پیش‌بینی رئال و خیرونا

پیش‌بینی و فرم شرط‌بندی رئال مادرید و خیرونا

قبل از شروع فصل جدید لالیگا، کمتر کسی پیش‌بینی می‌کرد که پیش‌بینی رئال و خیرونا تبدیل به یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل لیگ اسپانیا برای شرط‌بندی فوتبال شود. اما در واقعیت عملکرد خیره کننده خیرونا، بازی را عوض کرد. دیگر تیم شهر ایالت کاتالونیا حالا مدعی قهرمانی در لیگ است. در واقع، این مسابقه یک نبرد مستقیم برای قهرمانی محسوب می‌شود. کارلو آنچلوتی می‌خواهد یک قهرمانی دیگر در لیگ را جشن بگیرد. با توجه به ناکامی بارسلونا در این فصل، بردن این مسابقه می‌تواند تا حدی رئال را از بقیه تیم‌ها جدا کند. حساسیت‌های زیادی برای پیش‌بینی فوتبال در جریان است. ما هم این بازی را از دست نمی‌دهیم. مجله بخت

پیش‌بینی بازی رئال و خیرونا

فرم تکی امشب
پیش‌بینی رئال و خیرونا

شانس دو برابر خیرونا، تنها انتخاب ما در این بازی است.

همان‌طور که از ضریب شرط بندی این بازی مشخص است، چنین گزینه‌ای به شدت ریسکی به نظر می‌رسد. معمولا در بررسی‌ بازی‌های فوتبال برای شرط‌بندی، چنین گزینه‌ای را پیشنهاد نمی‌دهیم. اما ضریب این گزینه به حدی بالا است که ترجیح دادیم ریسک کنیم. آمار نشان می‌دهد که نباختن خیرونا در این مسابقه چیز عجیبی نیست. تیم مهمان، دومین تیم جدول لالیگا است و یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ اسپانیا محسوب می‌شود.

خیرونا با بردن این مسابقه می‌تواند تبدیل به صدرنشین جدول شود. طی پانزده بازی آخر لالیگا، خیرونا هیچ مسابقه‌ای را واگذار نکرد. همچنین در تمام بازی‌های خارج از خانه این فصل در لیگ اسپانیا، خیرونا هنوز هیچ مسابقه‌ای را نباخته است. رئال مادرید با کارلو آنچلوتی تیم قاطعی نیست. کهکشانی‌ها دو مسابقه از پنج بازی آخر خود در رقابت‌های مختلف را نبردند. مادریدی‌ها آخرین بازی خانگی در لیگ را مقابل اتلتیکو مادرید متوقف شدند.

عملکرد در لالیگا

با وجود اینکه خیرونا عملکرد بسیار خوبی در مسابقات این فصل لیگ اسپانیا داشت، اما تفاوت بین آنها و رئال مادرید فاحش و قابل توجه است. در واقع خیرونا در اکثر تاریخ خود تیمی دسته سومی بود. آنها حتی برای رسیدن به مسابقات لیگ دسته دوم اسپانیا هم مشکلات زیادی داشتند. بزرگترین افتخار تاریخ خیرونا، یک قهرمانی در دسته دوم در سال ۲۰۰۷ است. رئال مادرید با کسب ۳۵ قهرمانی در لالیگا، با فاصله پرافتخارترین تیم تاریخ اسپانیا محسوب می‌شود. در مسابقات این فصل لالیگا، رئالی‌ها بعد از ۲۳ مسابقه، ۵۸ امتیاز دارند و صدرنشین جدول هستند. خیرونا از همین تعداد مسابقه ۵۶ امتیاز دارد و دوم است. به همین دلیل این بازی از حساسیت‌های زیادی برخوردار است.

آمار شرط‌بندی فوتبال

  • رئالی‌ها در هفده بازی آخر لیگ نباختند.
  • خیرونا در هیچ کدام از بازی‌های خارج از خانه این فصل نباخت.
  • هشت مسابقه از نه مصاف آخر دو تیم حداقل ۳ گل داشت.
  • پانزده بازی پیاپی است که خیرونا به تیمی در لیگ نمی‌بازد.
  • هر چهار تقابل طرفین در مادرید، با گلزنی دو تیم به پایان رسید.
  • پنج مسابقه از شش بازی آخر طرفین، بالای ۲.۵ گل داشت.

بازی رودررو

مطابق انتظار عملکرد رئال مادرید در بازی‌های رودررو بهتر از خیرونا است. اگرچه طی چند فصل اخیر خیرونا هم آمار خوبی در این بازی‌ها ثبت کرد. مثلا طی شش تقابل آخر دو تیم، دو پیروزی برای رئال مادرید و دو برد برای خیرونا ثبت شد. پنج مسابقه از شش تقابل طرفین با گلزنی رئال مادرید و خیرونا به پایان رسید. همچنین پنج مسابقه از این شش بازی در مجموع بالای ۲.۵ گل ثبت کرد. کهکشانی‌ها در بازی‌های مادرید هم آمار بهتری دارند. طی چهار تقابل دو تیم در پایتخت اسپانیا، دو پیروزی برای رئال مادرید و یک برد برای خیرونا بدست آمد. هر چهار مسابقه شاهد گلزنی طرفین بود.

ترکیب

اگرچه خیرونا عملکردی تحسین برانگیز در مسابقات لالیگا ثبت کرد، اما از نظر کیفیت بازیکن هم تفاوت بین دو تیم واضح است. کپا آریزابالاگا، آنتونی رودیگر، ادر میلیتائو، ناچو، دنی کارواخال، فرلاند مندی، تونی کروس، لوکا مودریچ، اورلین شومانی، ادواردو کاماوینگا، فدریکو والورده، وینیسیوس جونیور، رودریگو، خوسلو، داوید آلابا، جود بیلینگهام، فران گارسیا و براهیم دیاز برای رئال مادرید بازی می‌کنند. خیرونا می‌تواند از خوان کارلوس، میگل گوتیرز، آرناو مارتینز، داوید لوپز، کریستین استوانی، ویکتور تشیناکوف، آرتم دووبیک، بورخا گارسیا، ساویو، دالی بیلند، یان کوتو و اریک گارسیا استفاده کند.

داور

خوزه مارتینز مونوئرا، بازی حساس رئال مادرید و خیرونا را سوت می‌زند. میانگین ۴.۸ کارت زرد و ۲۲ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار خوزه مارتینز در مسابقات لالیگا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *