آموزش جامع شرطبندی کانتر استریک CSGO (Counter-Strike: Global Offensive) در سال 2022

آموزش جامع شرطبندی بازی کانتر استریک (Counter strike – CSGO) در سال 2022

CS:GO یکی از لذت‌بخش‌ترین و محبوب‌ترین بازی‌های ویدئویی در جهان است. در سال‌های اخیر، این بازی به یک بازی ورزشی حرفه‌ای ارتقا یافته است و باعث محبوبیت شرط‌بندی روی CSGO شده است. در‌ حالی که این بازی برای شرط‌بندی اسکین CS:GO (Skin betting) شهرت خوبی ندارد، تعدادی سایت شرط‌بندی قانونی و دارای مجوز CS:GO نیز وجود دارد که می‌توانید در آنها روی ضرایبی برای شانس در شرط‌بندی با پول واقعی esports حساب کنید.

در این مقاله از مجله بخت توضیح خواهیم داد که چگونه می‌توان پیش‌بینی‌های دقیق شرطبندی CSGO را به بهترین نحو انجام داد. همچنین توضیح می‌دهیم که چگونه باید بهترین سایت‌های شرطبندی CS:GO را انتخاب کرد. پس همراه ما باشید.

فهرست موضوعات

بهترین سایت‌های شرطبندی CSGO

 1. bet365
 2. Pinnacle
 3. Vulkanbet
 4. Betway
 5. BetOnline.ag
 6. 1xBet
 7. GG.Bet
 8. MyBookie
 9. EGB
 10. Loot.Bet

شرطبندی کانتر استریک

CS:GO یک بازی پیچیده است که در آن پویایی تیم، استراتژی و همچنین عکس‌العمل‌ها نقش بسیار زیادی دارند. این بازی به طور گسترده‌ای در بین بازیکنان بازی‌های ویدیویی، تماشاگران و همچنین شرطبندها محبوب است. هنگامی که در سایت‌های شرطبندی ورزش‌های الکترونیکی ثبت نام می‌کنید، احتمالاً شرطبندی CSGO را به عنوان برجسته‌ترین گزینه خواهید دید. شکل‌های مختلفی از شرط‌بندی‌های CS:GO وجود دارد که می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید، که در زیر مروری کوتاه بر محبوب‌ترین آنها خواهیم داشت.

شرطبندی روی تیم‌های CS:GO

یکی از محبوب‌ترین شرط‌بندی‌های CS:GO، پیش‌بینی این است که کدام یک از ۲ تیم برنده این دور خواهند شد. به این شرطبندی، می‌توانید خطاها، امتیازات دور و موارد دیگر را هم اضافه کنید.

لاین‌های مسابقه- شرطبندی کنید که کدام تیم برنده مسابقه است.

لاین‌های‌ نقشه- شرطبندی کنید که کدام تیم برنده نقشه خواهد بود.

لاین‌های دور- روی اینکه چه کسی بیشترین دورها را با هندیکپ + یا – می‌برد شرطبندی کنید.

شرطبندی مسابقات CS:GO

شرطبندی مسابقاتCS:GO  انواع زیادی دارد و شرط‌بندی‌های مفصلی روی رویدادها یا آمارهای درون بازی انجام می‌شود. Bet365 دارای جزیی‌ترین گزینه‌های شرطبندی است. بازارهای شرطبندی CS:GO عبارتند از:

هندیکپ مسابقه- شرطبندی کنید که یک تیم با بردن یک دور اضافی برنده شود.

امتیاز نقشه صحیح- امتیازات صحیح یک نقشه را پیش‌بینی کنید.

مجموع دورهای یک تیم- روی تعداد دورهایی که یک تیم در آنها برنده می‌شود، شرطبندی اوور یا آندر کنید.

برد حداقل یک نقشه- روی اینکه یک تیم حداقل برنده یک نقشه خواهد شد، شرطبندی کنید.

شرطبندی روی نقشه در CS:GO

همچنین می‌توانید با شرط‌بندی روی نقشه، جزئیات بیشتری از شرط‌بندی بازی CS:GO را بررسی کنید. در اینجا، شرط‌هایی را خواهید دید که بر اساس هر نقشه تقسیم شده‌اند، از جمله اوور و آندرهای مختلف، پیش‌بینی‌های دقیق و هندیکپ‌ها:

مسابقه تا # راند- شرط‌بندی کنید کدام تیم اول # راند را برنده خواهد شد.

مجموع کشتارها- بر روی مجموع کشتارها به صورت اوور یا آندر شرطبندی کنید.

مجموع دورهای متناوب- روی مجموع تعداد دورهای متناوب شرطبندی کنید.

برنده دور اول- شرطبندی کنید که چه کسی برنده دور اول خواهد شد.

برد بیشتر Clutchها- شرطبندی کنید که کدام تیم بیشترین Clutch را خواهد گرفت.

دور امتیاز صحیح- امتیاز صحیح برای هر نقشه را پیش‌بینی کنید.

راهنمای شرطبندی کانتر استریک CSGO (Counter-Strike: Global Offensive)
راهنمای شرطبندی کانتر استریک CSGO (Counter-Strike: Global Offensive)

درک ضرایب شرطبندی CS:GO

لاین‌های شرطبندی CSGO مانند هر مجموعه ضرایب دیگری کار می‌کند. مانند سایر انواع شرط‌بندی‌های الکترونیکی، سایت‌های شرطبندی به شما امکان می‌دهند بین ضرایب شانس آمریکایی، اعشاری و کسری، یکی را انتخاب کنید.

 • ضرایب اعشاری: ضریب اعشاری ساده‌ترین نوع ضریب شانس برای درک است و بیشتر در اروپا از آن استفاده می‌شود. آنها به شما نشان می‌دهند که پرداخت شما، چند برابر سهام یا سرمایه شما خواهد بود.
 • شانس‌های آمریکایی: شانس‌های آمریکایی بیشتر در قاره آمریکا رایج هستند. این فرمت به شما نشان می‌دهد که اگر 100 دلار بپردازید (به اضافه شانس) چقدر برنده خواهید شد یا برای برنده شدن 100 دلار چقدر باید سرمایه‌گذاری کنید (منهای شانس).
 • ضرایب کسری (شانس‌های رایج در انگلستان): اگرچه ممکن است مجبور باشید محاسبات بیشتری را در ذهن خود انجام دهید، باید گفت درک ضرایب کسری آسان است. این ضرایب بیشتر در بریتانیا و ایرلند استفاده می‌شوند. قسمت راست کسر، مقدار شرط شما است و قسمت چپ، بازده آن شرط است.

قابل فهم بودن لاین‌های شرطبندی CS:GO

بوک‌میکر‌ها لاین‌های شرط‌بندی CS:GO را به همان روشی که برای هر ورزش دیگری انجام می‌دهند، تنظیم می‌کنند – آنها تصمیم می‌گیرند که بر اساس داده‌های قبلی شانس برنده شدن هر تیم چقدر است. در عین حال، این لاین‌ها تحت تأثیر خود شرط‌بندان هم هستند.

از آنجایی که بوک‌میکرها می‌بینند که از کدام طرف پول بیشتری وارد می‌شود، اغلب لاین‌ها را جابه‌جا می‌کنند تا مطمئن شوند که حساب‌های خود را متعادل کرده‌اند. به همین دلیل، لاین‌های شرط‌بندی CS:GO که در بسیاری از سایت‌های شرطبندی مشاهده می‌کنید، ممکن است دیگر به درستی احتمال واقعی را منعکس نکنند. به این معنی که می‌توانند سودهای بسیار خوبی ارائه دهند.

اغلب، پیش‌بینی نتیجه شرط‌بندی روی آمار و اوور/آندرها بسیار آسان‌تر از پیش‌بینی برنده واقعی است، بنابراین مطمئن شوید که در استراتژی کلی شرط‌بندی خود از این بازارها غافل نشوید.

بزرگترین مسابقات CS:GO / CS:GO Majors

مسابقات قهرمانی اصلی CS:GO (یا Majors)، معتبرترین مسابقات CS:GO هستند که مجموع جایزه آن 1,000,000 دلار است. این مسابقات از سال 2013 توسط Valve حمایت می‌شوند. البته رویدادهای مهم دیگری مانند IEM، Blast Premier، Eleague و غیره نیز در این زمینه وجود دارند.

بزرگترین مسابقات CS:GO در سال 2021

در حالی که مسابقات Major در سال 2020 لغو شده بود، در سال 2021 فقط یک تورنمنت بزرگ برگزار شد. این تورنمنت مسابقات بزرگ PGL استکهلم 2021 بود، که با برنده شدن 2,000,000 دلار توسط Natus Vincere و G2 Esports به عنوان نایب قهرمان، به پایان رسید. در این میان شاهد بازگشت BLAST Premier و IEM نیز بودیم.

رویدادتاریخبرندهجایزه دریافتی
BLAST Premier World Final 202114 دسامبر – 19 دسامبر 2021Natus Vincere500,000 دلار  
IEM Winter 20212 دسامبر – 12 دسامبر 2021Vitality100,000 دلار  
BLAST Premier Fall Final 202124 نوامبر – 28 نوامبر 2021Natus Vincere225,000 دلار  
V4 Future Sports Festival 202117 نوامبر – 21 نوامبر 2021Gambit171,770 دلار  
PGL Major Stockholm 202130 اکتبر – 7 نوامبر 2021Natus Vincere1,000,000 دلار
IEM Fall 2021 Europe29 سپتامبر – 10 اکتبر 2021NIP27500 دلار
IEM Cologne 20218 ژوئیه – 18 ژوئیه 2021Natus Vincere400,000 دلار

مسابقات CS:GO که در سال 2022 منتظر آنها هستیم

سال 2022 شاهد بازگشت CSGO به یک برنامه عادی‌تر در رویداد LAN است. IEM Katowice مسابقات این سال را در فوریه آغاز خواهد کرد و IEMها در دالاس، کلن و چین نیز حضور خواهند داشت. در همین حال ، با فصل 16 و 17 که هر دو در سال 2022 آغاز می‌شوند، شاهد بازگشت ESL هستیم. BLAST Premier نیز هنوز تاریخ 2022 را اعلام نکرده است.

رویدادتاریخجایزه (Pool)تعداد تیم‌هامکان
IEM Katowice 202217 فوریه – 27 فوریه 2022972,000 دلار16Katowice، لهستان  
LAN Sweet LAN1 آوریل 2022250,000 دلار16بلگراد، صربستان  
IEM Dallas 202231 می – 5 ژوئن 2022اعلام نشدهاعلام نشدهدالاس، تگزاس، ایالات متحده  
IEM Cologne 20225 ژوئیه – 17 ژوئیه 2022اعلام نشدهاعلام نشدهکلن، آلمان
ESL Pro League، فصل 1631 آگوست – 2 اکتبر 2022اعلام نشدهاعلام نشدهاروپا
IEM China 20226 دسامبر – 11 دسامبر 2022اعلام نشدهاعلام نشدهچین
Blast PREMIER World Finalدسامبر 2022اعلام نشده12اعلام نشده

مروری بر مسابقات محبوب CSGO

ELEAGUE

ELEAGUE مسئول بسیاری از مسابقات بزرگ ورزش‌های الکترونیکی از جمله FIFA، Call of Duty، Rocket League و غیره است. در ابتدا، لیگ از تلویزیون ایالات متحده پخش می‌شد و تنها مسابقات قهرمانی CS:GO پوشش می‌داد. در حالی که بازی‌هایی مانند Streetfighter و Rocket League بعداً به آن اضافه شدند. این روزها می‌توانید رویدادهای آن‌ها را در Twitch، یوتیوب و Betway تماشا کنید .Faze Clan برنده مسابقات Invitational 2019 شد که قبل از آن هم در سال 2017 نیز برنده Premier  شد. تاکنون فقط در رابطه با مسابقات آنلاین نه‌چندان بزرگ سال 2022 اخباری اعلام شده است.

PGL

PGL (لیگ حرفه‌ای گیمرها) یکی از قدیمی‌ترین لیگ‌های ورزش‌های الکترونیکی است. این لیگ در سال 1997 برای بازی‌هایی (که در حال حاضر کلاسیک محسوب می‌شوند) مانند StarCraft، Command & Conquer Red Alert و Quake شکل گرفت. با این حال این روزها میزبان مسابقات ورزشی مختلف از جمله Quake Pro، DOTA 2، FIFA و Counterstrike است. آنها مسابقات مختلفی از جمله PGL Major، مسابقات قهرمانی مختلف جزئی، سری BLAST Pro، Perfect World و غیره را برای CS:GO سازماندهی می‌کنند. جایزه PGL Major استکهلم 2021 نیز به Natus Vincere رسید و این تیم با جایزه اصلی 1,000,000 دلاری به خانه رفت. تاریخ این مسابقات در سال 2022 هنوز تعیین نشده است.

DreamHack و ESL

Dreamhack Masters مسابقات قهرمانی منطقه‌ای آنلاین است که تیم‌ها را برای بخشی از جایزه 250,000 دلاری در رقابت شرکت می‌دهد. این رقابت دارای بخش‌هایی برای اروپا، آمریکای شمالی، اقیانوسیه و آسیا است که Virtus.pro برنده مرحله قبلی این رویداد بزرگ را اعلام کرده است.

سپس ESL Pro Tour را خواهیم داشت که هر دو تورنمنت ESL و DreamHack را با هم ترکیب می‌کند و به بازیکنان هر دو فرصتی می‌دهد تا برای جوایز اصلی رقابت کنند. تیم‌های هر دو تورنمنت امتیاز تور ESL Pro را کسب خواهند کرد. در نهایت به آنها اجازه داده می‌شود در مسابقات قهرمانی EPT شرکت کنند. پس از آن هم بهترین تیم‌های ESL Pro Tour به رقابت در IEM می‌روند. منتظر فصل‌های 16 و 17 در سال 2022 باشید.

IEM

Intel Extreme Masters (به طور خلاصه IEM)، هم از نظر میزان جایزه و هم از نظر تعداد بینندگان یکی از بزرگترین رویدادهای CS:GO در جهان است. این رویداد هرساله در شهر کاتوویتس لهستان برگزار می‌شود. این رویداد شاهد نبرد 24 تیم از بهترین تیم‌های جهان برای گرفتن سهمی از جایزه 1,000,000 دلاری است. تیم‌ها باید برای کسب امتیاز در تور حرفه‌ای ESL رقابت کنند تا شانس شرکت در این رویداد را داشته باشند.

Natus Vincere قهرمان IEM Katowice 2020 شد و همچنین مقام اول را در IEM Cologne 2021 نیز کسب کرد. IEM Winter 2021 هم توسط Vitality برنده شد، در حالی که NIP موفق شد در IEM Fall 2021 اروپا پیروز شود.

منتظر IEM Katowice 2022 از 17 فوریه تا 27 فوریه 2022 باشید. برای اطلاعات بیشتر، به راهنمای ما در مورد شرطبندی IEM Katowice 2022 مراجعه کنید.

FACEIT، ECS و Flashpoint

FACEIT یک پلتفرم شخص ثالث برای سرورهای CS:GO است. آنها میزبان مسابقات CS:GO و همچنین سایر مسابقات ورزش‌های الکترونیکی هستند.

ECS، یکی از رویدادهای FACEIT، برخی از بزرگترین جوایز را در همه ورزش‌های الکترونیکی حرفه‌ای ارائه کرده است. مجموع این جوایز 500000 دلار برای هر یک از رویدادهای لندن (برنده شده توسط Team Vitality) و آرلینگتون ایالات متحده (برنده شده توسط Astralis) در سال 2019 بوده است. البته مشخص نیست که آیا این مسابقات در آینده ادامه خواهند داشت یا خیر.

برای سال 2022، FACEIT،  Flashpoint را با ساختار تورنمنت جدید، همراه با تیم‌های Cloud9، MIBR، Dignitas، Gen.G، c0ntact Gaming، MAD Lions، Envy Gaming و FunPlus Phoenix سازماندهی خواهد کرد. مسابقات مقدماتی Open Qualifiers از 13 آوریل تا 25 آوریل، مسابقات مقدماتی Closed Qualifiers از 27 آوریل تا 30 آوریل و رویداد اصلی از 10 تا 30 می برگزار می‌شود.

BLAST Premier

BLAST Premier یکی از جدیدترین لیگ‌های CS:GO است که در سال 2020 راه‌اندازی شد. با این وجود، یکی از رویدادهای ورزشی الکترونیکی معمولی CS:GO با مراحل گروهی، مسابقات نهایی و یک فینال برای بهار و پاییز که منجر به فینال جهانی در ژانویه می‌شود، بوده است. Astralis دانمارکی برنده فینال جهانی 2020 شد و Evil Geniuses را در این رقابت شکست داد. فینال دارای مجموع جوایز 1,000,000 دلاری بود و Oleksandr “s1mple” Kostyliev به عنوان MVP (ارزشمندترین بازیکن) در این رقابت‌ حضور داشت.

نسخه 2021 دارای جایزه 500000 دلاری بود و هنوز رویدادی برای سال 2022 اعلام نشده است. NAVI روسیه، بهترین تیم CSGO در سال 2021 جایزه مسابقات را دریافت کرد. این اتفاق در حالتی افتاد که آنها پس از باخت اولین بازی خود در برابر Team Liquid با نتیجه 2-1 به براکت پایینی رانده شده بودند. آنها ابتدا Heroic را 2-0 شکست دادند، سپس یک نتیجه 2-1 مقابل G2 داشتند. و قبل از انتقام از Team Liquid، Vitality را شکست دادند، و در نهایت ادعای عنوان قهرمانی را از Gambit گرفتند. می‌توانید  Blastpremier را در کانال یوتیوب یا توییچ آنها تماشا کنید یا در Betway به صورت لایو آن را ببینید.

تیم‌های برتر CS:GO در سال 2021

اعضای برتر تیم‌های CS:GO از کشورهای مختلف مدعی در ورزش‌های الکترونیکی می‌آیند و ممکن است هر لحظه تغییر کنند. می‌توانید برترین تیم‌های اخیر را در HLTV بیابید. بهترین تیم‌های سال 2021 عبارتند از:

 1. Natus Vincere
 2. Vitality
 3. G2
 4. Gambit
 5. NIP
 6. Heroic
 7. Virtus.pro
 8. FaZe
 9. Astralis
 10. Entropiq

(این لیست در 15 دسامبر 2021 آپدیت شده است)

Natus Vincere

Natus Vincere اوکراینی (اغلب به اختصار NaVi یا NAVI شناخته می‌شود) یکی از موفق‌ترین تیم‌های اروپای شرقی و حتی جهان است. این نام در لاتین به معنای “متولدشده برای برنده شدن” است. و این تیم در سال‌های گذشته واقعاً از موفقیت‌های زیادی برخوردار بوده است، که شروع این موفقیت‌ها به زمان تشکیل آنها در سال 2009 بازمی‌گردد. این تیم موفق شده تا BLAST Premier: Global Final 2020 و Intel Extreme Masters XIV (قهرمانی جهان در سال 2021) را برنده شود. در سال 2021 آنها برنده BLAST Premier Fall Final، PGL Major استکهلم و IEM Cologne نیز شده‌اند.

Vitality

Vitality فرانسوی برنده BLAST Premier: Fall 2020 و Intel Extreme Masters XV – Beijing Online: Europe در سال 2020 شده بود. آنها همچنین در فینال BLAST Premier: Spring 2020 European در جایگاه دوم قرار گرفتند. این تیم موفق شد مجموعا از 16 تورنمنت در سال 2020، 621,000 دلار کسب کند. در سال 2021 آنها برنده Intel Extreme Masters XVI (زمستان) نیز شدند. در حالی که در هر دو فصل BLAST Premier: Fall Finals و ESL Pro League فصل 14 مقام دوم را کسب کردند. می‌توانید اطلاعات بیشتر در مورد شرطبندی‌های ورزش الکترونیکی در فرانسه را اینجا بخوانید.

G2

سازمان اروپایی ورزش‌های الکترونیکی G2 Esports سومین تیم برتر در سال 2021 است. پس از یک فصل بدون حاشیه در سال 2020، G2 در PGL Major استکهلم 2021 و Intel Extreme Masters XVI (کلن 2021) دوم شد. امسال نیز شاهد تغییراتی در فهرست تیم‌ها بودیم، برای مثال kennyS نیمکت‌نشین شد که به نفع تیم JaCkz بود. در همین حال Swani به عنوان مربی موقت جایگزین maLeK شد. اما باید گفت که با وجود این تغییرات آنها در BLAST Premier عملکرد خوبی دارند.

Gambit

Gambit Esports روسیه چهارمین تیم CSGO در سال 2021 است. آنها فستیوال V4 Future Sports (بوداپست)، BLAST Premier: Spring Finals، و Intel Extreme Masters XVI – Summer را برنده شدند. در حالی که در PGL Major استکهلم 2021 رتبه سوم تا چهارم را کسب کردند. در همین حال F_1N پس از پایان محرومیت ESIC خود مربی‌گری را از سر گرفت.

NIP

NIP سوئد (Ninjas in Pyjamas) پنجمین تیم برتر CSGO در سال 2021 است. آنها موفق شدند در آوریل 2021 Nicolai “dev1ce” Reedtz را در یک انتقال تاریخی به دست آورند. تیم پس از تجدید قوا به پیروزی در IEM Fall 2021 Europe دست یافت. و سپس به مرحله یک چهارم نهایی در PGL Major استکهلم 2021 راه پیدا کرد.

بهترین بازیکنان CS:GO در تمام دوران‌ها

بسیاری از بازیکنان CS:GO به سطح کمی از شهرت دست یافته‌اند و میلیون‌ها دلار جایزه را به‌علاوه مبالغ زیادی از اسپانسرها به دست آورده‌اند. برخی از بهترین بازیکنان تمام دوران‌ها و تعدادی از بزرگان در دوره‌های اخیر عبارتند از:

الکساندر “s1mple” کوستیلیف

Oleksandr “s1mple” Kostyliev بازیکن اوکراینی CS:GO در تیم Natus Vincere است. او معمولا نقش AWPer را بر عهده می‌گیرد. در حالی که ممکن است او هنوز پردرآمدترین بازیکن تمام دوران‌ها نباشد، اما تا به حال 19 مدال  HLTV MVP19 را به همراه یک ماژور و یک گرند اسلم به دست آورده است. در سال 2021، او تیمش را در مسابقات جهانی جهانی BLAST Premier World Final، BLAST Premier Fall Final، PGL Major استکهلم و IEM Cologne به پیروزی رساند.

Mathieu “ZywOo” Herbaut

Mathieu “ZywOo” Herbaut ، 21 ساله، یکی از بهترین بازیکنان CSGO فرانسوی است. او برای Team Vitality در نقش AWPer بازی می‌کند. او در سال 2020 توسط HLTV عنوان بهترین بازیکن را کسب کرد، در حالی که در سال 2021 تیم خود را به مقام سوم در BLAST Premier: World Final، مقام دوم در BLAST Premier: Fall Finals و مقام اول در Intel Extreme Masters XVI – Winter رساند.

مارسلو “کلدزرا” دیوید

Marcelo “Coldzera” David یک بازیکن 26 ساله اهل برزیل است که در حال حاضر برای Complexity Gaming بازی می‌کند. او اولین جایزه اصلی خود را در MLG Columbus 2016 دریافت کرد (500000 دلار برای تیم، با 100000 دلار به عنوان سهم خود). او در سال‌های 2016 و 2017 توسط HLTV.org به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد و برای 8 تورنمنت مختلف، از جمله 2 مسابقه بزرگ، به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد.

ریچارد “شاکس” پاپیون

Richard “shox” Papillon یکی دیگر از بازیکنان CS:GO است که سابقه حرفه‌ای او به سال 2006 برمی‌گردد. این بازیکن حرفه‌ای فرانسوی یکی از بهترین بازیکنان تهاجمی تاریخ جهان در نظر گرفته می‌شود، که اغلب در لیست 20 بازیکن برتر HLTV حضور دارد و اغلب به عنوان MVP انتخاب می‌شود. او دارای یک جایزه حرفه‌ای به مبلغ 487820.89 دلار است.

Olof “olofmeister” Kajbjer

Olof “olofmeister” Kajbjer به عنوان یکی از بهترین بازیکنان CS:GO در تاریخ شناخته می‌شود. او برای H2k، Absolute Legends، LGB eSports، Fnatic، و اخیراً FaZe Clan بازی کرده است. با این تیم‌ها در 10 رویداد از جمله: ESL One: New York 2017، Epicenter 2018 و Blast Pro Series Copenhagen 2019 برنده شده است. او همچنین به فینال ELEAGUE Major: Boston 2018 رسیده است. اما اخیراً او از جدایی از FaZe و CS:GO خبر داده است.

Nicolai “dev1ce” Reedtz

Nicolai “dev1ce” Reedtz یک AWPer تیم NIP است که قبلا برای Astralis بازی می‌کرد. این بازیکن حرفه‌ای از سال 2014 به طور مداوم و در سطح بسیار بالایی بازی می‌کند. او یکی از اولین بازیکنانی است (به همراه سه نفر از هم‌تیمی‌هایش) که در CS:GO موفق به کسب 4 دوره اصلی شده است و همچنین اولین نفری است که 3 ماژور را در یک ردیف کسب کرده است. او تقریباً 1,921,931.54 دلار از 130 تورنمنت به دست آورده است که همین موضوع او را به یکی از پردرآمدترین بازیکنان تاریخ تبدیل کرده است. با این حال، اخیراً تصمیم گرفته شده که با استناد به مسائل مربوط به “سلامت روان”، کمی استراحت کند. امیدواریم به زودی شاهد بازگشت او به مسابقات فعال باشیم.

پردرآمدترین بازیکنان CSGO در تمام دوران‌ها

رتبهملیتشناسه بازیکننام بازیکنمجموع جوایز esports
1دانمارکdupreehPeter Rasmussen1,937,581.07 دلار
2دانمارکdev1ceNicolai Reedtz1,921,931.54 دلار
3دانمارکXyp9xAndreas Højsleth1,919,480.23 دلار
4دانمارکgla1veLukas Rossander1,771,642.41 دلار
5دانمارکMagiskEmil Reif1,531,040.30 دلار
6اوکراینs1mpleAlexander Kostylev1,418,238.65 دلار
7روسیهelectroNicDenis Sharipov1,271,975.33 دلار
8ایالات متحدهStewie2kJakey Yip1,173,840.00 دلار
9برزیلFalleNGabriel Toledo1,126,438.92 دلار
10برزیلTACOEpitácio de Melo1,085,086.48 دلار

نکات شرطبندی در بازی CS:GO

نکات شرطبندی در بازی CS:GO
نکات شرطبندی در بازی CS:GO

شرط‌بندی CS:GO می‌تواند یک چالش جدی باشد. بنابراین، ما چند نکته مفید را جمع‌آوری کرده‌ایم که پیش‌بینی و شرطبندی CS:GO را برای شما آسان‌تر می‌کند!

5 نکته برتر شرطبندی CS:GO به این ترتیب هستند:

حرفه‌ای‌ها را دنبال کنید!

بهترین راه برای درک CS:GO – یا هر ورزش الکترونیکی دیگری – دنبال کردن جریان‌های esports و تماشای بازی‌های در حال انجام است. کانال‌های زیادی وجود دارند که این امکان را به شما می‌دهند، مانند:

 • Betway: Betway تقریباً تمام مسابقات CS:GO را به صورت زنده در وبسایت خود پخش می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با یک حساب کاربری رایگان وارد شوید تا بتوانید همه آنها را تماشا کنید. بررسی کامل Betway ما را اینجا بخوانید.
 • Twitch: Twitch دارای تعداد زیادی استریمر و کانال است که از طریق آنها می‌توانید افراد حرفه‌ای که CS:GO را بازی می‌کنند تماشا کنید. تماشا کنید و یاد بگیرید که چگونه استراتژی شرطبندی خود را بهبود ببخشید!

متا را به خاطر بسپارید

با وجود اینکه CS:GO از اوایل دهه 2000 به شکلی در دسترس بوده است، این بازی دائما در حال پیشرفت است. به‌روزرسانی‌ها یا اضافه شدن موارد جدید به بازی اغلب پویایی بازی را تغییر می‌دهند و این می‌تواند بر استراتژی بازی نیز تأثیر بگذارد. در همین حین، تیم‌های حرفه‌ای به طور مداوم در حال توسعه تاکتیک‌های جدید و بهبود یافته برای مقابله با دشمنان ماهر هستند. به دلیل همه این موارد، مطمئن شوید که همیشه آخرین متای CS:GO (موثرترین تاکتیک‌های موجود) را مطالعه کنید تا دانش بازی خود را به روز نگه دارید.

بررسی آمار

بوک‌میکرها از آمارها برای تصمیم‌گیری در مورد شانس خود استفاده می‌کنند، پس معمولاً ایده خوبی است که خودتان از این آمارها کمک بگیرید. این کار به شما کمک می‌کند تا درک بهتری از نحوه عملکرد یک تیم یا بازیکن به دست آورید. همچنین می‌تواند در تعیین سود و ارزش و انتخاب برندگان به شما کمک کند.

 • csgostats.gg آمار دقیق لیگ حرفه‌ای ESL و همچنین بیشتر مسابقات حرفه‌ای دیگر را نشان می‌دهد. شما همچنین می‌توانید آمار CS:GO مربوط به خود را دنبال کنید و به رتبه‌بندی خود دسترسی داشته باشید.
 • csgo-stats.com آماری را برای هر شناسه Steam، کد اشتراک‌گذاری مسابقه، لینک پروفایل Steam یا نام کاربری سفارشی ارائه می‌کند. شما همچنین می‌توانید Pro Stats را برای تعدادی از بازیکنان پیدا کنید.

با ساختارها، تیم‌ها و بازیکنان مسابقات آشنا شوید

این ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما دانستن ساختار تورنمنت‌هایی که روی آنها شرطبندی می‌کنید بسیار مهم است. به خاطر بسپارید که کدام بازیکنان در هر تیم بازی خواهند کرد؛ آمار فردی، نقاط قوت و ضعف آنها را نیز زیر نظر داشته باشید. آخرین نتایج و آمار هر تیم و بازیکن را دنبال کنید و رسانه‌های اجتماعی آنها را مدنظر قرار دهید.

با انجمن CS:GO در تماس باشید

CS:GO یک انجمن شرطبندی بسیار پرشور دارد که در آن می‌توانید نکات و پیش‌بینی‌های مفیدی را بیابید. یکی از بهترین انجمن‌های آنلاین CS:GO betting subreddit است. این انجمن شامل یک بخش شرطبندی روزانه است که در آن می‌توانید حرفه‌ای‌ها را ببینید که چگونه انتخاب‌های خود را انجام می‌دهند. همچنین تعداد زیادی انجمن CS:GO در Discord وجود دارد که می‌توانید به آنها بپیوندید.

نکته طلایی: همیشه اصول شرطبندی را در ذهن داشته باشید!

سه اصل اساسی در همه شرطبندی‌ها اعمال می‌شود:

1. به دنبال سود باشید

غیرممکن است که همیشه به درستی برنده را پیش‌بینی کنید. به علاوه همه شانس‌های ارائه شده توسط سایت‌های شرطبندی ارزش ندارند. حتی اگر در مورد اینکه چه کسی به احتمال زیاد برنده خواهد شد، با آنها موافق باشید، شانس ارائه شده ممکن است ارزش ریسک را نداشته باشد. ترفند این است که به دنبال شرط‌هایی با ارزش بیشتر بگردید. این یعنی احتمال نتیجه‌ای را حتی بیشتر از آنچه که شانس‌های ارائه شده نشان می‌دهند، می‌بینید.

2. سرمایه خود را مدیریت کنید

اگر بودجه محدودی برای شرطبندی دارید و همه آن را روی یک شرط سرمایه گذاری می‌کنید، در نهایت بودجه‌ای برای بازگرداندن باخت‌های خود نخواهید داشت. بهترین استراتژی در اینجا این است که بودجه خود را به 100 واحد تقسیم کنید و در هر شرط بیش از 5 واحد سرمایه گذاری نکنید.

3. ریسک پذیر باشید

این نکته، به دو نکته قبلی مرتبط است. هیچ تضمینی وجود ندارد که همه شرط‌های خود یا حتی بیشتر آنها را برنده شوید. تنها راه کسب سود این است که بیشتر از چیزی که از دست می‌دهید، پول بدست آورید. شما این کار را با انتخاب مداوم ارزش‌ها انجام می دهید.

شرطبندی اسکینCS:GO (Skin betting)

شرطبندی اسکین CS:GO به طرز مشکوکی شهرت دارد. از آنجایی که بازیکنان می‌توانند اسکین‌های خود را در سایت‌هایی مانند Skincoin معامله کنند یا بفروشند، شرطبندی اسکین CS:GO در سایت‌هایی مانند Gamdom، csgo500.com و CSGO Lounge امکان پذیر است. این سایت‌ها سکه‌های رایگانی برای شرط‌بندی CSGO را ارائه می‌کنند و به شما امکان می‌دهند اسکین‌های CS خود را روی بازی‌هایی مانند roulette, slots, crash, hilo, Tradeup یا بازی‌های CSGO شرط‌بندی کنید. حتی میزان کمی از پول واقعی یا بیت کوین را نیز می‌پذیرند؛ اگرچه بیشتر آنها فقط شانس بردن Bux و Skins را ارائه می‌دهند. توجه داشته باشید که اسکین‌های CSGO را می‌توان بعداً با استفاده از CSGO coinflip شرطبندی کرد.

بررسی محبوب‌ترین سایت‌های شرط‌بندی CS:GO

به لطف محبوبیت این بازی، میلیون‌ها نفر اکنون مسابقات حرفه‌ای CS:GO esports را تماشا می‌کنند – و طبیعتاً، این بدان معناست که بسیاری نیز می‌خواهند روی آنها شرط‌بندی کنند. ما تعدادی از بهترین سایت‌های شرط‌بندی CS:GO را در ادامه گردآوری کرده‌ایم، که همگی دارای شهرت فوق‌العاده‌ای هستند و توسط مقامات مرتبط مجوز دارند، به این معنی که شرط‌بندی با آنها کاملاً ایمن است.

bet365 CS:GO

bet365 بارها و بارها به عنوان یکی از بهترین سایت‌های شرطبندی در جهان شناخته شده است. آنها علاوه بر شانس‌های شرطبندی ورزشی، پوکر و کازینو، شانس‌هایی را برای بیشتر مسابقات بزرگ ورزش‌های الکترونیکی ارائه می‌دهند. شما می‌توانید روی LoL، Dota 2، Rocket League، StarCraft و سایر موارد در سایت آنها شرطبندی کنید. پیشنهادات CS:GO bet365 شامل مسابقاتی مانند cs_summit، Dreamhack Open، ESEA Premier، IEM و غیره است. همچنین می‌توانید در بازارهای نقشه، بازارهای بازی، لاین‌ها و Outrights هم شرطبندی کنید. بررسی کامل bet365 esports ما می‌تواند برای شما مفید باشد.

بازیکنان جدید تا 50 یورو/£/دلار اضافی اعتبار شرط برای اولین سپرده خود دریافت خواهند کرد!

Betway CS:GO

وقتی صحبت از شرطبندی CS:GO می‌شود، Betway یکی از گزینه‌های اصلی برای بسیاری از شرطبندان است. این سایت به شما امکان می‌دهد روی اکثر رویدادهای CS:GO از جمله ELEAGUE، PGL، Dreamhack، FACEIT، ECS و بسیاری موارد دیگر شرطبندی کنید. آنها حتی یکی از حامیان اصلی ESL هستند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که می‌دانند شرط‌بندان CS:GO از کدام رویدادها لذت می‌برند. علاوه بر این، می‌توانید بسیاری از مسابقات را تماشا کنید و شرط‌بندی‌های آنلاین را در سایت آن‌ها انجام دهید. گزینه‌های شرط‌بندی آن‌ها به گونه‌ای نمایش داده می‌شود که نمای کلی خوبی از آنچه در حال وقوع است به شما ارائه می‌دهد. مقاله ما در مورد ورزش‌های الکترونیکی Betway را از دست ندهید.

Betway یک شرط رایگان 30 دلاری / یورو / پوندی برای همه بازیکنان جدید ارائه می‌دهد و یک باشگاه شرطبندی رایگان با اشتراک هفتگی 10 دلاری برای ورزش‌های الکترونیکی دارد.

GG.Bet CS:GO

GG.Bet یک سایت تخصصی شرط‌بندی ورزش‌های الکترونیکی است که شانس‌هایی را برای تعداد گسترده‌ای از انتخاب‌های ورزشی موجود، از جمله Dota 2، LoL و CS:GO ارائه می‌کند. همچنین می‌توانید روی عناوین کوچک‌تری مانند Rainbow Six Siege، King of Glory، Overwatch، StarCraft II و Valorant شرطبندی کنید. انتخاب شرط‌های CS:GO این سایت بسیار پیشرفته است، و حتی رویدادهای بیشتری را نسبت به سایر سایت‌های حرفه‌ای ارائه می‌دهد. بررسی کامل GGbet esports ما را اینجا بخوانید.

بازیکنان جدید می‌توانند 100% پاداش سپرده را تا 200 یورو مطالبه کنند. در حالی که این سایت دارای تبلیغاتی مانند کش‌بک، پاداش سپرده‌ها و غیره نیز هست.

سوالات متداول درباره شرطبندی CS:GO

کجا می‌توانم روی بازی‌های CSGO شرطبندی کنم؟

گزینه‌های شرطبندی زیادی برای CS:GO وجود دارد، اما ما Betway، bet365 یا GG.Bet را به عنوان بهترین‌ها توصیه می کنیم.

آیا شرطبندی CS:GO قانونی است؟

این مسئله بستگی به محل زندگی شما دارد. در بسیاری از کشورها، ایالت‌ها یا مناطق مختلف، شرطبندی آنلاین ورزشی یا ورزش‌های الکترونیکی قانونی و تعریف شده است. در حالی که در برخی کشورها، هیچ قانون خاصی برای تنظیم شرط‌بندی‌های آنلاین وجود ندارد.

چگونه می‌توانم روی CS:GO شرطبندی کنم؟

برای تنظیم یک شرط CS:GO، به  سایتی که شانسی را برای بازی ارائه می‌دهد مراجعه کنید. یک حساب کاربری ایجاد کنید و نوع شرطبندی مدنظر خود را انتخاب کنید. ما در میان سایت‌های مختلف، Betway، bet365 و GG.Bet را توصیه می‌کنیم.

کدام بازیکن CS:GO بیشترین درآمد را در ورزش‌های الکترونیکی دارد؟

“dupreeh” Peter Rasmussen دانمارکی در حال حاضر پردرآمدترین بازیکن CSGO با مجموع 1,937,581.07 دلار برد است که آنها را تنها از مسابقات به دست آورده است.

بهترین تیم در CS:GO 2021 کدام است؟

بر اساس رتبه‌بندی HLTV، بهترین تیم CSGO در سال 2021، Natus Vincere از اوکراین است که در مجموع 1000 امتیاز کسب کرده است. آنها موفق شدند در مسابقات BLAST Premier Fall Final، PGL Major Stockholm و IEM Cologne برنده شوند.

Esports-Betting.Pro: نظر ما در مورد شرطبندی CSGO

CSGO احتمالاً یکی از شناخته‌شده‌ترین بازی‌ها در زمینه شرطبندی در ورزش‌های الکترونیکی است. تورنمنت‌های زیادی برای آن وجود دارد و حتی بسیاری از سایت‌های شرطبندی فعال در بازار شروع به ارائه شانس‌های CSGO کرده‌اند، و بازارهای متعددی را به عنوان انتخاب‌های موجود معرفی می‌کنند. همانطور که گفته شد، همیشه بهترین کار این است که بهترین شانس‌های موجود را به همراه بهترین تبلیغات برای یافتن ارزش بهتر، پیدا کنید.

می‌توانید جدولی که بالاتر آورده‌ایم را برای یافتن بهترین گزینه‌ها بررسی کنید.

مطالب مرتبط: آموزش جامع شرطبندی بازی فورتنایت (Fortnite) + نکات و بهترین سایت‌ها

مطالب‌ مرتبط: راهنمای جامع شرطبندی بازی کالاف دیوتی (Call Of Duty)

مطالب مرتبط: راهنمای جامع شرط بندی بازی رینبو سیکس (Rainbow Six)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *