الشارجه-پرسپولیس

پیش بینی فوتبال؛ شارجه امارات و پرسپولیس ایران

بعد از شب تلخ نماینده های ایران در لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس در تلاش است امروز در خاک امارات این روند را در بازی با شارجه تغییر دهد.

شارجه-پرسپولیس
شارجه امارات

علاقه مندان به پیش بینی پرسپولیس در سایت ایران ایکس بت، امروز می توانند روی تیم مورد علاقه خود سرمایه گذاری کنند. صدرنشین لیگ ایران در حالی به مصاف شارجه امارات می رود که تیم میزبان در شرایط ایده آلی به سر نمی برد و شاگردان یحیی گل محمدی این فرصت را دارند تا با سه امتیاز، به تهران بازگردند.

آخرین وضعیت محرومیت و مصدوم‌های دو تیم

پرسپولیس برخلاف استقلال، مصدوم یا محرومی ندارد. مصدومیت مهدی ترابی برطرف شده و ستاره پرسپولیسی‌ها می تواند در صورت صلاحدید یحیی بازی کند.

رتبه دو تیم در جدول رده بندی لیگ قهرمانان آسیا

پرسپولیس ایران بعد از باخت ۲-۰ برابر الدحیل قطر، در رتبه آخر جدول گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته و امروز شرایط فراهم است که از این رده فاصله بگیرد.

شارجه امارات هم با باخت ۱-۰ برابر التعاون عربستان، مانند پرسپولیس امتیازی ندارد اما به خاطر تفاضل گل بهتر، در رتبه سوم جدول است.

نتایج بازی‌های رودرروی دو تیم

شارجه و پرسپولیس به صورت رسمی تاکنون در رقابت های آسیایی با هم بازی نکرده اند. اما در جریان مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۰۹، شارجه با پرسپولیس همگروه بود و حتی در تهران با این تیم بازی کرد که پرسپولیس با حساب ۳-۱ بازی را برد.

شارجه در ادامه تورنمنت، از مسابقات کناره گیری کرد و نتیجه این بازی هم ملغی شد.

پیش بینی بازی

پیش بینی شارجه و پرسپولیس
پیش بینی شارجه و پرسپولیس

برای بازی امروز در گام اول انتظار داریم که پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشد و حداقل نبازد(شانس دو برابر پرسپولیس). می توان حتی انتظار داشت که پرسپولیس بتواند بازی امروز را ببرد و به مشکل مهمی برخورد نکند.

شارجه در وضعیت خوبی قرار ندارد و از ۸ بازی اخیرش در امارات و آسیا، تنها یک بازی را برده است. پرسپولیس از ۱۱ بازی اخیرش در تمام رقابت ها، ۹ بازی را برده است.

پرسپولیسی ها به صورت تاریخی هم عملکرد خوبی برابر نماینده های امارات داشته اند.

انتخاب دوم ما، دو تیم به هم گل می زنند، است. خط دفاع پرسپولیس کمی متزلزل شده و در ۲ بازی اخیر، ۴ گل دریافت کرده است.

اگرچه خط حمله پرسپولیس، شرایط متفاوتی دارد و در ۱۰ بازی از ۱۱ دیدار اخیرش گلزنی کرده است.

شارجه با وجود ناکامی، در خط حمله خوب بوده است. شارجه ۹ بازی از ۱۰ دیدار اخیرش در همه رقابت ها را با گلزنی به پایان رسانده است.

نکته مهم دیگر این است که شارجه امارات قبل از بازی با تعاون عربستان، ۹ بازی پیاپی هم گل زده و هم گل خورده است.

همین حالا شانس خود را امتحان کنید:

برای دریافت آخرین پیشنهادات شرط بندی ما به طور رایگان، به کانال تلگرام مجله بخت و اقبال، ملحق شوید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *