تاریخ:آوریل 19, 2021
منوچهر احدپور خانقاه

منوچهر احدپور خانقاه کیست؟

منوچهر احدپور خانقاه متولد تهران است و حالا 67 سال سن دارد. او خیلی دیر سراغ پوکر رفته و نخستین حضور او در تورنمنت‌ها، از سال 2016 آغاز شده است. او با شرکت در مسابقات متفاوت در خاک اروپا در سه سال اخیر به 2.3 میلیون دلار رسیده است. از این حیث به لیست موفق ترین پوکربازهای تاریخ ایران راه پیدا کرده است. خانقاه در دانشگاه نیوکاسل انگلستان در رشته مهندسی بزرگراه و ترافیک درس خوانده است. او بین سال‌های 1975 تا 1986 در صنعت‌ راه‌سازی ایران فعالیت کرده و پروژه‌های شخصی‌ای نیز داشته است. او از 1993 تاکنون ساکن آذربایجان است و بیزنس‌هایی در زمینه غذا، پلاستیک، چوب و ساخت و ساز دارد.

بزرگترین رقمی که در این مدت احدپور برنده شده، به مسابقات سال 2018 بارسلونا بازمی‌گردد. در بخش نولیمیت هولدم به 1.3 میلیون دلار رسید.

منوچهر احدپور اصالتی آذربایجانی دارد و به جز زندگی در آذربایجان، در این کشور به تجارت مشغول است. بنا بر اتهامی که خبرنگاری معروف در کشور مالت، احدپور رابطه‌ای نزدیک با الهام علی‌اف دیکتاتور آذربایجان دارد. در پرونده‌های مربوط به پاناما پیپرز مشخص شد که پشت کمپانی‌ای قرار دارد که پولشویی می‌کند. نام این کمپانی 17 بلک بود که ارتباطی نزدیک با بازی بلک جک 17 دارد.

خانقاه همینطور رابطه‌ای خانوادگی و دوستانه با کمال‌الدین حیدروف مهم‌ترین وزیر دولت علی‌اف دارد. حتی فرزندان این دو روابط تجاری دارند. وزارات دارایی ایالات متحده یک بار گزارش داده بود که ثروت حیدروف حتی از رئیس جمهور علی‌اف بیشتر است.

مجید جان‌ملکی هستم، بیست و چند ساله. علاقه‌مند به انواع شرط بندی، به خصوص ورزشی. فوتبال و چند رشته ورزشی دیگه رو دوست دارم و تجربه خوبی تو این حوزه به دست آوردم که دوست دارم با شما به اشتراک بذارم.

1 یک پینگ

  1. پینگ بک: 10 بازیکن برتر ایرانی پوکر چه کسانی هستند؟ – بخت و اقبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *