

    در سایت complaintsboard شکایات متعددی از سایت پوکریست مطرح شده است. بسیاری گفته اند که این سایت حساب کاربری آن‌ها را بدون دلیل خاصی مسدود کرده است.

  2. آدرس جدید پوکریست؟

    آدرس اصلی این سایت pokerist.com است و تغییری نمی‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.