پیش‌بینی سوئیس و آلمان یورو ۲۰۲۴

پیش‌بینی سوئیس و آلمان یورو ۲۰۲۴: نکات شرط‌بندی و تحلیل

دور نهایی مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا با پیش‌بینی سوئیس و آلمان یورو ۲۰۲۴ آغاز می‌شود. دو کشور آلمانی‌زبان در شرایط متفاوتی به مصاف هم می‌روند. آلمان صعودش را از همین حالا قطعی کرد اما سوئیس هنوز قاطعانه راهی مرحله بعد نشده است. این نبرد جذاب را برای پیش‌بینی فوتبال، تحلیل می‌کنیم و نکات شرط‌بندی را به شما گوشزد می‌کنیم. مجله بخت

مقدمه

بعد از انجام دو مسابقه، مطابق انتظار هر دو تیم آلمان و سوئیس احتمالا از گروه اول مسابقات جام ملت‌های اروپا صعود می‌کنند. مانشافت به عنوان تیم میزبان، هر دو بازی قبلی را برد و احتمالا در این مسابقه به چند ستاره استراحت می‌دهد. سوئیس بعد از پیروزی مقابل مجارستان، مقابل اسکاتلند به مشکل خورد و به تساوی رضایت داد. اگرچه به نظر می‌رسد سوئیس هم بتواند به جمع شانزده تیم برتر رقابت‌ها برسد.

فرم شرط‌بندی فوتبال

پیش‌بینی سوئیس و آلمان یورو ۲۰۲۴
پیش‌بینی سوئیس و آلمان یورو ۲۰۲۴

گلزنی هر دو تیم، تنها انتخاب ما از این مسابقه خواهد بود.

انتظار داریم که سوئیس و آلمان دروازه یکدیگر را باز کنند. با توجه به اینکه آلمان صعودش را قطعی کرد، انتظار می‌رود چند بازیکن اصلی این تیم استراحت کنند. در نتیجه بازی برابرتری را شاهد خواهیم بود. از طرفی خط حمله سوئیس معمولا دروازه رقبا را باز می‌کند. آلمانی‌ها مقابل تماشاگران خودی در هر صورت امکان گل زدن به سوئیس را دارند.

سه مسابقه از پنج بازی آخر آلمان در رقابت‌های مختلف با گلزنی هر دو تیم به پایان رسید. شش مسابقه از ده بازی آخر سوئیس هم آمار مشابهی ثبت کرد. هر دو بازی سوئیس در جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ هم شاهد گلزنی هر دو تیم بود. پنج مصاف آخر سوئیس و آلمان در تورنمنت‌های مختلف هم با گلزنی هر دو تیم تمام شد.

اطلاعات بازی

تقابل سوئیس و آلمان در روز سوم تیر ۱۴۰۳ مصادف با ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴ برگزار می‌شود. این مسابقه در ساعت ۲۱ به وقت محلی و ۲۲:۳۰ به وقت ایران و در ورزشگاه دویچه بانک شهر فرانکفورت انجام می‌شود.

بررسی تیم‌ها

معرفی سوئیس

اگر از علاقه‌مندان جدی فوتبال باشید، اکثر بازیکنان سوئیس را می‌شناسید. تیم ملی سوئیس تقریبا با همان ساختار قبلی به این تورنمنت آمده است. ژردان شکیری، گرانیت ژاکا، بریل امبولو، روبن وارگاس، رمو فرویلر، ریکاردو رودریگز و یان زومر از جمله چهره‌های آشنای تیم ملی سوئیس هستند.

معرفی آلمان

تیم ملی آلمان نیازی به معرفی ندارد. مانشافت یکی از مشهورترین تیم‌های ملی دنیای فوتبال است و ستاره‌های این تیم در جهان شناخته‌شده هستند. یولیان ناگلزمان می‌تواند از امثال جمال موسیالا، توماس مولر، کای هاورتز، فلوریان ویرتس، ایلکای گوندوگان، جاشوا کیمیش، جاناتان تاه و مانوئل نویر برای این بازی استفاده کند.

رکورد بازی رودررو

به صورت تاریخی تیم‌های آلمان و سوئیس دفعات زیادی با هم بازی کردند. آلمانی‌ها در اکثر این مسابقات برنده بودند. طی ۵۳ تقابل دو تیم، ۳۶ پیروزی برای آلمان، ۹ برد برای سوئیس و ۸ تساوی بدست آمد. مانشافت ۱۴۲ گل به سوئیس زدند و ۶۹ گل دریافت کردند.

تحلیل بازی

بسته به نتیجه بازی اسکاتلند و مجارستان، سوئیس حتی در صورت باخت به آلمان هم می‌تواند به مرحله حذفی صعود کند. اگرچه با کسب یک تساوی، سوئیس قطعا به دور بعدی راه پیدا می‌کند. آلمانی‌ها بعد از دو برد پیاپی در دو بازی اول، با کسب یک تساوی از این مسابقه، صدرنشینی را قطعی می‌کنند. با این حال، مانشافت می‌تواند در مقابل دیدگان تماشاگران خودی، سومین برد خود را جشن بگیرد.

احتمالا یولیان ناگلزمان به برخی از ستاره‌هایش استراحت دهد و بازیکنانی که کمتر بازی کردند را وارد ترکیب اصلی کند. مثلا توماس مولر شانس زیادی برای بازی کردن در این بازی دارد. توقع داریم آلمان این مسابقه را هم ببرد.

فرم بازیکنان و مصدومیت

طبق اخبار رسانه‌های سوئیس، دنیس زکریا و استیون زوبر احتمالا به بازی مقابل آلمان نمی‌رسند و از غایبان آلمان خواهند بود. تیم ملی آلمان مصدوم یا محروم خاصی ندارد. اما همان‌طور که در بالا گفتیم، ناگلزمان احتمالا به چند بازیکن اصلی استراحت می‌دهد. ژردان شکیری، ستاره بازی قبل سوئیس، می‌تواند جایگاهش را در ترکیب اصلی حفظ کند و دوباره امید اصلی این تیم برای گلزنی خواهد بود.

نکات شرط‌بندی

  • در پنج مسابقه از شش بازی آخر آلمان، این تیم برنده از زمین خارج شد.
  • سه مسابقه از پنج بازی آخر آلمان با گلزنی هر دو تیم به پایان رسید.
  • طی شانزده بازی آخر سوئیس، آنها تنها یک بازی را باختند.
  • هفت بازی از نه مسابقه آخر سوئیس زیر ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • پنج بازی آخر سوئیس در یورو با گلزنی هر دو تیم تمام شد.

داور بازی

دنیله اورساتو، داور مشهور و نام‌آشنای ایتالیایی، بازی جذاب سوئیس و آلمان را قضاوت می‌کند. میانگین ۴.۳ کارت زرد و ۲۵ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار اورساتو در مسابقات جام ملت‌های اروپا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *