تاریخ:جولای 30, 2021
پاری سن ژرمن-2020

راهنمای پیش بینی پاری سن ژرمن (فصل 20-2019)

تاریخچه پاری سن ژرمن

پاری سن ژرمن، پس از لایپزیش جوان‌ترین باشگاه در جمع بزرگان فعلی اروپا به شمار می‌رود. آنها در آگست 1970 از ترکیب دو باشگاه پاریس فوتبال کلاب و استاد سنت ژرمن به وجود آمدند. آنها در همان فصل نخست دسته دوم را برنده شده و راهی لیگ 1 شدند. با این حال این ترکیب شدن عملا در سال 1972 به هم خورد و باشگاه پاریس اف سی به کار ادامه داد و پی اس جی راهی دسته سوم شد. آنها در 1974 به دسته 1 برگشتند و بعد ورزشگاه خود پارک دوپرنس را آماده کردند. آنها هشت بار لیگ 1 را برده‌اند که یک بار مربوط به دهه هشتاد، یک بار دهه نود و بقیه از فصل 12-13 تاکنون می‌شود. آنها در 7 فصل گذشته، 6 بار قهرمان فرانسه شده‌اند. پی اس جی در جام حذفی با 12، لیگ کاپ با 8 و سوپرکاپ با 9 قهرمانی پرافتخارترین تیم فرانسه به شمار می‌رود. آنها یک بار جام برندگان اروپا و یک بار جام اینترتوتو را برنده شده‌اند اما با وجود هزینه‌های بسیار هنوز به توفیقی در لیگ قهرمانان دست نیافته‌اند.

پاری سن ژرمن در فصل 20-2019

به نظر هیچ چیز نمی‌تواند تیم توماس توخل را از قهرمانی بازدارد. آنها با اختلافی 13 امتیازی نسبت به تیم دوم مارسی در صدر لیگ یک حاضر هستند و پیش به سوی قهرمانی دیگری می‌روند. در جام حذفی راهی نیمه نهایی و در لیگ کاپ راهی فینال شده‌اند. هر دو بازی برابر لیون خواهد بود. در لیگ قهرمانان نیز اگرچه برابر دورتموند در آلمان 2-1 شکست خوردند، شانس خوبی دارند که در خانه نتیجه‌ای بهتر بگیرند و راهی هشت تیم برتر اروپا شوند.

ستاره های پاری سن ژرمن

نیمار، کیلیان امباپه، مائورو ایکاردی، آنخل دی ماریا، ادینسون کاوانی، مارکینوش، تیاگو سیلوا، توماس مونیه، کیلور ناواس و مارکو وراتی ستاره‌های این باشگاه هستند. امباپه و ایکاردی به نسبت نیمار تا اینجای فصل گل‌های بیشتری به ثمر رسانده‌اند.

آمار و اطلاعات پاری سن ژرمن برای پیش بینی

پیش از این آمارهای مربوط به پیش بینی لیگ 1 فرانسه را بررسی کردیم و حالا به طور خاص، با آیتم‌های مربوط به پاری سن ژرمن آشنا می‌شویم.

آمار خانگی خارج از خانه
گلزنی هر دو تیم 31% (دوم از آخر در لیگ) 62%
بالای نیم گل 100% (بالاترین در لیگ) 100% (بالاترین در لیگ)
بالای 1.5 گل 92% (دوم در لیگ) 85% (دوم در لیگ)
بالای 2.5 گل 69% (سوم در لیگ) 69% (دوم در لیگ)
بالای 3.5 گل 62% (بالاترین در لیگ) 38% (دوم در لیگ)
کرنر 6.8 (بالاترین در لیگ) 6.4 (بالاترین در لیگ)
کرنر حریف 4.2 3.3 (کمترین در لیگ)
کارت زرد 1.7 2.3
کارت زرد حریف 1.6 2
کلین شیت 62% (بیشترین در لیگ) 33% (سوم در لیگ)
ناتوانی در گلزنی 8% (دوم در لیگ) 0% (کمترین در لیگ)
زدن گل اول 77% (اول در لیگ) 85% (اول در لیگ)
زدن دو گل و بیشتر 85% (بیشترین در لیگ) 69% ( بیشترین در لیگ)

پیش بینی تیم های لیگ فرانسه

راهنمای پیش بینی موناکو راهنمای پیش بینی لیون
راهنمای پیش بینی مارسی

مجید جان‌ملکی هستم، بیست و چند ساله. علاقه‌مند به انواع شرط بندی، به خصوص ورزشی. فوتبال و چند رشته ورزشی دیگه رو دوست دارم و تجربه خوبی تو این حوزه به دست آوردم که دوست دارم با شما به اشتراک بذارم.

2 یک پینگ

  1. پینگ بک: راهنمای پیش بینی لیون (فصل 20-2019) - بخت

  2. پینگ بک: پیش بینی فوتبال؛ پاریسن ژرمن و دورتموند - بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *