تاریخ:می 16, 2021

دیوید بنفیلد کیست؟

دیوید بنفیلد در 17 می 1986 به دنیا آمد. او یک پوکرباز حرفه ای آمریکایی است که به عنوان یک متخصص در بازی های آنلاین با ریسک زیاد شناخته می شود. دیوید تاکنون توانسته با پیروزی در بازی های آنلاین بیش از 900 هزار دلار درآمد کسب کند. او یک چهره شناخته شده در پلتفرم بازی پوکر آنلاین Full Tilt Poker است. بنفیلد در رویداد اصلی سری های جهانی پوکر در سال 2013 به میز نهایی رسید و رتبه هشتم را به دست آورد.

اولین پیروزی چشمگیر بنفیلد در دنیای حرفه ای پوکر زمانی بود که با 450 دلار وارد بازی شد و در نهایت 20 هزار دلار برنده شد. او در این بازی لقب Raptor (دزد) را برای خود انتخاب کرده بود. او در 20 سالگی همراه با تام دوان در یک خانه لوکس نیم میلیون دلاری در فورت وورث زندگی می کرد. دوان هم یکی از چهره های شناخته شده در بازی های پوکر آنلاین با ریسک بالاست.

در سال 2014، مجموع درآمد بنفیلد از شرکت در تورنمنت های پوکر و بازی های مختلف، بیش از 2 میلیون و 200 هزار دلار بود. جالب است بدانید 1 میلیون و 431 هزار دلار از این مبلغ فقط از راه پیروزی در بازی های نقدی در سری های جهانی پوکر کسب شده است.

راه های شادی و رضایت از زبان دیوید بنفیلد

البته این همه موفقیت برای این بازیکن باهوش و زیرک به تنهایی عاملی برای شادی و رضایت نبوده است. او در سال 2008 در این باره اظهار داشت:

نمی دانم چرا ولی کاری که انجام می دهم باعث نمی شود احساس خوشحالی و رضایت داشته باشم. من پول خیلی زیادی به دست آورده ام. زندگی خیلی خوبی برای خودم ساخته ام. ولی متاسفانه پوکر نمی تواند مرا راضی کند. باید تغییراتی در سبک زندگی ام بدهم. همه چیز خوب پیش خواهد رفت.

او این تغییرات را اعمال کرد: تغذیه سالم، پرداختن به یوگا و اقامت در نیومکزیکو. او در این شهر به دانشگاه رفت و در کالج سنت جونز در رشته فلسفه و ادبیات مشغول به تحصیل شد. گفتنی است تغییرات زندگی دیوید باز هم ادامه داشت و او اعلام کرد از حضور در دنیای پوکر بازنشسته شده است.

دو سال بعد او به دانشگاه کلمبیا رفت. بنفیلد در حال حاضر در رشته های زبان چینی و علوم سیاسی تحصیل می کند. او دیگر به دنیای پوکر آنلاین برنگشت ولی هنوز هم هرسال برای شرکت در مسابقات سری های جهانی پوکر سفر می کند. در واقع می توان گفت او پوکر را رها کرده ولی پوکر دست از سر این نابغه برنمی دارد!

دستاوردهای او در پوکر

در زمینه بهترین عملکردهای دیوید در تورنمنت های پوکر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقام هشتم در بازی 50 هزار دلاری Majestic Super High Roller در سری های جهانی پوکر سال 2012 و کسب 150035 دلار.
  • مقام ششم در بازی 5 هزار دلاری No-Limit Hold’em سال 2010 و کسب 135718 دلار.
  • مقام هفتادوسوم در رویداد اصلی سری های جهانی پوکر در سال 2008 و کسب 77200 دلار.
  • مقام سیزدهم در رقابت جهانی 10 هزار دلاری Pot-Limit Hold’em سری های جهانی پوکر در سال 2008 و کسب 41360 دلار.
  • مقام دهم در رقابت جهانی بازی 10 هزار دلاری Pot Limit Omaha در سال 2008 و کسب 53721 دلار.

مهندس صنایع، علاقمند به بازی به خصوص بازی های ورق، نویسنده آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *