تاریخ:آگوست 6, 2022
علی اصغر مجرد والیبالیست تیم ملی ایران

علی اصغر مجرد والیبالیست تیم ملی ایران

بیوگرافی

علی اصغر مجرد والیبالیست تیم ملی ایران است. او یکی از اعضای معرفی شده برای ترکیب تیم ملی والیبال در المپیک 2020 توکیو می‌باشد. این والیبالیست بلندقامت که حدود 2 متر و 5 سانتیمتر قد دارد، متولد هشتم ماه آبان سال 1376 (۳۰ اکتبر ۱۹۹۷) است.

سرگرمی‌ها

مجرد از کارهایی که در اوقات فراغت خود برای سرگرمی انجام می‌دهد، رفتن به سینما، گوش دادن به موسیقی و اسب سواری را نام برده است. تحصیلات این ملی پوش جوان، رشته تربیت بدنی در دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد. باشگاه کنونی این ورزشکار باشگاه والیبال سپاهان اصفهان است. در سطح باشگاهی، مربی او رحمان محمدی راد و در سطح ملی نیز، مربی تیم ملی، ولادیمیر آلکنو می‌باشد.

اگر می‌خواهید علی اصغر را در اینستاگرام دنبال کنید، می‌توانید بر روی آیدی او با نام ali.a.mojarad کلیک کنید.

پیشنهاد ما: مطالعه مطلب آموزش پیش بینی والیبال

شروع والیبال

طبق گفته‌های علی اصغر، وی از کودکی والیبال را شروع کرده است. پدربزرگ، پدر و برادر بزرگترش همه والیبال بازی می‌کردند. او گفته است: “از آنجایی که پدرم عاشق این ورزش بود، من هم به والیبال علاقه‌مند شدم و بازی کردن را شروع کردم.”

پست علی اصغر مجرد در تیم والیبال، مدافع میانی (سرعتی‌زن) می‌باشد. او هدفش را شرکت در بازی‌های المپیک توکیو 2020 همراه با تیم ملی عنوان کرده بود که به این هدفش رسید و در ترکیب اعلامی تیم ملی برای المپیک توکیو معرفی شد.

پیشنهاد ما: چه نکاتی را در پیش بینی المپیک 2020 توکیو رعایت کنیم؟

او در رابطه با شخصیتش گفته است: “من همیشه خودم را با خودم مقایسه می‌کنم. رشد برای من به این معنی است که بهتر از دیروز باشم. البته، من نیز بت‌های (قهرمان‌ها) ورزشی خودم را دارم و برای شبیه شدن به آن‌ها، تلاش و تمرکز می‌کنم.”

علی اصغر در مسابقات قهرمانی جهان زیر ۱۹ سال ۲۰۱۵ در کشور آرژانتین، به عنوان بهترین مدافع میانی (سرعتی‌زن) انتخاب شد.

در آخر پیشنهاد می‌کنیم با امیر غفور، دیگر والیبالیست تیم ملی ایران و کاپیتان تیم ملی والیبال، سعید معروف آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.