پیش بینی میلان و اینتر

پیش بینی اینتر و میلان؛ نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

دور برگشت بازی‌های نیمه نهایی این فصل لیگ قهرمانان اروپا با پیش بینی اینتر و میلان آغاز می‌شود. دو غول بزرگ فوتبال ایتالیا امشب این فرصت را دارند تا بعد از سال‌ها به فینال تورنمنت برسند. بازی رفت دو تیم با برد دو بر صفر اینتر به پایان رسید. میلانی‌ها امشب باید با حداقل ۲ گل اختلاف این مسابقه را ببرند تا شانس فینال داشته باشند. روسونری در این مسابقه امثال اسماعیل بن‌ناصر را در اختیار ندارد. اما شاید رافائل لئائو به این مسابقه برسد که ستاره اصلی میلان در این فصل است. اینتر طی چند هفته اخیر در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و اکثر بازی‌های خود را می‌برد. نراتزوری روی ورق در این مسابقه میزبان است و اکثر تماشاگران حاضر در بازی، طرفدار اینتر هستند. قاعدتا از پیش بینی فوتبال غافل نمی‌شویم. مجله بخت

پیش بینی اینتر و میلان

پیش بینی اینتر و میلان
پیش بینی اینتر و میلان

هر دو تیم به هم گل می‌زنند، تنها انتخاب ما در این مسابقه است.

ضریب گلزنی هر دو تیم در این مسابقه برای شرط تکی مناسب است. به دلیل عدم گلزنی میلان طی دو بازی اخیر، ضریب گلزنی این تیم بالا رفت. میلان چاره‌ای جز بردن این مسابقه با اختلاف حداقل دو گل ندارد. شاگردان استفانو پیولی در ثبت گل قبلا آمار بدی نداشتند. با اضافه شدن رافائل لئائو، شانس گلزنی میلان دوچندان می‌شود. گزینه شانس دو برابر میزبان یا اینتر می‌تواند برای شرط میکس مناسب باشد.

وضعیت میلان موجب این می‌شود که این تیم حداقل یک گل بزند. اما آنها در خط دفاع مشکلات زیادی دارند. چهار مسابقه از هفت بازی آخر میلان در رقابت‌های مختلف با گلزنی هر دو تیم تمام شد. همچنین آنها در پنج مسابقه از هفت بازی آخر به حریف گل زدند. اینتر ۹ بازی پیاپی است که به تیم‌های مختلف گل می‌زند. نراتزوری هفت بازی پیاپی را با پیروزی پشت سر گذاشت. شاگردان سیمونه اینزاگی در هفت مسابقه از هشت بازی آخر در رقابت‌های مختلف حداقل ۲ گل به تیم رقیب زدند.

عملکرد اینتر و میلان در لیگ قهرمانان اروپا

دو تیم در سری آ با کسب نوزده قهرمانی عملکرد مشابهی دارند. اما در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا داستان متفاوت است. اینترمیلان با کسب ۳ قهرمانی در این تورنمنت، دومین تیم پرافتخار ایتالیا در لیگ قهرمانان است. فرصت بزرگی برای اینتر برای رسیدن به چهارمین فینال تاریخش در این تورنمنت است. روسونری در ویترین افتخارات خود هفت قهرمانی در لیگ قهرمانان دارد. میلانی‌ها از این نظر دومین تیم پرافتخار تاریخ تورنمنت هستند. اگرچه مدت زیادی است که آنها به فینال این تورنمنت نرسیدند. اینتری‌ها هم در مرحله گروهی بعد از بایرن مونیخ و بالاتر از بارسلونا و ویکتوریا پلژن چک صعود کردند. نراتزوری پورتو و بنفیکا را حذف کرد. میلان در مرحله گروهی بعد از چلسی و با عبور از ردبول سالزبورگ و دیناموزاگرب به مرحله حذفی رسید. آنها توانستند تاتنهام هاتسپر و ناپولی را حذف کنند.

آمار شرط بندی فوتبال

  • نراتزوری در پنج مسابقه از شش مصاف آخر دو تیم گل نخورد.
  • سه بازی پیاپی است که اینتر، میلان را می‌برد.
  • اینتری‌ها در سه بازی اخر حتی نیمه اول را هم بردند.
  • میلان تنها یک مسابقه از پنج بازی آخرش را برد.
  • ده بازی آخر میلان در رقابت‌های مختلف زیر ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • اینتر هفت بازی پیاپی را در مسابقات مختلف برد.

آمار بازی رودررو

معمولا بازی‌های رودرررو بین دو تیم نزدیک دنبال می‌شود. اما در بازی‌های اخیر این روند تغییر کرد. طی شش تقابل آخر دو تیم، چهار پیروزی برای اینتر و یک برد برای میلان بدست آمد. سه بازی پیاپی است که اینتر موفق می‌شود میلان را شکست دهد. هر سه مسابقه طی چند ماه اول سال ۲۰۲۳ رخ داد. تنها یک مسابقه از این شش بازی شاهد گلزنی هر دو تیم بود. نیمی از این شش مسابقه در مجموع بالای ۲.۵ گل ثبت کرد. با توجه به اینکه ورزشگاه خانگی هر دو تیم اینتر و میلان یکی است، از آمار بازی‌های خانگی دو تیم اجتناب می‌کنیم. میلان سه بازی پیاپی است که به اینتر گل نمی‌زند.

ترکیب

مثل همیشه می‌توان انتظار دیدن بازیکنان مهمی را در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا و پیش بینی اینتر و میلان داشت. اینتر با امثال سمیر هندانوویچ، میلان اشکرینیار، استفان دی‌فرای، دنزل دومفریس، فرانچسکو آچربی، روبرتو گالیاردینی، هاکان چالهان اوغلو، روملو لوکاکو، لاتارو مارتینز، رابین گوسنس، ادین ژکو، خواکین کوریا، کریستین اسلانی، نیکولو بارلا، متئو دارمیان، فدریکو دی‌مارکو و هنریک مخیتاریان وارد زمین می‌شود. میلانی‌ها هم مایک منیان، پیر کالولو، رافائل لئائو، اولیویه ژیرو، زلاتان ابراهیموویچ، براهیم دیاز، چارلز دکتلره، الکسیس سالمکرز، ساندرو تونالی، یاسین عدلی، فیاکو توموری، سیمون کیائر، آنته ربیچ، تیمو باکایوکو، داویده کالابریا، تئو هرناندز و دیوویک اوریگی را در اختیار دارند.

داور

کلمنت تورپین فرانسوی قرار است بازی حساس اینتر و میلان را سوت بزند. میانگین ۳.۸ کارت زرد و ۴۵ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار تورپین در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *