سیامک توران پوکر

سیامک توران با اصالت ایرانی، قهرمان یکی از قسمت های تور جهانی پوکر اروپا شد و به 822 هزار دلار رسید

سری جهانی پوکر در اروپا که چند روز پیش در کشور چک آغاز شد، در یکی از بخش‌ها نامی ایرانی را به عنوان قهرمان دید. سیامک توران 43 ساله که اصالتی ایرانی دارد و ساکن آلمان است در بخش short-deck (بازی با شش برگ) به قهرمانی رسید و جایزه‌ای بزرگ را به خانه برد. در این بخش که مبلغ ورودی آن 25 هزار یورو بود، جایزه‌ای که توران صاحب شد 822 هزار دلار بود.

توران پس از قهرمانی گفت با مبلغی که برنده شد، خودروی جدیدی خواهد خرید! او در صحبت‌هایش اعلام کرد که برای دیدن دوباره خانواده‌اش بی‌تاب است و وقتی به طور تلفنی با آن‌ها صحبت کرده، کودکانش از هیجان جیغ می‌کشیدند.

از رقبای توران در این دست می‌توان به اورن کیاسچیکوگلو و تای ها اشاره کرد. این دو نفر با 508 و 359 هزار دلار به خانه رفتند.

سیامک توران متولد 1975 در ایران است. او در یازده سالگی با خانواده خود راهی آلمان شد و همینک در گوتینخن این کشور زندگی می‌کند. او در کل دوره حرفه‌ای پوکر خود پیش از این مسابقه 938 هزار دلار درآمد داشت. او حالا در لیست موفق ترین پوکربازهای ایرانی تاریخ جا دارد.

مجید جان‌ملکی هستم، بیست و چند ساله. علاقه‌مند به انواع شرط بندی، به خصوص ورزشی. فوتبال و چند رشته ورزشی دیگه رو دوست دارم و تجربه خوبی تو این حوزه به دست آوردم که دوست دارم با شما به اشتراک بذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *