چگونه از اخراج شدن از بنگاه شرطبندی ورزشی خود جلوگیری کنید

چگونه از اخراج شدن از بنگاه شرطبندی ورزشی خود جلوگیری کنید

شرطبندی ورزشی یک سرگرمی عاطفی است که شور و شوق طرفداران ورزش و هیجان شرطبندی را ترکیب می‌کند. وقتی اتاقی پر از طرفداران ورزش دارید که روی یک بازی شرط بسته‌اند، تنش در بنگاه‌های شرطبندی ورزشی می‌تواند کمی افزایش یابد.

اگر همه چیز از کنترل خارج شود، ممکن است متوجه شوید که از بنگاه شرطبندی ورزشی مورد علاقه خود اخراج و محروم شده‌اید. در حالی که اکثر شرط‌بندان رفتار خوبی دارند، ما فهرستی از بایدها و نبایدهای بنگاه شرطبندی ورزشی را جمع‌آوری کرده‌ایم تا به شما در جلوگیری از اخراج زودهنگام کمک کنیم! همراه مجله بخت باشید.

التماس، قرض یا دزدی نکنید

اگر که در حال قرض گرفتن یا درخواست پول از شرط‌بند دیگری برای تأمین مالی شرط‌هایتان دیده شوید، این کار می‌تواند منجر به اخراجتان شود. حتی اگر فقط می‌خواهید از یک دوست قرض بگیرید، به عنوان یک قمار باز در آن محل حرکت درستی نیست.

آیا سرمایه‌ای برای پوشش شرط‌های ورزشی خود ندارید؟ پس باید شرطبندی را در آن موقع تمام کنید. قانون شماره یک هر استراتژی شرطبندی ورزشی، مدیریت صحیح سرمایه‌گذاری است، و دومین قانون این است که هرگز به دنبال ضرر خود نباشید. فقط بنشینید و از بازی لذت ببرید در حالی که در فضای بنگاه شرطبندی ورزشی غوطه‌ور هستید.

البته، کل موضوع «دزدی ممنوع» نیاز به توضیح ندارد. این یک نه بزرگ است، منجر به ممنوعیت مادام‌العمر خودکار می‌شود و حتی ممکن است شما را دستگیر کنند. ارزشش را ندارد.

هنگام شرطبندی مسئولانه بنوشید

در حالی که نوشیدنی‌های رایگان در بنگاه‌های شرطبندی ورزشی وگاس کم کم به یک چیز قدیمی تبدیل می‌شوند، برخی از بنگاه‌های شرطبندی قبل از اینکه واجد شرایط دریافت یک «نوشیدنی رایگان» شوید، حداقل شرطبندی دارند – به اندازه 100 دلار. البته، بیشتر بنگاه‌ها به‌طور بدنامی دارای یک بار مجهز هستند که در آن شرط‌بندان تشنه ورزش می‌توانند هر تعداد نوشیدنی الکلی خریداری کنند.

هنگام لذت بردن از بازی (و چند نوشیدنی) از خود بی خود شدن آسان است. گفته می شود مستی و بی‌نظمی در هر مکان عمومی رفتاری ناشایست است. شرط‌بندی تحت تأثیر الکل هرگز ایده خوبی نیست، اما یکی از رایج‌ترین اشتباهات شرط‌بندهای ورزشی معمولی است. این امر قضاوت بهتر شما را مختل می‌کند و به راحتی می‌تواند باعث از دست دادن مقدار زیادی از سرمایه شما شود.

هوشیاری خود را حفظ کنید تا بتوانید بازی و شرط‌های خود را دنبال کنید. اگر مقداری بیش از حد نوشیده‌اید، به خانه (یا هتل خود) بروید تا آنجا بخوابید یا بروید یک غذای خوب بخورید… با آب! کارکنان حراست بنگاه‌های شرطبندی ورزشی به رفتار بد عادت کرده‌اند و ممکن است شما را بیرون کنند، در تاکسی بیندازند و برای همیشه ورود شما را ممنوع کنند.

دعوا نکنید

همه ما می‌دانیم که احساسات می‌توانند در طول یک بازی ورزشی بالا بروند – و حتی بیشتر از آن در زمانی که پول زیادی در خطر است. هیچ بهانه‌ای برای تهاجمی شدن وجود ندارد. خونسردی خود را حفظ کنید و سعی کنید دعوا نکنید، در غیر این صورت به بیرون پرت خواهید شد. بدتر از آن، ممکن است با اتهامات جنایی روبرو شوید.

با کارکنان کیوسک بی‌ادبادنه رفتار نکنید

این نکته برای هر عضوی از کارکنان بنگاه شرطبندی ورزشی صدق می‌کند. آداب معاشرت هیچ هزینه‌ای ندارد، اما بی‌ادبی می‌تواند به قیمت اخراج شما از بنگاه شرطبندی ورزشی مورد علاقه‌تان تمام شود. نویسندگان بلیط، کارکنان بار، و میزبانان آن‌جا هستند تا تجربه شرط‌بندی لذت‌بخشی را برای شما فراهم کنند، اما این بدان معنا نیست که آن‌ها برای تحمل هرگونه چرت و پرتی دستمزد دریافت می‌کنند. یک انسان شایسته باشید، در این صورت همه در کنار هم خوشحال خواهند بود!

از یک لاین نادرست سوءاستفاده نکنید

در یک بنگاه شرطبندی ورزشی، خرید لاین گزینه معمولی نیست. با این حال، هر چند وقت یکبار یک لاین نادرست پیدا می‌کنید که شانس بسیار بهتری نسبت به معمول به شما ارائه می‌دهد. با توجه به بسیاری از مسابقات ورزشی که هر روز برگزار می‌شود، اشتباهاتی در لاین اتفاق می‌افتد.

این قانون نانوشته تقریباً برای هر بنگاه شرطبندی‌ای که به آن می‌روید صدق می‌کند: اگر یک لاین نادرست را مشاهده کردید و روی آن شرط‌بندی کردید، بنگاه شرطبندی ورزشی معمولاً آن بلیط را لحاظ می‌کند. با این حال، بازی جوانمردانه به هر دو صورت عمل می‌کند: اگر اشتباهی را پیدا کرده‌اید، اما تصمیم گرفته‌اید که روی آن شرط‌بندی کنید، بنگاه شرطبندی ورزشی کاملا این حق را دارد که شما را اخراج کند.

کری خواندن و کل کل را به حداقل برسانید

کمی شوخی با هواداران تیم حریف می‌تواند سرگرمی‌ای بی‌ضرر باشد، اما یک حد و حدودی وجود دارد و شما باید به آن احترام بگذارید. هیچکس از یک آدم بی‌شعور خوشش نمی‌آید، و اگر حرف‌های شما باعث توهین شود، فوراً اخراج خواهید شد.

روی صندلی‌های رزرو شده ننشینید

بسیاری از بنگاه‌های شرطبندی ورزشی دارای قسمت‌ها، غرفه‌ها و صندلی‌هایی هستند که می‌توانند توسط مشتریان عادی یا اعضای VIP رزرو شوند. آن‌ها ممکن است شیک، فوق‌العاده راحت و بهترین صندلی‌های آن محل باشند، اما اگر یک علامت رزرو روی آن وجود داشته باشد، خارج از دسترس است.

بنگاه‌های شرطبندی ورزشی فهرست‌های رزرو خود را ثبت می‌کنند، بنابراین وسوسه نشوید که علائم «رزرو شده» را بردارید و هر طور شده آنجا بنشینید. اگر در حال انجام این کار شما را ببینند، امکان اخراج شما وجود دارد.

از تجربه شرط‌بندی در بنگاه شرطبندی ورزشی کاملاً لذت ببرید

تماشای ورزش و شرطبندی در بنگاه شرطبندی ورزشی یکی از بهترین راه‌ها برای لذت بردن از شرط‌بندی ورزشی است. آن‌ها تجربه تماشا و شرط‌بندی را با هم ارائه می‌دهند که جذاب است، اما همه بنگاه‌های ورزشی مثل هم نیستند. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که برخی از شهرها و کشورها کارها را متفاوت انجام می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *