کریستی آرنت؛ خبرنگار و مجری محبوب دنیای پوکر

کریستی آرنت در سال 1985 در میشیگان به دنیا آمد. البته او از نام فامیلی مردی که با مادرش ازدواج کرده استفاده می کند و در واقع فامیلی اش وقتی به دنیا آمد، انگوین بود. او شخصیت جالبی دارد و با ویدیوهایش در شبکه های اجتماعی معروف شده است. کریستی یکی از محبوب ترین شخصیت های رسانه‌ای دنیای پوکر است. او در بلاگش نوشته که رگ و ریشه ویتنامی و کره ای دارد و به همین خاطر چهره اش شبیه به مردم شرق دور است.

او در دانشگاه ایندیانا تحصیل کرده و یک فوتبالیست حرفه ای است. جالب است بدانید آرنت به رشته های مختلف ورزش دوومیدانی هم علاقه‌مند است و در سال 2015 در یک مسابقه دوی ماراتن شرکت کرده است.

او 19 ساله بود که در کالج با شوهر آینده اش، اندرو مورنو آشنا شد. مورنو یک پوکرباز حرفه ای است و تاکنون با شرکت در تورنمنت های مختلف بیش از 140 هزار دلار به دست آورده است. او در رقابت اصلی سری های جهانی پوکر در سال 2012 در رتبه 177 قرار گرفت و 44 هزار دلار به دست آورد.

اولین تجربه آرنت به عنوان یک خبرنگار در دنیای پوکر، به کار در سایت Cardplayer برمی گردد. او خیلی زود شناخته شد و ویدیوهایی در مورد بازی پوکر آماده می کرد. کریستی می گوید در این کار از شانا هیات الهام گرفته است.

او مصاحبه های جالبی با شخصیت های فعال در دنیای پوکر داشته است. یکی از به یادماندنی ترین مصاحبه هایش هم با تام دوان در تورنمنت PokerStars بود. در سال 2010، آرنت همکاری با سایت PokerNews را شروع کرد. ویدیوهای او روز به روز محبوب تر می شدند. او می گوید یکی از پراسترس ترین مصاحبه هایش با مایکل فلپس بوده که هم یک پوکرباز و هم یک ورزشکار قهرمان المپیک در رشته شناست.

در سال 2014، کریستی از این سایت محبوب جدا شد. او گفت می خواهد وقت بیشتری را در کنار خانواده اش سپری کند و چالش های جدید را تجربه کند. در همین زمان بود که او تصمیم گرفت بیشتر پوکر بازی کند. البته کریستی هرگز سعی نکرده به یک بازیکن تمام وقت تبدیل شود.

نتایج او هم در رقابت های پوکر چندان درخشان نیست. مجموع پولی که آرنت از راه شرکت در تورنمنت های پوکر کسب کرده کمتر از 12 هزار دلار است. او در سال 2012 در رویداد اصلی سری های جهانی پوکر شرکت کرد و موفقیتی نداشت.

آرنت در تصویربرداری یک برنامه Reality Show در زمینه پوکر با نام Poker Night in America حاضر بود. او در این بازی هم ناموفق بود و تنها 5 دست توانست در بازی بماند و همه ژتون هایش را به مایک ماتوسو باخت.

وب سایت شخصی کریستی از آدرس https://www.kristyarnett.com قابل دسترسی است. او در این سایت پادکست ها و ویدیوهای ویژه اش در مورد بازی پوکر را با مخاطبانش به اشتراک می گذارد.

در پایان بخش هایی از بیوگرافی آرنت به قلم خودش را می خوانیم:

در 15 سال اخیر در دنیای پوکر حاضر بوده ام. در آغاز من خبرنگار سایت های مختلف در زمینه پوکر بودم ولی در سال 2014 کارم را ترک کردم تا یک بازیکن حرفه ای باشم. پوکر، بازی ریاضی، خواندن ذهن افراد و استقامت ذهنی است.

چیزی که باعث شده عاشق این بازی شوم این است که یک بازی بر محور مهارت است نه قمار. البته فاکتور شانس همیشه وجود دارد ولی شانس سرنوشت شما را مشخص نمی کند. اگر ریسک های حساب شده و درست داشته باشید، در طولانی مدت برنده می شوید. من در طول عمرم یاد گرفته ام که زندگی شبیه به عشق است و اگر بازی نکنی، نمی توانی برنده شوی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *