تاریخ:نوامبر 30, 2021
امیر تتلو

بسته شدن صفحه امیر تتلو در اینستاگرام؛ حرمسرای تتلو دردسر شد

امیر مقصود لو ملقب به تتلو این روزها تمام حواشی اینستاگرامی را با اقدامات عجیبش به خود معطوف کرده است.

حواشی تازه تتلو از آنجایی آغاز شده بود که آرات، یکی از استعدادان ایرانی که به همراه پدرش در انگلیس زندگی می‌کند، بارها به علی کریمی ابراز علاقه کرده بود که این مسئله واکنشی را از سوی اسطوره فوتبال ایران به دنبال نداشته بود.

از طرفی امیر تتلو با انتقاد و البته توهین به علی کریمی بابت بی توجهی به آرات، سیل هواداران خود را راهی صفحه اینستاگرامی علی کریمی کرد که موجب فحاشی به او شد. علی کریمی به همین خاطر آرات را بلاک کرد.

اما حواشی این روزهای امیرتتلو فقط به همینجا ختم نشد، او از طریق هوادارانش طی روزهای اخیر درخواست کرده بود که دختران 15 تا 20 ساله که در ترکیه حضور دارند، برای ورود به حرمسرای او، به دایرکت اینستاگرامی اش پیغام ارسال کنند.

همین موضوع مورد اعتراض جمعی از خبرنگاران، حقوق‌دان‌ها و هنرمندان ایرانی قرار گرفت که از طریق رسانه های ترکیه هم بازتاب داشته است.

حرمسرای امیر تتلو
حرمسرای امیر تتلو

سرانجام ساعاتی قبل، اینستاگرام صفحه امیر مقصودلو (تتلو) را از اینستاگرام حذف کرد، تا به نوعی به این قائله فعلا خاتمه دهد.

گفتنی است امیر تتلو دو ماه قبل به دلایل نامشخصی از سوی پلیس ترکیه بازداشت شد و پس از دو هفته از زندان آزاد شد.

اینستاگرام تتلو
اینستاگرام تتلو

کارشناس تولید محتوا و مترجم زبان‌های انگلیسی، آلمانی و روسی. از 16 سالگی به فعالیت‌های اینترنتی علاقه‌مند بودم و از به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با دیگران لذت می‌بردم. پس از 10 سال فعالیت رسانه‌ای تمایل دارم تجربه جدیدی را در مجله سرگرمی بخت و اقبال کسب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *