تاریخ:آگوست 16, 2022
شرط‌بندی کشتی‌گیر

کشتی‌گیرانی که می‌توانید روی آنها در المپیک شرط ببندید!

مسابقات المپیک 2020 توکیو در حال برگزاری است. اکنون بسیاری منتظر مسابقات کشتی هستند که در بازی‌ها برگزار می‌شود. در این مقاله، پنج مورد از بهترین کشتی‌گیران المپیکی را پوشش می‌دهم که در حال حاضر روی آنها شرط‌بندی می‌کنند. تعداد زیادی کشتی‌گیر درجه یک در مسابقات توکیو حضور دارند. این باید یک رویداد باورنکردنی برای طرفداران این ورزش باشد. قبل از برجسته کردن برخی از بهترین پیش‌بینی‌ها، من به سرعت توضیح می‌دهم که چگونه هواداران در ایالات متحده می‌توانند روی کشتی المپیک آنلاین شرط‌بندی کنند!

بهترین سایت ‌شرط‌بندی برای کشتی المپیک

طی دو سال گذشته توجه زیادی به بازی‌های المپیک شده است. بازی‌های توکیو قرار بود در سال 2020 برگزار شود، اما به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا به تعویق افتاد. اکنون این برنامه قرار است در 23 جولای در توکیو ژاپن آغاز شود. هنوز ترس‌هایی وجود دارد که این رویداد با یک مشکل بزرگ دیگر روبرو شود. موارد شیوع کووید -19 در ژاپن همچنان در حال افزایش است و برخی خواستار لغو کامل بازی‌ها هستند. تا کنون، این دستور اجرا نشده است. طرفداران کشتی مطمئناً امیدوارند که اوضاع طبق برنامه پیش برود. امسال تعداد زیادی از مبارزان زبده در ژاپن با هم رقابت می‌کنند. تعداد زیادی از این طرفداران نیز مشتاقانه منتظر شرط‌بندی در این رویداد آینده هستند. توصیه می‌کنم این طرفداران به سایت بووادا (Bovada.lv) سر بزنند!

این سایت شرط‌بندی ورزشی آنلاین محبوب به دلیل ارائه برخی از بهترین شرط‌بندی‌های بوکس‌ هر سایت مشهور است. در حال حاضر شرط‌بندی‌های باورنکردنی در بازی‌های المپیک آینده در توکیو را ارائه می‌دهد. در حال حاضر هیچ سایت بهتری برای شرط‌بندی آنلاین المپیک وجود ندارد. بووادا برای هر ورزشی که در بازی‌ها برگزار می‌شود شرط‌بندی‌های عالی ارائه می‌دهد. بیشتر این شرط‌بندی‌های متمرکز بر این است که کدام ورزشکاران در دسته‌بندی و رشته‌های مربوطه خود طلا خواهند گرفت. طراحی و اتصال کاربری کامل این سایت شرط‌بندی نیز عالی است. تمیز است و به راحتی می‌توانید شرط‌بندی‌های مورد نظر خود را پیدا کنید. حتی مبتدیان در شرط‌بندی ورزشی نیز از آنچه در اینجا ارائه می‌شود لذت خواهند برد. هر کسی که در حال حاضر علاقمند به یافتن برترین کشتی‌گیران المپیکی برای شرط‌بندی باشد، این سایت را دوست خواهد داشت. حالا، بیایید ببینیم کدام کشتی‌گیران انتظار می‌رود کارهای بزرگی در توکیو انجام دهند!

ورزش کشتی به عنوان یکی از سخت‌ترین ورزش‌های جهان شناخته می شود. مردان و زنانی که در کشتی به المپیک می‌رسند واقعاً در اوج این ورزش هستند. همه آنها امیدوارند آنچه را که برای کسب طلا لازم است داشته باشند. بدیهی است که انتظار می‌رود وضعیت برخی از این کشتی‌گیران بهتر از بقیه باشد. تعدادی از این کشتی‌گیران هستند که به نظر می‌رسد در بازی‌ها طلا بگیرند. در زیر پنج مورد از بهترین کشتی‌گیران المپیکی را که در حال حاضر می‌توانید روی آنها شرط‌بندی کنید را مشاهده می‌کنید!

عبدالرشید سعدالله‌اف (کشتی‌گیر آزاد -97 کیلوگرم)

کشتی‌گیران زیادی که به اندازه عبدالرشید سعدالله‌اف بر این ورزش سلطه داشته باشند وجود ندارد. به نظر می‌رسد این کشتی‌گیر سنگین وزن اهل داغستان در اوج دوران حرفه‌ای خود قرار دارد. او از سال 2017 نباخته است و از آن زمان بر تعداد زیادی از کشتی‌گیران زبده پیروز شده است. او تنها در 25 سالگی یکی از برجسته‌ترین کشتی‌گیران تاریخ محسوب می‌شود. او از ترکیبی از ورزشکاری زبده با اصول قوی برای کسب پیروزی استفاده می‌کند. او به درستی به عنوان یکی از گزینه‌های برتر برای کسب طلا در وزن سنگین 325-در سایت شرط‌بندی ذکر شده است. دیدن بازی دیگری بین عبدالرشید و کایل اسنایدر باورنکردنی خواهد بود. این دو نفر رقابت دارند و اسنایدر یکی از دو مردی است که سعدالله‌اف را در مسابقات بین‌المللی شکست داد. من هنوز معتقدم که روس یکی از برترین کشتی‌گیران المپیکی است که در حال حاضر روی آن می‌توان شرط‌بندی کرد.

حسن یزدانی (کشتی‌گیر آزاد – 86 کیلوگرم)

حسن یزدانی-کشتی
حسن یزدانی-کشتی

حسن یزدانی یکی از قهرمانان سابق المپیک است که تابستان امسال به مسابقات باز می‌گردد. این ورزشکار ایرانی الاصل فشار زیادی روی شانه‌های خود دارد. این تا حدودی به دلیل ضعیف بودن او در دسته 86 کیلوگرم است. 86 کیلوگرم یک دسته انباشته است و برای حسن به موفقیت رسیدن در آن آسان نخواهد بود. به خصوص دیویس تیلور انتظار می‌رود کارهای بزرگی انجام دهد. هرچند من از این بازیکن که شانس کمی دارد خوشم می‌آید. با گزینه‌های شرط‌بندی‌ که در این دسته 150+ وجود دارد حسن می‌تواند برای شرط‌بندی کنندگان پول نقد زیادی به همراه داشته باشد.

طاها آکگل (کشتی‌گیر آزاد – 120 کیلوگرم)

در وزن 125 کیلوگرم مردان، طاها آکگول از ترکیه پیشتاز است. او در سال 2016 در برزیل طلا گرفت و به نظر می‌رسد تصمیم دارد تابستان امسال این موفقیت را در توکیو تکرار کند. من معتقدم که او بهترین شانس را برای انجام این کار در وزن مربوطه دارد. آکگول مانند یک کشتی‌گیر وزن کمتری دارد. او از سال 2019 نباخته است و در کسب مدال طلای اخیر خود در مسابقات جهانی 2021 باورنکردنی به نظر می‌رسید. انتظار می‌رود او به سرعت در مسابقات 125 کیلوگرم پیشرفت کند. بخشی از من می‌خواست گیبل استیونسون آمریکایی را در این دسته وزنی قرار دهند. گیبل در نوع خود فوق‌العاده است و در اوج خود قرار دارد. با این حال، آکگول قدرت بیشتری در کنار خود دارد و این انتخاب من را در اینجا تحت تأثیر قرار داد.

کایل دیک (کشتی‌گیر آزاد – 74 کیلوگرم)

من مجبور شدم کایل دیک را در لیست برترین کشتی‌گیران المپیکی برای شرط‌بندی قرار دهم. به نظر من، او بهترین شانس ایالات‌متحده برای کسب مدال طلای کشتی است. بیشتر این نظر از عملکردهای او در مسابقات تیمی المپیک ناشی می‌شود. شانس دیک برابر است با زائوربک سیداکوف از روسیه که به این رویداد می‌رود. اکثرا معتقدند که برنده مدال طلا یکی از این مردان خواهند بود. به نظر من، کایل دیک مردی است که برنده این مدال است.

تاکوتو اوتوگورو (کشتی‌گیر آزاد – 65 کیلوگرم)

من مجبور شدم یک بازیکن ضعیف برای تشکیل این فهرست از برترین کشتی‌گیران المپیکی برای شرط‌بندی انتخاب کنم. به نظر من، تاکوتو اوتوگورو یک گزینه شرط‌بندی بسیار جذاب در وزن 65 کیلوگرم است. او فقط 22 سال دارد، اما در حال حاضر بیش از برخی از رقبای خود در این بخش موفق شده است. اوتوگورو قهرمان مسابقات جهانی در سال 2018 شد. اوتوگورو قهرمان مسابقات جهانی در سال 2018 شد. او اخیراً باورنکردنی بوده است و در دو دوره قهرمانی آسیا 2020 و 2021 طلا گرفت. من معتقدم که او در راه خود برای کسب اولین مدال طلای المپیک خود در توکیو در ماه آینده است. برخی از کشتی‌گیران که بیشتر به دنبال کسب طلا در این بخش هستند وجود دارد.از نظر توانایی پیروزی، اوتوگورو بهترین گزینه است. شرط خود را برای پیروزی در بزرگترین صحنه جهان روی او بگذارید.

نتیجه

کشتی شاید سخت‌ترین ورزشی باشد که در المپیک تابستانی انجام می‌شود. تعداد زیادی از کشتی‌گیران باورنکردنی قرار است امسال در توکیو شرکت کنند. پیش‌بینی اینکه کدام یک از این کشتی‌گیران بیشترین موفقیت را خواهند داشت سخت است. حتماً به برنامه شرط‌بندی ورزشی یا وب سایت مورد علاقه خود سر بزنید تا شرط‌های همه کشتی‌گیران شرکت‌کننده در المپیک امسال را بیابید! شرط‌بندی‌های شگفت‌انگیزی برای این ورزشکاران وجود دارد. البته این ‌شرط‌ها با پیشرفت مسابقات تغییر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.