اونیونیستاس و رئال مادرید

پیش بینی فوتبال؛ اونیونیستاس و رئال مادرید

اولین بازی رئال مادرید در مسابقات این فصل جام حذفی اسپانیا، کوپا دل ری، برابر تیم ناشناخته اونیونیستاس خواهد بود.

اونیونیستاس
اونیونیستاس

برای بازی امشب رئال مادرید در سایت ایران ایکس بت، گزینه ای ریسکی را در نظر گرفته ایم. شاگردان زیدان قرار است در زمین تیم ناشناخته اونیونیستاس که در سطح چهارم لیگ اسپانیا بازی می کند، به میدان بروند و مطابق انتظار، ضریب گل یا حتی برد رئال، بسیار پایین است.

پیش بینی اونیونیستاس-رئال مادرید
پیش بینی اونیونیستاس و رئال مادرید

تنها گزینه ای که ضریب قابل توجهی دارد و کمی با ارقام می خواند، دو تیم به هم گل می زنند، است. تاکید می کنیم که این گزینه به شدت ریسکی است اما در ادامه توضیح می دهیم چرا می تواند رخ دهد. رئال مادرید امروز به نصف ستاره هایش استراحت خواهد داد و حتی چند بازیکن به شهر میزبان بازی سفر نکرده اند.

رئال مادرید در ۴ بازی از ۶ دیدار خارج از خانه اخیرش در تمام رقابت ها، از میزبان گل خورده است. اگر مسابقات کوپا دل ری را در نظر بگیریم، رئالی ها ۳ بازی پیاپی است که از میزبان گل می خورند. میزبان رئال مادرید یعنی اونیونیستاس، در وضعیت خوبی در سطح خود است و ۹ بازی است که شکست نخورده است.

اونیونیستاس، در ۵ بازی اخیر خانگی خود همیشه گل زده است. اگر آمار بلند مدت را ببینیم، این تیم در ۱۷ بازی اخیر خانگی، ۱۵ بار موفق شده که دروازه مهمان را باز کند. با توجه به کنفرانس خبری مربی و بازیکنان این تیم، به نظر می رسد انگیزه زیادی در اردوگاه میزبان وجود دارد که حداقل یک گل تاریخی به رئال مادرید، بزنند.

همین حالا شانس خود را امتحان کنید:

برای دریافت آخرین پیشنهادات شرط بندی ما به طور رایگان، به کانال تلگرام مجله بخت و اقبال، ملحق شوید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *