پیش‌بینی کرواسی و ایتالیا یورو ۲۰۲۴

پیش‌بینی کرواسی و ایتالیا یورو ۲۰۲۴: نکات شرط‌بندی و تحلیل

در ادامه دور سوم مرحله گروهی جام ملت‌های اروپا، پیش‌بینی کرواسی و ایتالیا یورو ۲۰۲۴ برگزار می‌شود. با توجه به نتایج گذشته، اهمیت این مسابقه در گروه مرگ، بیش از قبل است. جذابیت‌های این بازی، می‌تواند فرصت‌هایی را هم برای پیش‌بینی فوتبال فراهم کند. این مقاله در نتیجه می‌خواهد به تحلیل بازی بپردازد و نکات شرط‌بندی فوتبال را برای مخاطبان مرور کند. مجله بخت

مقدمه

تقابل کرواسی و ایتالیا، سومین بازی دو تیم در مسابقات جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ است. شاگردان لوکا مودریچ عملکرد بدی را در آخرین یورو کاپیتان مشهور این کشور ارائه کردند. کسب یک امتیاز از دو بازی، کرواسی را مجبور می‌کند که برای بردن این مسابقه نهایت تلاشش را بکند. آتزوری در نقطه مقابل با پیروزی در مقابل آلبانی، هزینه زیادی از باخت به اسپانیا نمی‌دهد. ایتالیایی‌ها احتمالا در نهایت راهی مرحله حذفی می‌شوند.

فرم شرط‌بندی فوتبال

پیش‌بینی کرواسی و ایتالیا یورو ۲۰۲۴
پیش‌بینی کرواسی و ایتالیا یورو ۲۰۲۴

هر دو تیم به هم گل می‌زنند، اولین انتخاب ما در این مسابقه است.

توقع داریم که کرواسی و ایتالیا دروازه یکدیگر را باز کنند. کرواسی برای صعود به مرحله بعد به بردن این مسابقه نیاز دارد. اما خط دفاع کرواسی به هیچ تیمی نه نمی‌گوید. همین مسئله احتمال گلزنی هر دو تیم را بالا می‌برد. برای سرمایه‌گذاری بالا روی شرط تکی، این گزینه می‌تواند جذاب به نظر برسد. سه مسابقه از پنج بازی آخر کرواسی در رقابت‌های مختلف با گلزنی هر دو تیم به پایان رسید. ایتالیایی‌ها در هر دو بازی تورنمنت گل خوردند.

تحلیل کرواسی و ایتالیا یورو ۲۰۲۴
تحلیل کرواسی و ایتالیا یورو ۲۰۲۴

شانس دو برابر کرواسی، دومین گزینه ما خواهد بود.

در واقعیت، کرواسی بیشتر از ایتالیا به بردن این مسابقه فکر می‌کند. رویکرد اسپالتی در تیم ملی ایتالیا موجب خواهد شد که آتزوری به کسب حداقل یک امتیاز در این بازی فکر کند. با توجه به اینکه اسپانیا بازی سومش را مقابل آلبانی برگزار می‌کند، احتمال صدرنشینی برای ایتالیا بسیار کم است. به همین دلیل یک تیم ملی ایتالیای بسیار محتاط خواهیم دید که به حداقل امتیاز راضی خواهد بود.

اطلاعات بازی

مسابقه کرواسی و ایتالیا در گروه دوم جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴، در روز ۴ تیر ۱۴۰۳ و ۲۴ ژوئن ۲۰۲۴ برگزار می‌شود. این مصاف حساس در ورزشگاه ردبول آرنا در شهر لایپزیگ در ساعت ۲۱ به وقت محلی و ۲۲:۳۰ به وقت ایران انجام می‌شود.

بررسی تیم‌ها

معرفی کرواسی

تیم ملی کرواسی بازیکنان باتجربه و قدیمی خود را به آلمان آورد. کروات‌ها به نوعی هزینه این مسئله را با باخت سنگین به اسپانیا در بازی اول و تساوی ناامیدکننده مقابل آلبانی در بازی دوم دادند. به جز لوکا مودریچ، آندری کراماریچ، ایوان پریشیچ، متئو کواچیچ، مارسلو بروزوویچ، ماریو پاشالیچ و آنته بودیمیر همچنان در ترکیب کرواسی هستند.

معرفی ایتالیا

ایتالیایی‌ها نسبت به دوره گذشته که قهرمان شدند، تغییرات قابل توجهی در ترکیب اصلی خود می‌بینند. خط دفاع این تیم دیگر لئوناردو بونوچی و جورجو کیه‌لینی را در اختیار ندارد و دو مدافع جوان به نام‌های کالیفیوری و باستونی بازی می‌کنند. از خط هافبک بارلا همچنان در ایتالیا حضور دارد و پلگرینی و فاجولی به ترکیب اضافه می‌شوند. خط حمله هم یک مهاجم جویای نام به نام اسکاماکا در ترکیب دارد.

رکورد بازی رودررو

برخلاف تصور عموم، تیم ملی کرواسی در بازی‌های رودررو آمار بهتری نسبت به ایتالیا دارد. همین مسئله آنها را به بردن این مسابقه هم امیدوار می‌کند. در مجموع دو تیم کرواسی و ایتالیا ۹ بار در رقابت‌های مختلف به مصاف هم رفتند. سه پیروزی برای کرواسی، پنج تساوی و تنها یک برد برای ایتالیا، حاصل این بازی‌ها بوده است. کرواسی ۱۰ گل به ایتالیا زد و ۱۰ گل هم در این بازی‌ها دریافت کرد.

تحلیل بازی

کروات‌ها بیشتر از ایتالیا به بردن این مسابقه نیاز دارند. تنها راه صعود کرواسی به مرحله بعد، بردن این مسابقه است. در نتیجه کرواسی هجومی بازی می‌کند و ایتالیا بازی محافظه‌کارانه را دنبال می‌کند. رویکرد تدافعی اسپالتی در مقابل اسپانیا، نتیجه نگرفت و با باخت این تیم تمام شد. جانلوییجی دوناروما، مهمترین مانع کرواسی برای گل زدن در این بازی خواهد بود.

خط دفاع کرواسی در دو بازی اول گروه بسیار آسیب‌پذیر نشان داد. دریافت پنج گل از اسپانیا و آلبانی، به خوبی شرایط این تیم را نشان می‌دهد. همچنین در سی دقیقه پایانی بازی‌های کرواسی، بازیکنان این تیم از نظر بدنی کم آوردند. حضور چند ستاره جوان در ترکیب ایتالیا، احتمالا گزینه گلزنی هر دو تیم را برنده می‌کند.

فرم بازیکنان و مصدومیت

از اردوگاه کرواسی، خبری مبنی بر مصدومیت بازیکنی منتشر نشده است. اگرچه فرم بازیکنان کرواسی در شرایط خوبی به نظر نمی‌رسد. میانگین سنی بالای کروات‌ها، در دو بازی قبلی بلای جان آنها شد. اما شاید انگیزه بالای لوکا مودریچ برای درخشش در آخرین تورنمنت ملی، همه‌چیز را تغییر دهد. فدریکو دی‌مارکو از ترکیب ایتالیا مصدوم است و به این مسابقه نمی‌رسد. از بین پلگرینی و دارمیان، احتمالا یک بازیکن جانشین وی خواهند شد. با وجود حضور بازیکنان قابل توجه در ترکیب ایتالیا، تیم اسپالتی ناهماهنگ به نظر می‌رسد.

نکات شرط‌بندی

  • سه تقابل آخر دو تیم با تساوی به پایان رسید.
  • چهار مصاف آخر کرواسی و ایتالیا، زیر ۲.۵ گل ثبت کرد.
  • ایتالیا تنها یک بار در تاریخ کرواسی را شکست داد.
  • پنج بازی آخر کرواسی در رقابت‌های مختلف حداقل ۳ گل ثبت کرد.
  • از پنج بازی آخر ایتالیا در مسابقات مختلف، چهار مسابقه زیر ۲.۵ گل داشت.

داور بازی

دنی مک‌کلی، داور نام‌آشنای هلندی، بازی حساس کرواسی و ایتالیا در یورو ۲۰۲۴ را قضاوت می‌کند. میانگین ۳.۸ کارت زرد و ۲۰ درصد اعلام پنالتی در هر بازی، آمار مک‌کلی در مسابقات یورو است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *