ایبیزا و بارسلونا

پیش بینی فوتبال؛ ایبیزا و بارسلونا

اولین بازی مهم امروز در جام حذفی اسپانیا، کوپا دل ری، و بین دو تیم ایبیزا و بارسلونا برگزار می شود که آن را برای پیش بینی فوتبال، بررسی کرده ایم.

ایبیزا-بارسلونا
پیش بینی ایبیزا و بارسلونا

مسابقات جام حذفی اسپانیا از امروز وارد فاز مهمی می‌شود، زیرا تیم های سطح اول کشور هم به تورنمنت می پیوندند. مطابق انتظار، رئال مادرید و بارسلونا در اولین گام با رقبایی نه چندان قدرتمند روبرو خواهند بود، اما این دلیل نمی شود شرایط بازی را برای پیش بینی در سایت ایران ایکس بت، بررسی نکنیم.

پیش بینی ایبیزا و بارسلونا
پیش بینی بارسلونا و ایبیزا

با توجه به اینکه رقیب امروز بارسلونا، تیمی دسته چهارمی است و ضریب‌ها بالا نیست، انتخاب های زیادی نداریم. برد بارسلونا(مهمان)، بدیهی به نظر می رسد. بارسلونا طی سالیان اخیر، عملکرد فوق العاده ای را در این تورنمنت داشته و طی ۳ سال اخیر فقط یک بار در کوپا دل ری باخته است.

همچنین می توان انتظار داشت که این بازی حداقل ۲ گل را به خود ببیند. ۱۰ بازی از ۱۱ دیدار اخیر خارج از خانه بارسلونا، حداقل ۲ گل را به خود دیده است. با این حال همچنین می تواند روی اینکه بازی احتمالا خیلی پرگل نخواهد بود هم ریسک کرد. مثلا انتظار داریم این بازی زیر ۵ گل(حداکثر ۴ گل) داشته باشد. با اینکه اختلاف دو تیم زیاد به نظر می رسد، بارسلونا کمتر در بازی های خارج از خانه بردی پرگل رقم زده است. هیچ کدام از بازی های خارج از خانه امسال بارسلونا، ۵ گل نداشته است. از ۱۶ بازی اخیر خارج از خانه بارسا در خارج از خانه، فقط یک بار ۵ گل در یک بازی مشاهده کرده ایم.

همین حالا شانس خود را امتحان کنید:

برای دریافت آخرین پیشنهادات شرط بندی ما به طور رایگان، به کانال تلگرام مجله بخت و اقبال، ملحق شوید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *