پیش‌بینی ایران و فلسطین

پیش‌بینی و فرم شرط‌بندی ایران و فلسطین؛ جام ملت‌های آسیا 2023

اولین بازی تیم ملی ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا 2023 مقابل فلسطین برگزار می‌شود. با وجود اینکه مدت زیادی از آخرین قهرمانی ایران در این تورنمنت می‌گذرد، اما شیرهای پارس یکی از مدعیان قهرمانی محسوب می‌شوند. فاصله قابل توجهی بین دو تیم ملی ایران و فلسطین وجود دارد. فلسطین در میانه جنگ و مشکلات ناشی از اشغال غزه، به قطر سفر کرد و در این مسابقات حاضر می‌شود. پیش‌بینی ایران و فلسطین، این مسابقه را از جهات مختلف بررسی می‌کند و گزینه‌ شرط‌بندی فوتبال پیشنهاد می‌دهد. علاقه‌مندان به پیش‌بینی فوتبال قطعا بازی شاگردان امیر قلعه نویی را از دست نمی‌دهند. مجله بخت

پیش‌بینی ایران و فلسطین

پیش‌بینی ایران و فلسطین
پیش‌بینی ایران و فلسطین

هندیکپ منفی ۲ ایران، تنها انتخاب ما برای این بازی است.

سایت‌های شرط‌بندی، ضریب برد با اختلاف ایران را بالا در نظر گرفتند. برای شرط میکس می‌توان روی هندیکپ منفی یک ایران حساب باز کرد. ما انتظار داریم که تیم ملی کشورمان با اختلاف بالای ۲ گل، تیم ملی فلسطین را شکست دهد. تیم رقیب نمی‌تواند مشکلات زیادی برای ایران درست کند. آنها از یک منطقه جنگ‌زده به قطر آمدند و بعید است توانایی زیادی برای مقابل با ایران داشته باشند.

چهار مسابقه از هفت بازی آخر ایران با پیروزی بیشتر از ۲ گل اختلاف آنها به پایان رسید. به طور کلی تیم ملی ایران در زمان امیر قلعه‌نویی آمار خوبی دارد. یازده پیروزی و یک تساوی، حاصل کار ایران در ۱۲ بازی آخر در رقابت‌های مختلف است. هشت بازی پیاپی است که فلسطین در رقابت‌های مختلف نمی‌تواند تیمی را شکست دهد.

عملکرد در جام ملت‌های آسیا

همان‌طور که در بالا گفتیم، تفاوت قابل توجهی بین دو تیم ملی ایران و فلسطین وجود دارد. ایرانی‌ها یکی از بزرگترین تیم‌های قاره آسیا هستند. آنها با کسب سه قهرمانی در این تورنمنت، به طور مشترک همراه با عربستان سعودی، دومین تیم پرافتخار آسیا بعد از ژاپن محسوب می‌شوند. برای فلسطین حضور در این تورنمنت، به خودی خود افتخار بزرگی محسوب می‌شود. این سومین حضور تیم ملی فلسطین در جام ملت‌های آسیا است. فلسطین تاکنون بردی در مسابقات جام ملت‌های آسیا کسب نکرده است.

آمار شرط‌بندی فوتبال

  • سیزده بازی پیاپی است که ایران به هیچ تیمی نمی‌بازد.
  • یازده مسابقه از دوازده بازی آخر ایران با پیروزی این تیم به پایان رسید.
  • هفت بازی آخر ایران با قلعه‌ نویی بالای ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • نیمی از شش بازی آخر ایران با گلزنی هر دو تیم تمام شد.
  • هشت بازی پیاپی است که فلسطین نمی‌تواند تیمی را شکست دهد.

بازی رودررو

دو تیم ملی ایران و فلسطین در قرن اخیر دو بار با هم بازی کردند که هر دو مسابقه به بازی‌های دوستانه برمی‌گردد. ایرانی‌ها در سال ۲۰۱۱ موفق شدند با نتیجه هفت بر صفر از سد فلسطین بگذرند. طرفین در سال ۲۰۱۸ یک بازی دوستانه دیگر برگزار کردند که این مسابقه با تساوی یک یک به پایان رسید.

ترکیب

ستاره‌های زیادی در ترکیب تیم ملی ایران بازی می‌کنند. علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، احسان حاج‌صفی، شجاع خلیل‌زاده، میلاد محمدی، حسین کنعانی، مجید حسینی، رامین رضاییان، سعید عزت‌اللهی، علیرضا جهانبخش، امید ابراهیمی، سامان قدوس، مهدی ترابی، علی قلیزاده، مهدی طارمی، کریم انصاری‌فرد، سردار آزمون و مهدی قائدی از جمله بازیکنان مهم ایران هستند. بهترین بازیکن تیم ملی فلسطین، عدی دباغ است که در باشگاه شارلروای بلژیک بازی می‌کند. عمر کدورا، موصب البطات، محمد صالح، کامیلو سالدانیا، محمد رشید، علی العدین حسن و تمر صیام برای فلسطین بازی می‌کنند.

داور

ابراهیم جاسم عبدالرحمان، داور مشهور قطری، بازی ایران و فلسطین را قضاوت می‌کند. این داور قطری که تجربه حضور در مسابقات جام جهانی هم را دارد، به طور میانگین ۳ کارت زرد و ۳۱ درصد اعلام پنالتی در هر بازی اعلام می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *