گلادباخ-بوندسلیگا

راهنمای پیش بینی مونشن گلادباخ (فصل 20-2019)

تاریخچه گلادباخ

باشگاه آلمانی بروسیا مونشن گلادباخ در سال 1900 کار خود را آغاز کرد. آنها در شصت سال اول کار خود به افتخار خاصی نرسیدند. اولین افتخار این باشگاه در سال 1960 به دست آمد که به قهرمانی جام حذفی آلمان رسیدند. پس از آن، دوره طلایی گلادباخ در دهه هفتاد آغاز می‌شود. آنها در این دهه پنج بار قهرمان آلمان شدند، یک بار جام حذفی را بالای سر بردند، دو بار جام یوفا را مال خود کردند و البته یک بار راهی فینال لیگ قهرمانان شدند که برابر لیورپول شکست خوردند. تنها افتخار درخور توجه گلادباخ از انتهای دهه هفتاد تاکنون به یک قهرمانی جام حذفی مربوط به فصل 94-95 می‌شود. اعضای تیم بزرگ گلادباخ در دهه هفتاد شامل بازیکنانی مانند گونتر نتزر، برتی فوگتس، راینر بوینوف، اولی اشتلیکه، آلن سیمونسن، یوپ هاینکس می‌شد و مربی این تیم ادو لاتک بود. بسیاری از این بازیکنان در قهرمانی جام جهانی و یورو با آلمان غربی، در اردو بودند. از سایر بازیکنان مطرح تاریخ گلادباخ می‌توان به لوتار ماتیوس، مارکو رویس، اشتفان افنبرگ، مارک آندره تراشتگن، الیور نویویل، وینفرد شفر و آرمین فه اشاره کرد.

گلادباخ در فصل 20-2019

فصل متوسطی را از نماینده آلمان در لیگ اروپا شاهد بوده‌ایم. گلادباخ در لیگ پشت سر سه شانس اصلی قهرمانی یعنی بایرن، دورتموند و لایپزیش قرار دارد اما کسی شانس خاصی برای آنها قائل نیست. شایان ذکر است که آنها بین هفته هفتم تا چهاردهم مسابقات صدرنشین بودند اما بعد دوم، سوم و حالا چند هفته‌ای می‌شود چهارم هستند. در لیگ اروپا، در مرحله گروهی پایین تر از باشاک شهیر و رم قرار گرفتند و حذف شدند. در جام حذفی نیز شکست برابر دورتموند حکم به حذف گلادباخ داد.

ستاره های گلادباخ

مارکوس تورام، السان پلی، پاتریک هرمان، بریل امبولو، لارس اشتیندل، دنیس زکریا، ماتیاس گینتر و یان زومر ستاره‌های این باشگاه هستند.

آمار و اطلاعات گلادباخ برای پیش بینی

پیش از این آمارهای مربوط به پیش بینی بوندسلیگا را بررسی کردیم و حالا به طور خاص، با آیتم‌های مربوط به گلادباخ آشنا می‌شویم.

آمارخانگیخارج از خانه
گلزنی دو تیم82% (دوم در لیگ)50% (آخر در لیگ)
بالای نیم گل91%92%
بالای 1.5 گل91%75% (اخر در لیگ)
بالای 2.5 گل73%58%
بالای 3.5 گل55%33%
کرنر5.75
کرنرهای حریف54.9
کارت زرد2.62.4
کارت های حریف2.9 (بیشترین در لیگ)2
کلین شیت18%25%
زدن گل اول55%50%
زدن دو گل و بیشتر 73% (سوم در لیگ) 50%

پیش بینی نتایج تیم های بوندسلیگا

راهنمای پیش بینی بایرن مونیخ راهنمای پیش بینی دورتموند
راهنمای پیش بینی لایپزیش

2 Pings & Trackbacks
  1. Pingback: راهنمای پیش بینی شالکه (فصل 20-2019) - بخت

  2. Pingback: راهنمای پیش بینی بایرلورکوزن (فصل 20-2019) - بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *