پیش‌بینی والنسیا و رئال

پیش‌بینی و فرم شر‌طبندی والنسیا و رئال مادرید

امشب در لالیگا، یک بازی همیشه جذاب برای پیش‌بینی والنسیا و رئال مادرید برگزار می‌شود. رقابتی که قطعا برای دنبال کنندگان لیگ اسپانیا و شرط بندی فوتبال، بسیار مهم است. هر دو تیم از بزرگان فوتبال اسپانیا هستند اما اخیرا شرایط والنسیا متفاوت شد. خفاش‌ها دیگر قدرت سابق را ندارد. میزبان با یک امتیاز از رئال مادرید هم می‌تواند خوشحال شود. رئال مادرید با کارلو آنچلوتی، شانس اصلی قهرمانی در مسابقات این فصل لالیگا محسوب می‌شود. این مسابقه می‌تواند گزینه‌های مختلفی برای پیش‌بینی فوتبال داشته باشد. به همین دلیل این تقابل مهم را بررسی می‌کنیم. مجله بخت

پیش بینی بازی

پیش‌بینی والنسیا و رئال
پیش‌بینی والنسیا و رئال

هر دو تیم به هم گل می‌زنند، تنها انتخاب ما از این مسابقه است.

گزینه‌هایی مثل برد رئال مادرید می‌تواند برای شرط‌بندی جذاب باشد. اما ضریب گلزنی هر دو تیم می‌تواند دستاورد بهتری ثبت کند. دلیل بالا بودن ضریب این گزینه، خط دفاع قدرتمند رئال مادرید و تفاوت کیفیت طرفین است. با این حال آمار نشان از این دارد که دو تیم والنسیا و رئال مادرید به هم می‌توانند گل بزنند. والنسیا در بازی‌های خانگی آمار قابل توجهی دارد. بازی کردن در ورزشگاه مستایا همیشه برای تیم‌های رقیب بسیار دشوار است.

خفاش‌ها سه مسابقه از چهار بازی آخر خانگی در لالیگا را بردند. همچنین آنها در نه بازی آخر خانگی تنها یک مسابقه را واگذار کردند. میزبان در پنج مسابقه از شش بازی آخر خانگی در لالیگا دروازه رقیب را باز کرد. چهار مسابقه از شش بازی آخر خانگی والنسیا با گلزنی هر دو تیم تمام شد. همچنین در چهار مسابقه از شش بازی آخر خارج از خانه رئال مادرید در رقابت‌های مختلف هم هر دو تیم دروازه یکدیگر را باز کردند.

عملکرد در لالیگا

والنسیا پنجمین تیم پرافتخار اسپانیا محسوب می‌شود. خفاش‌ها تاکنون پنج بار قهرمانی در لالیگا را در ویترین افتخارات دارند. اگرچه از آخرین قهرمانی والنسیا بیش از ۱۹ سال می‌گذرد. رئال مادرید پرافتخارترین تیم اسپانیا است. رئالی‌ها ۳۵ قهرمانی را در لیگ در کارنامه خود می‌بینند. در مسابقات این فصل لالیگا، رئال مادرید بعد از ۲۶ مسابقه ۶۵ امتیاز دارد و با اختلاف قابل توجهی صدرنشین لالیگا محسوب می‌شود. والنسیایی‌ها از همین تعداد مسابقه ۳۶ امتیاز دارند و نهم هستند. سهمیه مسابقات اروپایی، مهم‌ترین هدف والنسیا در فصل است.

آمار شرط‌بندی فوتبال

  • کهکشانی‌ها در ۲۰ بازی پیاپی در لیگ نباختند.
  • والنسیا سه مسابقه از پنج بازی آخر خانگی را برد.
  • تنها یک باخت در ۹ بازی آخر خانگی والنسیا ثبت شد.
  • سه بازی آخر خارج از خانه رئال مادرید زیر ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • چهار مسابقه از شش بازی آخر رئال فراتر از ۲ گل نرفت.

بازی رودررو

مطابق انتظار وضعیت رئال مادرید در بازی‌های رودررو با والنسیا بهتر است. مثلا طی شش تقابل آخر دو تیم، چهار پیروزی برای رئال مادرید و یک برد برای والنسیا ثبت شد. چهار مسابقه از این شش مصاف، شاهد گلزنی هر دو تیم بود. تنها دو مسابقه از این شش بازی، گزینه مجموع بالای ۲.۵ گل را برنده کرد. وضعیت والنسیا در بازی‌های خانگی بهتر است. در شش مواجهه آخر دو تیم در ورزشگاه مستایا، سه پیروزی برای والنسیا و دو برد برای رئال مادرید بدست آمد. فصل گذشته هم والنسیا موفق شد در ورزشگاه خانگی با نتیجه یک بر صفر رئال را شکست دهد.

ترکیب

مثل همیشه عموم بازیکنان والنسیا را اسپانیایی‌ها تشکیل می‌دهند. خومه دومنک، کریستین موسکرا، مختار دیاخابی، هوگو گیامون، سرخی کانوس، خاوی گرا، هوگو دورو، آندره آلمیدا، پیتر فدریکو، تیری کوریرا، جنک اوزکاجار، رومن یارمچوک، سلیم عمل‌الله، جیورجی مامارداشویلی و آلبرتو ماری برای والنسیا بازی می‌کنند. رئال مادرید هم از کپا آریزابالاگا، ناچو، داویده آلابا، آنتونی رودیگر، ادر میلیتائو، فرلاند مندی، لوکا مودریچ، تونی کروس، فدریکو والورده، اورلین شومانی، ادورادو کاماوینگا، رودریگو، خوسلو، وینیسیوس جونیور و جود بیلینگهام استفاده کند.

داور

گیل مانزانو، داور جنجالی فوتبال اسپانیا وظیفه قضاوت بازی حساس والنسیا و رئال مادرید را برعهده گرفته است. مانزانو عادت زیادی به کارت نشان دادن دارد و باید این را در نظر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *