پیش‌بینی لایپزیش و رئال

پیش‌بینی و فرم شرط‌بندی لایپزیش و رئال مادرید

سرانجام بعد از وقفه‌ای چند ماهه، مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا از امشب برای پیش‌بینی فوتبال آغاز می‌شود. پیش‌بینی لایپزیش و رئال مادرید، اولین مسابقه در همین مرحله است. دیداری که می‌تواند یادآور تقابل دو تیم در سال ۲۰۲۲ باشد. مسابقه‌ای که نماینده آلمان در خانه عملکرد خوبی را مقابل رئال مادرید ثبت کرد. کهکشانی‌ها بعد از درخشش در لالیگا، می‌توانند تمرکز خود را روی لیگ قهرمانان اروپا بگذارند. در نقطه مقابل، لایپزیش در سال جدید شرایط خوبی ندارد و تنها یک مسابقه از پنج بازی آخرش را برد. به نظر می‌رسد وضعیت رئال مادرید در بازی امشب بهتر از میزبان باشد. این مسابقه را از جهات مختلف برای شرط‌بندی فوتبال تحلیل می‌کنیم. مجله بخت

پیش‌بینی لایپزیش و رئال

پیش‌بینی لایپزیش و رئال
پیش‌بینی لایپزیش و رئال

برد رئال مادرید، تنها انتخاب ما در این بازی است.

برای این مسابقه روی برد میهمان یا رئال مادرید سرمایه‌گذاری می‌کنیم. گزینه کم‌ریسک‌تر می‌تواند مساوی فسخ رئال مادرید باشد. شرط میکس هم می‌تواند شامل شانس دو برابر رئال مادرید شود. ضریب برد رئال برای بردن این مسابقه بسیار بالا و جذاب است. کهکشانی‌ها در شرایط بسیار خوبی هستند و از برد قاطعانه مقابل خیرونا (تیم دوم لالیگا) به این مسابقه می‌آیند. تجربه رئالی‌ها در لیگ قهرمانان اروپا را هم نمی‌توان دستکم گرفت.

رئال مادرید پنج مسابقه از شش بازی آخر خانه از خانه را با پیروزی به پایان رساند. نماینده اسپانیا هر سه مسابقه خارج از خانه خود در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان اروپا را هم برد. لایپزیش در نقطه مقابل رئال مادرید قرار دارد. میزبان تنها یک مسابقه از پنج بازی آخرش در رقابت‌های مختلف را برده است.

عملکرد در لیگ قهرمانان اروپا

نمی‌توان دو تیم لایپزیش و رئال مادرید را با هم مقایسه کرد. تیم آلمانی پدیده جدیدی در فوتبال این کشور و اروپا محسوب می‌شود. هرچند لایپزیش عملکرد خوبی طی فصول اخیر در لیگ قهرمانان اروپا ثبت کرد. سال ۲۰۲۰ شاهد حضور لایپزیش در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بود. رئال مادرید پرافتخارترین تیم تاریخ اروپا است. آنها چهارده قهرمانی اروپا را در ویترین افتخارات می‌بینند. در مسابقات این فصل، لایپزیش در گروهی که منچسترسیتی را به عنوان صدرنشین دید، بقیه بازی‌هایش را برد و به عنوان تیم دوم صعود کرد. رئالی‌ها هم با عبور از ناپولی، براگا و اونیون برلین، به راحتی صدرنشین شدند و در این مرحله حاضر شدند.

آمار شرط بندی فوتبال

  • لایپزیش تنها یک مسابقه از پنج بازی آخرش را برد.
  • سه مسابقه از چهار بازی آخر لایپزیش بالای ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • ده بازی آخر اروپایی لایپزیش شاهد گلزنی هر دو تیم بود.
  • رئال مادرید چهار مسابقه از پنج بازی آخرش را برد.
  • کهکشانی‌ها پنج مسابقه از شش بازی آخر خارج از خانه را بردند.

بازی رودررو

نماینده آلمان سابقه زیادی در مسابقات اروپایی ندارد. اما دو تیم لایزپیش و رئال مادرید تاکنون دو بار در چارچوب مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند. یک برد برای لایپزیش و یک پیروزی برای رئال مادرید، در نهایت ثبت شد. همین مسئله پیش‌بینی لایپزیش و رئال را جذاب‌تر می‌کند. در تنها مسابقه دو تیم در این ورزشگاه در سال ۲۰۲۲، لایپزیش موفق شد با نتیجه سه بر دو از سد رئال مادرید بگذرد.

ترکیب

با وجود اختلاف ترکیب دو تیم، میزبان آلمانی ستاره‌های زیادی برای آسیب زدن به رئال دارد. پیتر گولاشی، محمد سیماکان، کریستوفر لنس، ویلی اوربان، الیف الماس، دنی اولمو، آمادو حیدرا، یوسف پولسن، لوکاس کلوسترمن، بنیامین ششکو، بنیامین هنریکس، کوین کمپل، ژاوی سیمونز و داوید راوم از جمله این بازیکنان هستند. رئال مادرید از کپا آریزابالاگا، داوید آلابا، آنتونی رودیگر، وینیسیوس جونیور، لوکا مودریچ، تونی کروس، فدریکو والورده، اورلین شومانی، ادواردو کاماوینگا، براهیم دیاز، خوسلو، رودریگو، ادر میلیتائو، فرلاند مندی و جود بیلینگهام بهره می‌برد.

داور

عرفان پلیتو، داور اهل بوسنی و هرزگووین، بازی حساس لایپزیش و رئال مادرید را قضاوت می‌کند. میانگین ۴.۴ کارت زرد و ۲۵ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار پلیتو در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *