پیش‌بینی اسپانیا و فرانسه یورو ۲۰۲۴

پیش‌بینی اسپانیا و فرانسه یورو ۲۰۲۴: نکات شرط‌بندی و تحلیل نیمه‌نهایی

مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های اروپا، با پیش‌بینی اسپانیا و فرانسه یورو ۲۰۲۴ آغاز می‌شود. برنده این مسابقه می‌تواند راهی فینال شود. با تجربه به عملکرد تیم‌های آن سمت جدول، برنده این مسابقه شانس زیادی برای قهرمانی در تورنمنت دارد. نوشته زیر به بررسی این مسابقه حساس برای شرط‌بندی فوتبال از جوانب مختلف همچون نکات شرط‌بندی می‌پردازد. تحلیل مسابقه می‌تواند به پیش‌بینی فوتبال کمک کند. مجله بخت

مقدمه

دور نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۴ با حضور چهار تیم مشهور برگزار می‌شود. اسپانیا و فرانسه، بهترین تیم‌های تورنمنت هستند که اولی به خاطر فرم خوب و دومی به خاطر ستاره‌های مشهور، به این مرحله رسیدند. لاروخا بعد از صدرنشینی در گروه مرگ و شکست ایتالیا، کرواسی و آلبانی، در مرحله حذفی هم توانست گرجستان و آلمان میزبان را حذف کند. فرانسوی‌ها با بردهای اقتصادی توانستند بلژیک و پرتغال را کنار بزنند و به این مرحله برسند.

فرم شرط‌بندی فوتبال

پیش‌بینی اسپانیا و فرانسه یورو ۲۰۲۴
پیش‌بینی اسپانیا و فرانسه یورو ۲۰۲۴

مساوی فسخ اسپانیا، تنها انتخاب ما برای پیش‌بینی اسپانیا و فرانسه یورو ۲۰۲۴ است.

انتظار داریم که در این بازی اسپانیا نبازد. لاروخا در مجموع شرایط بهتری نسبت به فرانسه از خود نشان می‌دهد. اسپانیایی‌ها تمام بازی‌های خود را بردند و در این تورنمنت موفق شدند از سد ایتالیا، کرواسی و آلمان میزبان بگذرند. از طرفی دیگر، فرانسه با وجود حضور در این مرحله، نمایش خوبی از خود ارائه نمی‌دهد. خروس‌ها هنوز نتوانستند حتی یک گل در جریان بازی به ثمر برسانند.

گزینه مساوی فسخ اسپانیا در صورت ثبت تساوی در این مسابقه، پول شما را برمی‌گرداند. در نتیجه سرمایه‌گذاری روی این گزینه نمی‌تواند فکر بدی تلقی شود.

اطلاعات بازی

مسابقه حساس اسپانیا و فرانسه در تاریخ ۱۹ تیر ۱۴۰۳ مصادف با ۹ جولای ۲۰۲۴ در ورزشگاه آلیانز آرنا در شهر مونیخ آلمان برگزار می‌شود.

بررسی تیم‌ها

معرفی اسپانیا

هیچ‌کدام از دو تیم نیازی به معرفی ندارند. لاروخا با ترکیبی از جوانی و تجربه به مسابقات آمد. نیکو ویلیامز، لامین یامال، پدری و فران تورس از جوانان مهم تیم و آلوارو موراتا، رودری، فابین رودری، آیمریک لاپورت، ناچو و دنی کارواخال از بازیکنان باتجربه اسپانیا هستند.

معرفی فرانسه

دیدیه دشام ترکیب فرانسه را نسبت به گذشته کمی تغییر داد. مایک مانیان بعد از بازنشستگی هوگو لوریس دروازه‌بان تیم. است. کیلیان امباپه، عثمان دمبله، بردلی بارکولا و راندال کولومانی، خط حمله پاریسن ژرمن در فصل گذشته را تشکیل دادند و در فرانسه هم همین روند را ادامه می‌دهند. آدریان رابیو، اورلین شومانی، ادواردو کاماوینگا و انگولو کانته، خط هافبک فرانسه را می‌سازند.

رکورد بازی رودررو

دو تیم ملی اسپانیا و فرانسه تاکنون ۳۹ بار در رقابت‌های مختلف به مصاف هم رفتند. در این بازی‌ها ۱۶ پیروزی برای اسپانیا، ۱۳ برد برای فرانسه و ۷ تساوی بدست آمد. اسپانیایی‌ها ۶۴ بار دروازه فرانسه را باز کردند و تنها ۳۹ گل دریافت کردند.

تحلیل بازی

تیم ملی اسپانیا با گل لحظات پایانی موفق شد میزبان تورنمنت یعنی آلمان را در یک بازی جذاب مرحله یک چهارم نهایی شکست دهد و حذف کند. لاروخا تاکنون در پنج بازی یورو ۲۰۲۴ تنها دو گل دریافت کرده است. یکی از این گل‌ها هم یک گل به خودی بود که توسط رابین لو نورمان ثبت شد.

فرانسه با وجود حضور در این مرحله، هنوز گلی در روند عادی بازی در تورنمنت ثبت نکرد. آبی‌ها با تجربه موفقیت در بازی‌ها بزرگ از سد رقبا می‌گذرند و به حدی قوی هستند که به نیمه‌نهایی هم رسیدند. قاعدتا اسپانیا کیفیت بهتری دارد اما نباید از تجربه خروس‌ها غافل شد.

فرم بازیکنان و مصدومیت

بعید است پدری بتواند از مصدومیت زانو که در بازی با آلمان نصیبش شد، رهایی پیدا کند. غیبت پدری می‌تواند ضربه بزرگی به ترکیب تیم ملی اسپانیا وارد کند. دنی اولمو جای پدری را در میانه زمین می‌گیرد. برخلاف اخبار منتشر شده، آلوارو موراتا از این بازی محروم نیست و می‌تواند بازی کند. ناچو و خسوس ناواس احتمالا جای رابین لو نورمان و دنی کارواخال محروم را می‌گیرند.

آدریان رابیو بعد از سپری کردن محرومیت، دوباره به ترکیب اصلی فرانسه بازی می‌گردد و ادواردو کاماوینگا به نیمکت ذخیره‌ها می‌رود. کیلیان امباپه در وقت اضافی بازی با پرتغال از زمین خارج شد اما مشکلی برای حضور در این بازی ندارد. مارکوس تورام احتمالا جای راندال کولو مانی در این بازی حاضر می‌شود.

نکات شرط‌بندی

  • هفت بازی پیاپی است که اسپانیا برنده از زمین خارج می‌شود.
  • لاروخا تنها دو گل در تورنمنت دریافت کرد.
  • خروس‌ها گلی در جریان بازی به ثمر رساندند.
  • هشت بازی پیاپی است که فرانسه به تیمی نمی‌بازد.
  • شش بازی آخر فرانسه در رقابت‌های مختلف زیر ۲.۵ گل ثبت کرد.

داور بازی

اسلاوکو وینچیچ، داور اهل اسلوونی، احتمالا مهم‌ترین بازی تاریخ عمرش را قضاوت می‌کند. میانگین ۳.۶ کارت زرد و ۲۰ درصد اعلام پنالتی، آمار وینچیچ در مسابقات یورو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *