پیش‌بینی رئال مادرید و مایورکا

پیش‌بینی و فرم شرط‌بندی رئال مادرید و مایورکا

اولین بازی رئال مادرید در سال جدید میلادی، مقابل مایورکا است. این مسابقه همچنین اولین بازی رئال بعد از تمدید قرارداد کارلو آنچلوتی به عنوان سرمربی است. کهکشانی‌ها از نظر وضعیت آمادگی در شرایط خوبی هستند و با توجه به بازی ژیرونا – اتلتیکو مادرید، امیدوار هستند در صدر جدول لالیگا فاصله درست کنند. پیش‌بینی رئال مادرید و مایورکا را به همین دلیل برای شرط‌بندی فوتبال بررسی می‌کنیم. گزینه‌های مختلفی برای پیش‌بینی فوتبال وجود دارد. مایورکا مثل همیشه برای سقوط نکردن به دسته دوم تلاش می‌کند و قطعا از یک امتیاز هم راضی خواهد بود. مجله بخت

پیش‌بینی رئال مادرید و مایورکا

پیش‌بینی رئال مادرید و مایورکا
پیش‌بینی رئال مادرید و مایورکا

هندیکپ منفی ۱.۵ رئال مادرید، تنها انتخاب ما در این بازی است.

تنها گزینه شرط بندی برای بازی رئال مادرید و مایورکا از نظر ما، هندیکپ منفی ۱.۵ رئال مادرید است. طبق این گزینه، رئال مادرید باید با اختلاف بیشتر از یک گل از سد مایورکا بگذرد. کهکشانی‌ها در شرایط خوبی هستند و احتمالا می‌توانند چنین نتیجه‌ای رقم بزنند. مایورکا در نقطه مقابل در خارج از خانه تیم خوبی نیست. مهمان در سه مسابقه از چهار بازی آخر خارج از خانه به میزبان گل نزد.

کهکشانی‌ها با کارلو آنچلوتی چهار مسابقه از پنج بازی آخر خانگی را با اختلاف بیشتر از یک گل از حریف بردند. پنج فصل پیاپی است که رئال مادرید حداقل ۲ گل به مایورکا می‌زند. چهار بازی پیاپی است که رئال مادرید با اختلاف حداقل دو گل مایورکا را شکست می‌دهد. طی دو فصل اخیر رئال مادرید به ترتیب با اختلاف ۳ و ۵ گل موفق شد مایورکا را ببرد.

عملکرد در لالیگا

مطابق انتظار تفاوت قابل توجهی بین دو تیم رئال مادرید و مایورکا وجود دارد. تیم شهر مادرید، پرافتخارترین تیم تاریخ اسپانیا است. میزبان سابقه ۳۵ قهرمانی در لیگ اسپانیا را در کارنامه دارد. نقطه مقابل مایورکا هیچ افتخار مهمی در لالیگا ندارد. اگرچه مایورکا یک قهرمانی جام حذفی و یک قهرمانی سوپرکاپ اسپانیا را در ویترین افتخارات دارد. در مسابقات این فصل لیگ اسپانیا، رئال مادرید بعد از ۱۸ مسابقه ۴۵ امتیاز دارد و صدرنشین جدول است. ژیرونا با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر، رئال را تعقیب می‌کند. مایورکا از همین تعداد مسابقه تنها ۱۸ امتیاز دارد و چهاردهم است. مهمان برای سقوط نکردن می‌جنگد.

آمار شرط‌بندی فوتبال

  • هفت بازی پیاپی است که رئال در خانه مایورکا را شکست می‌دهد.
  • دوازده بازی پیاپی است که رئال در لیگ اسپانیا نمی‌بازد.
  • پنج بازی خانگی پیاپی است که رئال حداقل ۲ گل به مایورکا می‌زند.
  • شش بازی پیاپی است که مایورکا نمی‌بازد.
  • در نه بازی خارج از خانه مایورکا در لیگ، این تیم تنها یک بازی را برد.

بازی رودررو

به طور کلی وضعیت رئال مادرید در بازی‌های رودررو به مراتب بهتر از رئال مایورکا است. اما مایورکا مقابل رئال حداقل در خانه تیم دست و پا بسته‌ای نیست. اگرچه وضعیت مایورکا در بازی‌های شهر مادرید بسیار بد است. طی شش تقابل آخر دو تیم، چهار پیروزی برای رئال مادرید و دو برد برای مایورکا بدست آمد. نیمی از این شش مسابقه در مجموع بالای ۲.۵ گل ثبت کرد. تنها دو مسابقه از این شش بازی شاهد گلزنی هر دو تیم بود. هفت بازی پیاپی است که رئال در خانه مایورکا را شکست می‌دهد. همچنین پنج بازی خانگی پیاپی است که رئال حداقل ۲ گل به مایورکا می‌زند. دو تقابل آخر دو تیم در این ورزشگاه با ثبت ۱۰ گل از سمت رئال به پایان رسید.

ترکیب

ستاره‌های زیادی در ترکیب رئال مادرید بازی می‌کنند. کپا آریزابالاگا، آنتونی رودیگر، داویده آلابا، ناچو، تونی کروس، لوکا مودریچ، دنی کارواخال، فرلاند مندی، جود بیلینگهام، وینیسیوس جونیور، رودریگو، براهیم دیاز، ادواردو کاماوینگا، اورلین شومانی، خوسلو و فدریکو والورده از جمله این بازیکنان هستند. مایورکا با پدراگ رایکوویچ، ماتیا ناستاسیچ، تونی لاتو، سیب فن در هیدن، عمر ماسکارل، خوزه مانوئل کوپته، وحدت موریگی، مانو مورلانس، آبدون پراتس، سرژی داردر، خومه کوستا، سامو کوستا، آنتونیو رایو و مارتین وارین وارد زمین می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *