اینتر

راهنمایی پیش بینی فوتبال؛ اینتر (فصل 19-2020)

راهنمای پیش بینی یک تیم فوتبال

پس از بررسی‌هایی که در خصوص آمار تیم‌ها در قیاس با یکدیگر انجام دادیم، این بار قصد داریم شیوه‌ای دیگری از راهنمای پیش بینی را برای شما به صورت سری کار کنیم. این مرتبه، هدف وضعیت یک تیم در تمام آمارهای مهم در پیش بینی است. در این شماره اینتر را بررسی کرده‌ایم و هدف این است که با مطالعه این مطلب، به دانشی کامل نسبت به احتمال موفقیت و عدم موفقیت این تیم در هر قسمت، با چشم باز روی بازی‌های این تیم پیش بینی کنید.

تاریخچه اینتر

اینترنازیوناله باشگاهی ایتالیایی واقع در شهر میلان است که آن را اینتر یا اینترمیلان نیز صدا می‌زنند. این باشگاه در سال 1908 به عنوان انشعابی از باشگاه میلان کار خود را آغاز کرد. نام این باشگاه از آنجا انتخاب شد که بسیاری از بازیکنان این تیم در ابتدا غیرایتالیایی بودند. آنها طی 12 سال نخست فعالیت خود دو بار فاتح لیگ ایتالیا شدند و خود را مطرح کردند. قهرمانی‌های جسته و گریخته آنها تا سال 1989 ادامه داشت و پس از آن تاریخ بود که برای 16 سال از قهرمانی باز ماندند.

هلاس ورونا-اینتر

به دنبال کالچوپولی و سقوط یوونتوس به دسته دوم، اینتر توانست دو قهرمانی رت با حکم دادگاه به دست بیاورد. سپس در فقدانی که نبود یوونتوسِ قدر به وجود آورده بود، آنها سه مرتبه پیاپی سری آ را فتح کند. اوج افتخار این باشگاه جایی بود که در فصل 10-2009 با ژوزه مورینیو موفق به کسب سه‌گانه شد و لیگ قهرمانان، سری آ و کوپا ایتالیا را طی یک فصل فتح کرد. با این حال از آن دوره تاکنون، اینتر دوره رکورد جدیدی را سپری کرده است. اگر کوپا ایتالیای سال 2011 را در نظر نگیریم، عملا اینتر هیچ جامی طی ده سال اخیر کسب نکرده است.

اینتر در فصل 19-2020

با آنتونیو کونته، اینتر فصل خوبی را آغاز کرد. تا پایان نیم فصل نخست به نظر می‌رسید قرار است آنها یوونتوس را برای قهرمانی در سری آ تحت فشار بگذارند. با این حال رفته رفته از توان اینتر کاسته شد. آنها امتیازات زیادی را از دست دادند و از کورس جا ماندند. اگرچه یوونتوس و لاتزیو در هفته‌های اخیر، آنها دوباره به رتبه دوم رسیدند و شش امتیاز با صدر فاصله دارند. با این حال با ریتم کنونی اینتر، بعید به نظر می‌رسد این تیم شانس قهرمانی داشته باشد. انتظار می‌رود این بار نیز نوبت یوونتوس باشد تا یک قهرمانی دیگر دشت کند. اینتر در کوپا با شکست برابر ناپولی کنار رفت. در لیگ قهرمانان نیز تیم سومی گروهی شدند که بارسا و دورتموند در آن حاضر بودند. با این حال در لیگ اروپا راهی مرحله یک شانزدهم شده‌اند و با ختافه روبرو می‌شوند.

نکات پیش بینی اینتر

آمارخانگیخارج از خانه
گلزنی هر دو تیم65%69%
بالای نیم گل (هر دو تیم)94% 100%
بالای یک و نیم گل (هر دو تیم) 82% 100%
بالای دو و نیم گل (هر دو تیم) 71% 69%
بالای سه و نیم گل (هر دو تیم) 41%31%
کرنر6.85.7 (دوم در لیگ)
کارت زرد2.73
گلزنی در هر دو نیمه 29% 44% (اول در لیگ)
کلین شیت35%25%
ناتوانی در گل زدن6% 6%
زدن گل اول65% (دوم در لیگ)75% (اول در لیگ)
زدن دو گل و بیشتر575975% (اول در لیگ)
گلزنی در 15 دقیقه اول20%25%
گلزنی در 15 دقیقه آخر29% 25%

برای شرط بندی فوتبال، پیشنهاد ما همیشه ایران ایکس بت است: