راهنمای جامع شرط‌بندی در بازی دنیای تانک‌ها (World of Tanks)

راهنمای جامع شرط‌بندی در بازی دنیای تانک‌ها (World of Tanks)

در این مقاله به شما می‌گوییم که کجا می‌توانید روی بازی‌های آنلاین چند نفره دنیای تانک‌ها شرط‌بندی کنید و چگونه هوشمندانه شرط‌بندی کنید. همچنین اطلاعاتی درباره مسابقات بازی آنلاین دنیای تانک‌ها (WoT)، لیگ‌هایی که می‌توانید به آن‌ها بپیوندید، به‌علاوه محتویات جعبه اشتراک Loot Crate و شانس‌های برنده شدن یک تانک پریمیوم، نیز وجود دارد.

بررسی بهترین سایت‌های شرط‌بندی بازی دنیای تانک‌ها

اگر یک شرط‌بند هستید و می‌خواهید در بازی دنیای تانک‌ها (World of Tanks) شرط‌بندی کنید، مایلیم از شما عذرخواهی کنیم. اگر ما قمارباز بودیم، و برخی از ما هستیم، شرط می‌بستیم که برای یافتن سایت شرط‌بندی آنلاین World of Tanks باید مدت زیادی جستجو می‌کردید. خوشحالیم که ما را پیدا کردید، زیرا فهرستی از سایت‌های شرط‌بندی دنیای تانک‌ها (WoT) مورد علاقه خود را گردآوری کرده‌ایم تا شما نیز از شرط‌بندی در بازی دنیای تانک‌ها بتوانید لذت ببرید.

رایوالری (RIVALRY)

Rivalry.com یکی از آن سایت‌های کمیاب شرط‌بندی برای شرط‌بندی در بازی آنلاین چند نفره دنیای تانک‌ها است که به قماربازها با هر سلیقه‌ای‌ در بازی‌های آنلاین پاسخ می‌دهد. مطمئناً، آن‌ها شانس‌هایی را برای شرط‌بندی در بازی‌های معمول مانند CS:GO، LoL، Dota 2 و Valorant ارائه می‌دهند، اما آن‌ها همچنین دارای شانس‌هایی برای بازی‌های آنلاین چنده نفره هستند که در بسیاری از مکان‌ها نمی‌توانید آن‌ها را پیدا کنید.

برخی از نادرترین بازی‌های آنلاین چند نفره که Rivalry به آن‌ها می‌پردازد عبارتند از NBA 2K، Street Fighter 5، شرط‌بندی World of Warcraft، و گاهی اوقات بازارهایی برای دنیای تانک‌ها(WoT) وجود دارد.

شرط بندی در بازی دنیای تانک‌ها (World of Tanks) در Rivalry آسان است:

 • روی نماد WoT در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید.
 • بازار خود را انتخاب کنید، مانند برنده (winner) یا هندیکپ (handicap).
 • مقدار شرط مورد نظر خود را وارد کنید.
 • و شرط‌بندی کنید!

اگر به تماشای مسابقات بازی آنلاین دنیای تانک‌های علاقه‌ دارید، رایوالری (RIVALRY) پخش زنده بازی‌های آنلاین Twitch را در صفحه شرط‌بندی مسابقه نشان می‌دهد. حتی می‌توانید به زبان‌های مختلف مانند انگلیسی، روسی یا پرتغالی گوش دهید.

علاوه بر این، یکی از ویژگی‌های اضافه Rivalry، کوئست‌های (ماموریت) آن است که به بازیکنان با جک‌پات‌های عظیم، جوایز پول واقعی و آیتم‌های «جادویی» پاداش می‌دهد که به بازیکنان کمک می‌کند در شرط‌بندی‌های بازی‌های آنلاین بیشتری برنده شوند. فقط روی آواتار خود در بالا سمت راست کلیک کنید و می‌توانید ماموریت‌های در حال حاضر موجود خود را ببینید. اینها می‌توانند شامل چالش‌هایی مانند: «شرط‌بندی در بازار برنده»، «شرط‌بندی روی هر شرط ترکیبی» و «شرط‌بندی روی یک مسابقه زنده» باشند. همچنین، بازیکنانی که ماموریت‌ها را تکمیل می‌کنند، امتیاز تجربه (XP) دریافت می‌کنند و در نهایت به مراحل بالاتر می‌روند.

WINNERS.BET

Winners.Bet یکی از معدود سایت‌های شرط‌بندی بازی‌های آنلاین چند نفره است که شانس‌هایی را برای مسابقات World of Tanks، به‌علاوه شرط‌بندی Rainbow 6، شرط‌بندی King of Glory، شرط‌بندی Starcraft و موارد دیگر ارائه می‌کند. این یک “سایت شرط‌بندی بازی‌های آنلاین ایمن و مطمئن است که توسط طرفداران بازی‌های آنلاین چند نفره برای طرفداران بازی‌های آنلاین ساخته شده است”. آن‌ها همچنین یک پیشنهاد استقبال از 100٪ تا 50 یورو دارند.

علاوه بر این، پخش زنده از منوی Esports در دسترس است. یکی دیگر از مزایای جالب Winners.Bet این است که بازیکنان می‌توانند قالب‌های شانس غیرمعمول مانند مالایی و هندی، به علاوه اعشاری، آمریکایی، کسری و هنگ کنگ را انتخاب کنند.

1XBET

سایت شرط‌بندی بازی‌های آنلاین 1XBET می‌تواند منبعی باورنکردنی برای قماربازها باشد، حتی کسانی که می‌خواهند روی مسابقات World of Tanks شرط‌بندی کنند. همانند Rivalry، 1XBET بازارهایی را در طیف گسترده‌ای از بازی‌ها، از جمله شانس‌های بازی دنیای تانک‌ها ارائه می‌دهد. در واقع، این سایت شرط‌بندی گزینه‌هایی برای شرط‌بندی دارد که ممکن است در هیچ کجا پیدا نکنید. مانند شرط‌بندی Tekken، Street Fighter، شرط‌بندی NBA 2K، EA Sports NHL و شرط‌بندی PUBG. حتی دو گزینه برای شرط‌بندی فیفا وجود دارد: FIFA 20 و FIFA 21. به عبارت دیگر، 1XBET بهشت شرط‌بند‌های بازی‌های آنلاین چند نفره است.

برای پیدا کردن یک بازی آنلاین چند نفره (esport) خاص برای شرط‌بندی، فقط از منوی اصلی استفاده کنید و به ” Esports”بروید. همه گزینه‌های شرط‌بندی زنده در بازی‌های آنلاین چند نفره را می‌بینید و می‌توانید از نوار جستجو برای پیدا کردن چیزی دقیق‌تر مانند شرط‌های World of War استفاده کنید.

همچنین منوهای فرعی برای «Pre-match»، « LIVE» و «Esports Zone» وجود دارد. Esports Zone جایی است که می‌توانید تمام بازارهای شرط‌بندی بازی‌های آنلاین، پخش‌های زنده، شانس شرط‌بندی قبل از بازی برای همه مسابقات، برنامه مسابقات و تقویم بازی‌های آنلاین چند نفره را پیدا کنید. هنگامی که ما بازدید کردیم، 10٪ پاداش بازگشت نقدی برای بازی دنیای تانک‌ها (World of Tanks) وجود داشت. علاوه بر این، در 1XBET تمام مسابقات WoT با تیم‌های 15 نفره تا حداکثر 10 دقیقه انجام می‌شود. علاوه بر این، 1XBET دارای شانس‌های دنیای تانک‌ها برای موارد زیر است:

 • برنده مسابقه (Match winner)
 • هندیکپ (Handicap)
 • امتیاز کل (Total score)
 • تسخیر پایگاه (Base captured)

بهترین راه برای یافتن پخش‌های زنده بازی دنیای تانک‌ها در 1XBET این است که به Esports Zone بروید. در سمت چپ بالای صفحه، لیستی از مسابقات زنده وجود دارد و می‌توانید یکی را برای تماشا انتخاب کنید. این که تفسیر به زبانی باشد که بتوانید آن را بفهمید یا خیر، شانسی است! وقتی مسابقه‌ای را برای پخش انتخاب می‌کنید، شانس‌های آن مسابقه را در سمت راست آن مشاهده خواهید کرد.

بازی آنلاین چند نفره دنیای تانک‌ها چیست؟

بازی آنلاین دنیای تانک‌ها تکامل یافته بازی تیراندازی تیمی آنلاین چند نفره عظیم ساخته شرکت Wargaming است. در مسابقات دنیای تانک‌ها، دو تیم با ماشین‌های جنگی تاریخی برای نابود کردن تانک‌های یکدیگر و به دست آوردن قلمرو مبارزه می‌کنند. نبردها بر اساس یک مسابقه، بهترین از 3 یا بهترین از 5 تعیین می‌شوند. البته، ستاره‌های واقعی بازی بازیکنان نیستند، آن‌ها تانک‌ها هستند! 10 رده تانک، در 5 نوع (سبک، متوسط، سنگین، ناوشکن و SPG) و از 11 کشور مانند آلمان، ایالات متحده آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی وجود دارد. همچنین نسخه پریمیوم، پاداش و تانک‌های برای فروش با تخفیف نیز وجود دارد.

رقابت رسمی بازی‌های آنلاین دنیای تانک‌ها (WoT)، به نام لیگ Wargaming.net، در دسامبر 2017 به پایان رسید، اما شرط‌بندان هنوز هم می‌توانند از شانس‌ها در طیفی از مسابقات WoT که برای عموم آزاد هستند، لذت ببرند. برای مثال، 1XBET دارای شرط‌بندی بازی دنیای تانک‌ها در نبردهای تصادفی است. شما می توانید روی برد، تساوی، هندیکپ، امتیاز کل یک تیم (بیش از / کمتر) و یک تیم برای گرفتن یک پایگاه شرط‌بندی کنید.

وقتی می‌گوییم این یک بازی آنلاین چند نفره (MMO) است، به این خاطر است که رکورد جهانی گینس را برای “بیشترین بازیکنان آنلاین همزمان روی یک سرور MMO” با 190541 در سرور RU2 روسیه در ژانویه 2013 دارد. شرط‌بندی بازی‌های آنلاین چند نفره در روسیه در وضعیت خوبی است و شرط‌بندان می‌توانند پول خوبی از سایت‌های شرط‌بندی به دست آورند.

نحوه شرط‌بندی در بازی دنیای تانک‌ها (World of Tanks)

شرط‌بندی در بازی دنیای تانک‌ها (World of Tanks)
شرط‌بندی در بازی دنیای تانک‌ها (World of Tanks)

می‌توانید روی نبردهای تصادفی و نبردهای رتبه‌بندی شده شرط‌بندی کنید. بازی‌های تصادفی بازیکنان را در هر سطح مهارت و تجربه جذب می‌کنند و این می‌تواند غیرقابل پیش‌بینی باشد. این می‌تواند برای شرط‌بندان منفی باشد، اما همچنین می‌تواند شانس‌هایی برای استفاده از آن‌ها ایجاد کند. چرا روی بازیکن ضعیف شرط‌بندی نمی‌کنید؟ آن‌ها می‌توانند شانس بیشتری نسبت به شانس‌های پیشنهادی داشته باشند!

بازی‌های رتبه‌بندی شده احتمالاً بازیکنان و تیم‌های جدی‌تری را جذب می‌کنند، بنابراین پیش‌بینی بازی‌ها نزدیک‌تر و سخت‌تر است. با این وجود، چون این بازیکنان جدی‌تر هستند و زیاد بازی می‌کنند، باید آماری از مسابقات قبلی وجود داشته باشد تا به شما در انتخاب برنده کمک کند. چیزی که به شرط‌بندها کمک می‌کند این است که بهترین سایت‌های شرط‌بندی بازی دنیای تانک‌ها، تجزیه و تحلیل عملکردهای گذشته را با حداقل اطلاعات نتایج قبلی به شما ارائه می‌دهند. اگر می‌خواهید روی یک تیم قوی شرط‌بندی کنید، شرط بستن روی Team FAME می‌تواند یکی از شرط‌بندی‌های مطمئن‌تر در بازی دنیای تانک‌ها باشد.

علاوه بر این، قبل از شرط‌بندی، به یاد داشته باشید که نگاهی به رتبه‌بندی رسمی بازی دنیای تانک‌ها (World of Tanks) بیندازید تا ببینید کدام تیم‌ها و بازیکنان عملکرد خوبی دارند.

بازارهای شرط‌بندی دنیای تانک‌ها

این‌ها بازارهای محبوب برای شرط‌بندی در بازی دنیای تانک‌ها هستند:

 • خون اول: روی تیم اول شرط‌بندی کنید که تانک دشمن را نابود می‌کند.
 • تیمی که پایگاه را می‌گیرد.
 • برنده نقشه: برای برنده شدن تیم در نبرد نقشه فعلی شرط‌بندی کنید.
 • مانی لاین/برنده مسابقه: روی تیم برای برنده شدن در مسابقه کلی شرط‌بندی کنید.
 • تساوی
 • هندیکپ: به تیم قوی برای برنده شدن یک هندیکپ داده می‌شود. به عنوان مثال، با یک هندیکپ 10-، تیم قوی باید با 11 برنده شود تا شرط‌های روی آن‌ها پرداخت شود.
 • زمان برنده شدن در یک مسابقه (زیر / بالا)
 • تعداد کشتار در هر دور/مسابقه/مسابقه قهرمانی
 • امتیاز صحیح

لیگ فانتزی دنیای تانک‌ها

اگر قبلاً بازی‌های آنلاین چند نفره فانتزی انجام نداده‌اید، شامل انتخاب بازیکنان از تیم‌های مختلف در یک مسابقه، برای ایجاد یک «تیم رویایی» است که معمولاً تحت محدودیت‌هایی مانند بودجه یا محدودیت در تعداد بازیکنان یک تیم است. همه بازی‌های آنلاین بزرگ یکی دارند، مانند لیگ فانتزی LoL.

در لیگ فانتزی دنیای تانک‌ها، تانک‌های فانتزی، می‌توانید پنج بازیکن را برای ترکیب اصلی خود انتخاب کنید، به علاوه دو تا در ذخیره. بازیکنان بر اساس آسیب وارد شده، آسیب با کمک، آسیب مسدود شده، درصد ضربه، کشتار، تانک‌های شناسایی شده، امتیاز دفاع از پایگاه و زمان زنده بودن امتیاز دریافت می‌کنند. در زمان نگارش این مقاله، می‌توانید پیشرفت‌ها را دنبال کرده و در لیگ فانتزی استرالیا و نیوزلند (ANZ FL) تیم بسازید.

این فصل دوم لیگ است که پس از لیگ برتر استرالیا و نیوزلند (ANZ PL)، جایی که این بار، هشت تیم شهری و ایالتی به مصاف هم خواهند رفت – فقط باید بازیکنانی را انتخاب کنید که بهترین عملکرد را خواهد داشت. سه بازیکن برتر فانتزی در پایان فصل یک جایزه 20000 سکه طلا به اشتراک خواهند گذاشت.

 • رتبه اول 10000 سکه طلا، یک روتر ASUS TUF AX3000 و یک هدست HyperX Cloud 2 دریافت می‌کند.
 • رتبه دوم 5000 سکه طلا و یک هدست HyperX Cloud 2 دریافت می‌کند.
 • رتبه سوم 5000 سکه طلا دریافت می‌کند.

برگزیدگان در لیگ برتر ANZ، که بازیکنان فانتزی می‌توانند از بین آن‌ها برای تیم خود انتخاب کنند، انتخاب شده‌اند. اکنون این به شما و مدیریت شما بستگی دارد.

مسابقات قهرمانی دنیای تانک‌ها

شما می‌توانید اطلاعات مهم در مورد مسابقات دنیای تانک‌ها را در وب سایت رسمی WoT مشاهده کنید. چیزهایی مانند اندازه تیم‌ها (فرمت) و دسته‌بندی را به شما می‌گوید. اندازه تیم‌ها از یک بازیکن تا 15 نفر است، در حالی که دسته بندی‌ها عبارتند از تصادفی، نیمه حرفه‌ای، هاردکور، WGL (لیگ Wargaming )، پلکان، و قبیله.

فقط بازیکنان حرفه‌ای بازی‌های آنلاین WoT نیستند که می‌توانند شرکت کنند. مسابقاتی برای بازی دنیای تانک‌ها وجود دارد که هر کسی می‌تواند به آن ملحق شود. برای پیدا کردن آن‌ها، به سادگی به بخش مسابقات در وب سایت رسمی World of Tanks بروید. تیم‌هایی هستند که منتظر بازیکنان اضافی هستند، در حالی که افراد می‌توانند قبل از پیوستن به یک مسابقه، تیم خود را بسازند (با نام مستعار «لیدر شدن»).

به علاوه، برخی از تیم‌ها را می‌توان تنها با کلیک کردن روی دکمه نارنجی «اکنون بپیوندید» (معروف به «حمایت از تانکدارها») ملحق شد، در حالی که برخی دیگر باید قبل از تبدیل شدن به یک هم تیمی واقعی، درخواست شما را برای پیوستن بپذیرند.

شانس‌های Loot Crate برای بازی دنیای تانک‌ها

اگر می‌خواهید به سرعت در دنیای تانک‌ها سطح خود را بالا ببرید، یک راه این است که یک جعبه Loot باز کنید. مکان‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید جعبه‌های Loot بازی دنیای تانک‌ها را خریداری کنید. این شامل وب سایت رسمی World of Tanks و LootCrate.com می‌شود.

جعبه‌های World of Tanks در LootCrate.com شامل وسایل کلکسیونی، تجهیزات و محتوای ویژه درون بازی است که می‌تواند به شما کمک کند بازیکن بهتری بشوید. محتوای درون بازی ممکن است شامل یک کد پاداش 50 دلاری باشد که به تانک پریمیوم، M6A2E1 Mutant برای 50 نبرد دسترسی می‌دهد، همچنین 90 روز دسترسی به حساب پریمیوم، و ماموریتی برای به دست آوردن تانک Mutant به صورت رایگان، ارائه‌ می‌کند.

تخمین زده‌ می‌شود که بین 1٪ تا 10٪ احتمال وجود یک تانک Tier 8 در این جعبه Wargaming وجود دارد. در یک مقاله سایت Reddit مقدار متوسط ارزش چیزهای موجود در جعبه‌های Loot مشخص شده‌ است. این آمار نشان می‌دهد که در واقع 2٪ احتمال دارد که یک تانک Tier 8 در یک جعبه داشته باشید.

علاوه بر این، طرفداران و رسانه‌های World of Tanks حدس می‌زنند که به زودی یک جعبه بازار سیاه وجود خواهد داشت که در آن می توانید وسیله نقلیه‌ای از بازارهای سیاه قبلی پیدا کنید، ماشینی که تضمین می‌شود تانکی نیست که قبلاً در گاراژ خود دارید.

کجا می‌توانیم مسابقات بازی آنلاین دنیای تانک‌ها را تماشا کنیم؟

سایت‌های شرط‌بندی World of Tanks که ذکر کردیم نیز مسابقات را از esport پخش می‌کنند، بنابراین می‌توانید کل تانک‌های رقابتی خود را در همان مکان تعمیر کنید. امروز 1XBET، Winners.Bet و Rivalry را بررسی کنید. اما اگر فقط می‌خواهید تماشا کنید، گزینه‌های پخش زنده WoT بیشتری وجود دارد.

توییچ (TWITCH)

یکی از استریمر‌های توییچ محبوب برای بازی دنیای تانک‌ها Dakillzor است. این عضو تیم FAME 103,000 دنبال کننده در توییچ دارد که مسابقات تصادفی و رقابتی را برای آن‌ها پخش می‌کند. او همچنین در یوتیوب فعال است.

تیم FAME یک قبیله رقابتی و تیم قهرمان جهان در 15 در مقابل 15 بازی آنلاین WoT است. برخی از بازیکنان آن‌ها عبارتند از kajzoo، Schockisch و FFeLi. ببینید چرا این بازیکنان در استریم‌های خود در توییچ بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند.

دنیای تانک‌ها در یوتیوب

آن‌ها می‌گویند همه چیز در آمریکا بزرگ‌تر است و کانال یوتیوب World of Tanks در آمریکای شمالی تاکنون 585000 مشترک را جذب کرده است. در آنجا می‌توانید اخبار WoT، راهنماهای چگونگی نقشه‌ها و تجهیزات، ویدیوهایی درباره تاریخچه تانک‌های بازی و سایر به‌روزرسانی‌ها را ببینید.

اگر می‌خواهید محیط بازی حرفه‌ای WoT را همراه با تفسیر آموزنده تماشا کنید، ایده خوبی است که در یوتیوب در QuickyBaby مشترک شوید. او ویدیوهای غیر جانبدارانه‌ای را آپلود می‌کند که در مورد محبوب‌ترین و بهترین تانک‌های بازی، آینده WoT و نقاط ضعف برخی از تانک‌ها صحبت می‌کند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. با تماشای ویدیوهای او، می‌توانید اطلاعات کلیدی را بیاموزید که می‌تواند شانس شما را برای شرط‌بندی موفق افزایش دهد.

امیدواریم پس از مطالعه این مقاله احساس آگاهی بیشتری در مورد شرط‌بندی World of Tanks داشته باشید.

سوالات متداول در مورد شرطبندی بازی World of Tanks

شرطبندی بازی World of Tanks
شرطبندی بازی World of Tanks

آیا دنیای تانک‌ها از بین رفته است؟

دنیای تانک‌ها هنوز هم تماشاگران و تماشاگران شرط‌بند خوبی دارد، به خصوص در توییچ و یوتیوب، که نشان می‌دهد آن هنوز فعال و پابرجا است. متأسفانه برای شرط‌بندی در World of Tanks، لیگ رسمی Wargaming در یک وقفه طولانی است، اما هنوز مسابقات و مسابقات تصادفی مانند لیگ برتر استرالیا و نیوزلند برای شرط‌بندی وجود دارد.

کجا می‌توانم در بازی دنیای تانک‌ها شرط‌بندی کنم؟

می توانید در 1XBET، Rivalry و Winners.Bet روی World of Tanks شرط‌بندی کنید. در صورت بازگشت لیگWargaming ، انتظار داشته باشید که سایر سایت‌های شرط‌بندی شانس WoT را ارائه دهند.

آیا دنیای تانک‌ها برای برنده شدن پول می‌دهد؟

راه‌هایی برای کسب مزیت در WoT با خرج کردن پول واقعی وجود دارد، برای مثال، اگر جعبه‌های لوت بخرید و تانک‌های بهتری برنده شوید. این مانند بسیاری از بازی‌های ویدیویی رزمی دیگر است که در آن بازیکنانی که پول خرج می‌کنند می‌توانند سریع‌تر پیشرفت کنند، اما این نباید بر شانس شما برای برنده شدن در شرط‌بندی در World of Tanks تأثیر بگذارد.

شرط‌های معروف روی دنیای تانک‌ها کدام‌ها هستند؟

برخی از محبوب‌ترین شرط‌بندی‌ها در مسابقات World of Tanks عبارتند از: برد/تساوی، امتیاز کل و شرط‌بندی هندیکپ.

مطالب مرتبط: راهنمای جامع شرط‌بندی بازی دنیای وارکرفت (World Of Warcraft) در سال 2022

مطالب مرتبط:راهنمای شرط بندی استریت فایتر (Street Fighter) در سال 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *