پیش‌بینی ناپولی و یوونتوس

پیش‌بینی و فرم شرط‌بندی ناپولی و یوونتوس

پیش‌بینی ناپولی و یوونتوس، مهم‌ترین بازی امروز برای شرط‌بندی فوتبال است. تقابل دو تیم بزرگ سری آ ایتالیا در یک دهه اخیر همیشه جذابیت‌های خاص خودش را داشت. ناپولی به عنوان قهرمان فصل گذشته وارد میدان می‌شود. اگرچه پارتنوپی قدرت فصل گذشته را ندارد. ناپلی‌ها در حال حاضر برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا تلاش می‌کنند و یوونتوس رقیب مستقیم آنها برای این عنوان محسوب می‌شود. بیانکونری با مکس الگری بعد از چند ماه درخشان، اخیرا در چند هفته اخیر دچار افت شد. حساسیت‌های بازی بالا است و به همین دلیل این بازی یک مسابقه مناسب برای پیش‌بینی فوتبال محسوب می‌شود. مجله بخت

پیش‌بینی ناپولی و یوونتوس

پیش‌بینی ناپولی و یوونتوس
پیش‌بینی ناپولی و یوونتوس

مجموع بالای ۲.۲۵ گل در بازی، انتخاب ما در بازی ناپولی و یوونتوس است.

این گزینه می‌تواند ریسک باختن را کمتر کند. انتظار داریم که حداقل ۳ گل در این مسابقه ببینیم. در صورت به ثمر رسیدن دو گل در این مسابقه، بخشی از پول برمی‌گردد. اما برای برنده شدن به صورت کامل، باید حداقل ۳ گل در بازی به ثمر برسد. ناپولی با سرمربی جدید شرایط بهتری دارد. چهار بازی آخر ناپولی حداقل ۲ گل را به خود دید. ولی با سرمربی جدید ناپولی موفق شد که در اولین بازی ۶ گل در خانه ساسولو به ثمر برساند.

یوونتوس در خط دفاع قدرت همیشگی را ندارد و بازی‌های این تیم هم می‌توانند پرگل شوند. دو بازی آخر یوونتوس در سری آ، حداقل ۴ گل ثبت کرد. سه مسابقه از شش تقابل آخر یوونتوس و ناپولی، حداقل ۳ گل داشت. فصل گذشته ناپولی با نتیجه پنج بر یک یوونتوس را شکست داد. همچنین سه مسابقه از پنج تقابل آخر دو تیم در شهر ناپل، گزینه بالای ۲.۵ گل در بازی را برنده کرد.

عملکرد در سری آ

تفاوت قابل توجهی بین ناپولی و یوونتوس وجود دارد. ناپولی سه قهرمانی در لیگ ایتالیا را در ویترین افتخارات دارد. آخرین قهرمانی ناپولی به مسابقات فصل گذشته برمی‌گردد که لوچانو اسپالتی پس از سی سال آنها را قهرمان کرد. یوونتوس سابقه ۳۶ قهرمانی در لیگ ایتالیا را در کارنامه دارد. بیانکونری پرافتخارترین تیم تاریخ ایتالیا است. در مسابقات این فصل، ناپولی بعد از ۲۶ مسابقه ۴۰ امتیاز دارد و در رتبه هشتم جدول قرار دارد. پارتنوپی تنها به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا فکر می‌کند. تورینی‌ها از همین تعداد مسابقه ۵۷ امتیاز دارند و دوم هستند. اختلاف بالای یوونتوس با اینتر در صدر جدول، به نوعی فصل را برای تیم الگری تمام کرد.

آمار شرط بندی فوتبال

  • یوونتوسی‌ها در ۱۹ مسابقه از ۲۱ بازی آخر در سری آ نباختند.
  • سه بازی پیاپی است که ناپولی در ناپل یوونتوس را شکست می‌دهد.
  • یوونتوس تنها یک مسابقه از پنج بازی آخرش را برد.
  • ناپولی تنها یک مسابقه از پنج بازی آخرش در سری آ را برد.
  • چهار بازی آخر ناپولی در لیگ شاهد گلزنی هر دو تیم بود.
  • بیانکونری در چهار مسابقه از پنج بازی آخر خارج از خانه در لیگ حداقل ۲ گل زد.

بازی رودررو

به طور کلی یوونتوس آمار بهتری در بازی‌های رودررو مقابل ناپولی دارد. اما این روند در فصول اخیر کاملا عوض شد. مثلا طی شش تقابل آخر دو تیم، سه پیروزی برای ناپولی و دو برد برای یوونتوس بدست آمد. سه مسابقه از چهار تقابل آخر دو تیم زیر ۲.۵ گل ثبت کرد. چهار مسابقه از این شش تقابل شاهد گلزنی هر دو تیم ناپولی و یوونتوس بود. وضعیت در شهر ناپل متفاوت است. برای مثال، سه بازی پیاپی است که ناپولی در ناپل یوونتوس را شکست می‌دهد. به طور کلی هم در شش مصاف آخر دو تیم در این ورزشگاه، چهار پیروزی برای ناپولی و تنها یک برد برای یوونتوس بدست آمد.

ترکیب

بدیهی است که امشب شاهد حضور بازیکنان مهمی در ترکیب هر دو تیم هستیم. الکس مرت، ناتان، دیگو دمه، ژوان ژسوس، ماریو روی، حامد جونیور ترائوره، ویکتور اوسیمن، امیر رحمانی، ماتیاس اولیویرا، جیوانی سیمئونه، پیوتر زلینسکی، متئو پولیتانو، جووانی دی‌لورنتزو، سیریل انگونگه و لئو اوستیگارد برای ناپولی بازی می‌کنند. یوونتوس هم در ترکیب خود می‌تواند از وویچک شزنی، دنیلو، الکس ساندرو، گلیسون برمر، دنیله روگانی، فدریکو گاتی، فدریکو کیه‌زا، تیموتی وه‌ا، وستون مک‌کنی، فابیو میرتی، فیلیپ کوستیچ، دوشان ولاهوویچ، آرکادیوش میلیک و مویزه کین استفاده کند.

داور

مائوریتزیو ماریانی، بازی حساس ناپولی و یوونتوس را قضاوت می‌کند. میانگین ۴.۹ کارت زرد و ۳۱ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار ماریانی در مسابقات سری آ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *