پیش‌بینی پرتغال و چک یورو ۲۰۲۴

پیش‌بینی پرتغال و چک یورو ۲۰۲۴: نکات شرط‌بندی و تحلیل

در ادامه روند راهنمای شرط‌بندی یورو ۲۰۲۴، پیش‌بینی پرتغال و چک یورو ۲۰۲۴ را بررسی می‌کنیم. مهم‌ترین تورنمنت ملی فوتبال در اروپا که این روزها در آلمان برگزار می‌شود، فرصت‌های زیادی را برای پیش‌بینی فوتبال خلق می‌کند. علاقه‌مندان به شرط‌بندی فوتبال تک تک بازی‌ها را دنبال می‌کنند. هدف این نوشته، تحلیل این مسابقه و نکات شرط‌بندی برای بالا بردن سودآوری است. مجله بخت

مقدمه

بازی پرتغال و چک، اولین بازی دو تیم در مسابقات یورو ۲۰۲۴ محسوب می‌شود. دو تیم ملی ترکیه و گرجستان از جمله دیگر تیم‌های این گروه هستند. مشخصا پرتغال شانس اول صعود به مرحله حذفی است. جمهوری چک برای رقابت با سایر رقبا و بالا بردن شانس صعود، به دنبال کسب حداقل امتیاز از جدال با پرتغال است.

فرم شرط‌بندی فوتبال

پیش‌بینی پرتغال و چک یورو ۲۰۲۴
پیش‌بینی پرتغال و چک یورو ۲۰۲۴

هر دو تیم به هم گل می‌زنند، تنها انتخاب ما از این بازی است.

توقع داریم که پرتغال و چک دروازه هم را باز کنند. برای پیش‌بینی پرتغال و چک یورو ۲۰۲۴، انتخاب گزینه‌ای همچون برد پرتغال می‌تواند در شرط میکس قرار بگیرد. اما این انتخاب ما یک شرط تکی است که ضریبش در سایت‌های ایرانی ۱.۸۸ در نظر گرفته شد. سلسائو بعد از آمدن روبرتو مارتینز از سبک بازی دفاعی فاصله گرفت. همین مسئله موجب گل خوردن‌های پیاپی پرتغال هم می‌شود.

پنج بازی پیاپی است که پرتغال در رقابت‌های مختلف گل می‌خورد. یاران کریستیانو رونالدو در چهار مسابقه از پنج بازی آخر خود حداقل ۲ گل دریافت کردند. از طرفی شرایط چک بد نیست. چکی‌ها پنج بازی پیاپی را بردند. یازده مسابقه از دوازده بازی آخر چک، با گلزنی این تیم به پایان رسید. هشت مسابقه از یازده بازی آخر جمهوری چک در مسابقات مختلف، با گلزنی هر دو تیم تمام شد.

اطلاعات بازی

تقابل پرتغال و جمهوری چک در روز ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ یا ۱۸ ژوئن ۲۰۲۴ در شهر لایپزیگ برگزار می‌شود. این مسابقه در ساعت ۲۱:۰۰ به وقت محلی و ۲۲:۳۰ به وقت ایران انجام خواهد شد.

بررسی تیم‌ها

معرفی پرتغال

قهرمان سال ۲۰۱۶ اروپا، همچنان یکی از مدعیان قهرمانی یورو ۲۰۲۴ است. یاران کریستیانو رونالدو در تلاش هستند که در یکی از آخرین تورنمنت‌های زندگی وی، یک جام دیگر به وی هدیه دهند. ستاره پرتغالی که این روزها در عربستان می‌درخشد، انگیزه‌های زیادی برای اثبات مجدد خودش دارد. پپه در ۴۱ سالگی، همچنان برای پرتغال بازی می‌کند. اما ستاره‌هایی همچون گونسالو راموس، ژائو فلیکس، رافائل لیائو، دیگو ژوتا، برناردو سیلوا، برونو فرناندز، متئوس نونس، روبن نوس و ژائو کانسلو هم در ترکیب پرتغال بازی می‌کنند.

معرفی چک

مشخصا کیفیت تیم ملی جمهوری چک از پرتغال پایین‌تر است. اما چکی‌ها به واسطه همسایگی با آلمان، هواداران زیادی در ورزشگاه دارند. اکثر بازیکنان تیم ملی چک در لیگ داخلی بازی می‌کنند. هرچند چک چهار ستاره معروف هم دارد. ولادیمیر سوفال و توماش سوچک در وستهم یونایتد توپ می‌زنند. زوج حمله چک یعنی آدام هلوزک و پاتریک شیک هم برای بایرلورکوزن بازی می‌کنند.

رکورد بازی‌ رودررو

تیم‌های ملی پرتغال و جمهوری چک تاکنون پنج بار در رقابت‌های مختلف با هم بازی کردند. چهار پیروزی برای پرتغال و یک برد برای چک حاصل کار بود. طرفین تاکنون با هم مساوی نکردند. پرتغال ده گل به جمهوری چک زده و دو گل دریافت کرده است. پرتغالی‌ها چهار بازی پیاپی است که جمهوری چک را در مسابقات مختلف می‌برند.

تحلیل بازی

تیم ملی پرتغال روی کاغذ شرایط بسیار خوبی دارد. روبرتر مارتینز تیمی کاملا آماده و بدون مصدوم در اختیار دارد. گزینه‌های زیادی در خط هافبک و حمله پرتغال وجود دارند که می‌توانند کار را برای انتخاب ترکیب اصلی دشوار کنند. خط دفاع و حمله پرتغال به خاطر وجود پپه و کریستیانو رونالدو، با کوله‌باری از تجربه مقابل حریف قرار می‌گیر.د

چکی‌ها قبل از شروع مسابقات، یکی از ستارگان خود یعنی میچال سادیلک را از دست دادند. وی یکی از هافبک‌های اصلی تیم بود و همین مسئله باعث می‌شود که ایوان هاسک مجبور به تغییر سیستم شود. انتظار می‌رود جمهوری چک با ترکیب سه‌دفاعه وارد زمین شود.

فرم بازیکنان و مصدومیت

پرتغال با ترکیب کامل و بدون مصدوم وارد زمین می‌شود. وضعیت بدنی کریستیانو رونالدو می‌تواند اهمیت زیادی در نتایج پرتغال داشته باشد. رونالدو در لیگ عربستان می‌درخشد اما باید این کار را در مقابل مدافعان اروپایی تکرار کند. ستاره‌های زیادی در ترکیب پرتغال هستند و امثال برونو فرناندز، برناردو سیلوا و رافائل لئائو، ستاره‌های تیم خود محسوب می‌شوند. چکی‌ها میچال سادیلک را به خاطر مصدومیت در اختیار ندارند. دو مهاجم اصلی چک که در بایرلورکوزن بازی می‌کنند (شیک و هلوزک)، نتیجه نهایی را رقم می‌زنند.

نکات شرط‌بندی

  • سه مصاف آخر دو تیم بدون گلزنی چک به پایان رسید.
  • چهار بازی پیاپی است که پرتغال، چک را شکست می‌دهد.
  • پرتغالی‌ها در نیمی از چهار بازی آخر خود در رقابت‌های مختلف باختند.
  • در چهار مسابقه از پنج بازی آخر پرتغال، حداقل ۳ گل ثبت شد.
  • چک پنج بازی پیاپی را در رقابت‌های مختلف برد.

داور بازی

مارکو گویدا، داور اهل ایتالیا، بازی پرتغال و چک را قضاوت می‌کند. این مسابقه اولین بازی گویدا در مسابقات جام ملت‌های اروپا است. گویدا در مسابقات مقدماتی یورو، ۲.۵ کارت زرد نشان داد و به طور میانگین ۵۰ درصد اعلام پنالتی گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *