پیش‌بینی هلند و انگلیس یورو ۲۰۲۴

پیش‌بینی هلند و انگلیس یورو ۲۰۲۴: نکات شرط‌بندی و تحلیل

دیگر بازی نیمه‌نهایی جام ملت‌های اروپا برای شرط‌بندی فوتبال، پیش‌بینی هلند و انگلیس یورو ۲۰۲۴ است. تقابل دو تیم غرب اروپایی که از طریق دریا با هم همسایه هستند، می‌تواند یک شگفتی خلق کند. هیچ‌کدام از دو تیم ملی هلند و انگلیس شرایط ایده‌آلی نداشتند اما یکی از آنها می‌تواند راهی فینال جام ملت‌های اروپا شود. تحلیل این مسابقه و بررسی نکات‌ شرط‌بندی می‌تواند برای پیش‌بینی فوتبال جذاب باشد. مجله بخت

مقدمه

نمی‌توان انکار کرد که نام هلند و انگلیس در فوتبال اروپا و جهان، نامی بزرگ محسوب می‌شود. با این حال شاگردان رونالد کومان و گرت ساوتگیت، عملکرد درخشانی در مسابقات امسال یورو ۲۰۲۴ نداشتند. در هر صورت، هر دو تیم توانستند به هر قیمتی راهی نیمه‌نهایی شوند و نتیجه خوبی روی کاغذ بگیرند. لاله‌های نارنجی می‌خواهند بعد از دهه‌ها فینالیست جام ملت‌های اروپا شوند. سه‌شیر‌ها به دنبال کسب اولین قهرمانی تاریخ خود در اروپا هستند.

فرم شرط‌بندی فوتبال

پیش‌بینی هلند و انگلیس یورو ۲۰۲۴
پیش‌بینی هلند و انگلیس یورو ۲۰۲۴

گلزنی هر دو تیم، انتخاب ما از پیش‌بینی هلند و انگلیس یورو ۲۰۲۴ است.

انتظار داریم هلند و انگلیس دروازه یکدیگر را باز کنند. تیم ملی هلند برخلاف انگلیس بازی‌های پرگلی در مسابقات یورو ۲۰۲۴ ثبت کرد. انگلیسی‌ها هم نشان دادند در صورت دریافت گل، حمله می‌کنند تا گل بزنند. انگیزه بالای دو تیم برای حضور در فینال و ثبت یک نتیجه فوق‌العاده باعث می‌شود که عملکردی هجومی را شاهد باشیم.

دو مسابقه از سه بازی آخر هلند در مسابقات جام ملت‌های اروپا شاهد گلزنی هر دو تیم بود. این آمار در سه بازی این تورنمنت تکرار شد. سه مسابقه از چهار بازی آخر انگلیس در یورو ۲۰۲۴ هم با گلزنی هر دو تیم به پایان رسید.

اطلاعات بازی

مسابقه هلند و انگلیس در نیمه‌نهایی جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴، در ساعت ۲۱ به وقت محلی یا ۲۳:۳۰ به وقت ایران در تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۳ مصادف با ۱۰ جولای ۲۰۲۴ در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک شهر دورتموند آلمان برگزار می‌شود.

بررسی تیم‌ها

معرفی هلند

لاله‌های نارنجی مثل سابقه ستاره ندارند اما همچنان بازیکنان مهمی در اختیار رونالد کومان هستند. ژاوی سیمونز، ممفیس دیپای، جورجینیو واینالدوم، تاینی رایندرز، یوی فیرمان، کودی گاکپو، دونیل مالن، جاشوا زیرکزی، استیون برگواین، ووت وگهورست، ماتیاس دلیخت، ویرجیل فن دایک و استفان دی‌فرای از جمله این بازیکنان هستند.

معرفی انگلیس

سه‌شیرها هم مثل همیشه بازیکنان مهمی دارند که می‌توانند روند بازی را عوض کنند. جود بیلینگهام، هری کین، کایل واکر، دکلان رایس، بوکایو ساکا، فیل فودن، ایوان تونی، آنتونی گوردون، کول پالمر، کوبی ماینو و ترنت الکساندر آرنولد از جمله بازیکنان مهم انگلیس هستند.

رکورد بازی رودررو

تیم‌های ملی هلند و انگلیس تاکنون ۲۶ بار در رقابت‌های مختلف به مصاف هم رفتند. هفت پیروزی برای هلند، شش برد برای انگلیس و ۹ تساوی در نهایت ثبت شد. هلندی‌ها ۲۹ گل به انگلیس زدند و ۳۱ گل از این تیم دریافت کردند.

تحلیل بازی

بعد از عقب افتادن در نیمه اول مقابل ترکیه، تیم ملی هلند توانست در نیمه دوم در شهر برلین کامبک بزند و ترکیه را مقابل ده‌ها هزار تماشاگر خودی حذف کند. رونالد کومان موفق شد نارنجی‌ها را به اولین نیمه‌نهایی یک تورنمنت مهم از سال ۲۰۱۴ برساند. در آن زمان هلندی‌ها موفق شدند به فینال جام جهانی برسند.

انگلیس در سمت دیگر با ثبت پنج پنالتی بی‌نقص مقابل سوئیس، یک برد اقتصادی دیگر ثبت و به نیمه‌نهایی یورو صعود کرد. سه‌شیرها با گل دقیقه ۷۵ بریل ایمبولو عقب افتادند اما بوکایو ساکا در لحظات پایانی بازی گل تساوی را به ثمر رساند. ساوتگیت در چهار تورنمنتی که مربی انگلیس بود، به سه نیمه‌نهایی رسید. اصلا بعید نمی‌دانیم این بازی به وقت اضافه و ضربات پنالتی کشیده شود.

فرم بازیکنان و مصدومیت

مانند گذشته رونالد کومان، ترکیب کامل خود را در اختیار دارد و هیچ بازیکنی از لیست هلند مصدوم یا محروم نیست. مصدوم‌های هلند قبل از تورنمنت از تیم جدا شوند و تیم جدید دچار مشکل نشد. سرمربی تیم ملی هلند احتمالا برای دومین بازی پیاپی، ترکیبش را عوض نمی‌کند. البته احتمال حضور ووت وگهورست در خط حمله وجود دارد.

مارک گوئهی محرومیت یک بازی خود را پشت سرگذاشت و با وجود عملکرد درخشان ازری کونسا، انتظار می‌رود دوباره به ترکیب تیم ملی انگلیس بازگردد. لو شاو موفق شد در بازی با سوئیس ۴۲ دقیقه بازی کند. به نظر می‌رسد شاو آمادگی حضور در ترکیب اصلی را هم داشته باشد.

نکات شرط‌بندی

  • طی یازده مصاف آخر دو تیم، هلند در ده بازی شکست نخورد.
  • نه مسابقه از ده بازی آخر هلند بالای ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • هلندی‌ها در پنج بازی یورو، ۹ گل به ثمر رساندند.
  • چهار مسابقه از پنج بازی هلند در جام ملت‌های اروپا زیر ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • سه مسابقه از چهار بازی آخر انگلیس با گلزنی هر دو تیم تمام شد.

داور

فلیکس تسوایر از کشور آلمان، بازی حساس هلند و انگلیس را قضاوت می‌کند. میانگین ۴.۳ کارت زرد و بدون اعلام پنالتی در هر بازی، آمار تسوایر در مسابقات یورو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *