میلاد قاسمی خواه (میلاد خواه) کیست؟

میلاد قاسمی خواه در روز 5 شهریور سال 1368 به دنیا آمد. او یکی از چهره های معروف در اینستاگرام ایران است و با ویدیوهای طنزی که منتشر کرده به شهرت رسیده است. او با نام میلاد خواه معروف شده است. قاسمی خواه ساکن شهر تهران است. او در رشته معماری از دانشگاه آزاد لاهیجان مدرک لیسانس دریافت کرده است.

دنیای اینستاگرام میلاد قاسمی خواه

از سال 1395 بود که کلیپ های طنز میلاد دیده شد و کم کم طرفداران زیادی پیدا کرد. البته در این میان انتقادات زیادی هم وجود دارد. به عنوان مثال گفته می شود افراد این چنینی با لودگی و مسخره بازی سعی می کنند بیننده های بیشتری را جذب کنند. میلاد در این مورد می گوید:

کار من بی ادبی نیست. ما در جامعه ای زندگی می کنیم که همه حرف های رکیک و توهین آمیز می زنند و من فکر کردم که می توان مانند مهران مدیری که در سریال طنز شب های برره یک زبان جدید را باب کرد، حرف هایی را جایگزین این فحش و دشنام های رکیک کرد. ما کلمات و اصطلاحات خاصی را به جای آن ها (با همراهی دوستم کامران) در کلیپ ها منتشر می کنیم و اصلا هم بی ادبی نیست. مثلا من خالق تکیه کلام قوقول هستم یا کلمه شتره به معنای شلخته است که می توان در جاهای مختلف به کار برد و اشاره کرد که کلمه ای است که تهرانی های قدیمی آن را مورد استفاده قرار داده اند. اتفاقا کار من در اینستاگرام یک فرهنگ سازی است تا از بر زبان آوردن کلمات و اصطلاحات رکیک خودداری کنیم!

حضور در خندوانه

این فعال اینستاگرامی در برنامه خندوانه شبکه نسیم با اجرای رامبد جوان حاضر شد و این حضور هم باعث شد طرفداران بیشتری با چهره و کارهای او آشنا شوند. یکی از نکات جالب ویدیوهای او این است که بارها نقش دختر را ایفا کرده در صورتی که معمولا دیگران از این روش در ویدیوهای طنز استفاده نمی کنند. قاسمی خواه معتقد است لطف خدا و مردم و مخاطبانی که باعث بازنشر ویدیوهایش شده اند کمک کرده او به این سطح از محبوبیت برسد.

میلاد کارش را با دابسمش شروع کرده است. در ادامه او ایده هایش برای ویدیوهای طنز را اجرا کرد و کم کم سعی کرد با تیپ سازی و استفاده از تکیه کلام های مخصوص،‌ مخاطبان بیشتری جذب کند. او در مورد شهرتی که به دست آورده می گوید:

ما اصلا معروف نیستم و فقط معروف خانه های خودمانیم! معروفیت یک بازیگر و یک واینر با هم متفاوت است و ورزشکاران، بازیگران و… معروف هستند و ما واینرها فقط لطف مردم شامل حال مان می شود! بازیگران در مقایسه با واینرها زحمات زیادی می کشند اما کار ما از عهده هر کسی برمی آید!

معمولا واینرها درآمد بالایی از راه تبلیغ در اکانت شان کسب می کنند. اما قاسمی می گوید وضعیت متفاوتی در مقایسه با همکارانش دارد و در زمینه تبلیغ به صورت میانگین 1.5 میلیون تومان دریافت می کند و این پول بین او و دوستش تقسیم می شود.

رابطه میلاد قاسمی خواه با محمدامین کریم پور

محمدامین کریم پور هم یکی از همین همکاران است که گفته می شود رابطه خوبی با میلاد ندارد. طبق شنیده ها این دو در یک مسابقه دابسمش مشاجره کردند و از آن زمان رابطه خوبی با هم ندارند و حتی در اینستاگرام هم اکانت یکدیگر را فالو نمی کنند.

البته درآمد این واینرها هم با افزایش فالوورها تغییر می کند. به عنوان مثال، گفته می شود قاسمی خواه که در سال 1399 توانسته تعداد فالوورهای اکانتش را به 4.5 میلیون نفر برساند، در حال حاضر نرخ تبلیغ در اکانتش را به 4 میلیون تومان افزایش داده است. یعنی اگر او روزی 5 استوری تبلیغاتی داشته باشد 20 میلیون تومان درآمد خواهد داشت!

البته کار او محدود به اینستاگرام نیست و ویدیوهایش را در کانال رسمی اش در یوتیوب هم منتشر می کند. قاسمی می گوید پیشنهاد برای بازی در تئاتر و فیلم کوتاه دریافت کرده ولی قبول نکرده چون هدفش این کارها نبوده است. او می خواهد از طریق رشته تحصیلی اش درآمد کسب کند.

اتفاقات حاشیه ای میلاد قاسمی خواه

قاسمی خواه یک لایو اینستاگرامی جالب با امین فردین داشت. او در ابتدا از کار فردین تعریف کرد و گفت خوب است که زندگی مخفی سلبریتی هایی که پشت پرده آن کار دیگر می کنند را افشا کنیم تا هم مردم با این مسائل آشنا شوند هم این افراد کمی بیشتر در زندگی و رفتار و گفتار خود دقت کنند. او در ادامه افزود:

من اطلاعاتی از آدم هایی دارم که مدام به دنبال برقراری ارتباط با دخترها هستند و در مهمانی های مختلف شرکت می کنند. آدم هایی که فقط در برابر دوربین خوب ادا درمی آورند. اگر بدانی آن ها چه کسانی هستند دود از سرت بلند می شود! بعد من به خاطر چند کلمه ممنوع التصویر می شوم ولی آن ها در صداوسیما و جاهای دیگر کار می کنند. من هیچ چیز خاصی نیستم. ولی از وقتی معروف شدم بعضی چیزها را در سبک زندگی ام رعایت کردم. درست نیست من در تهران به مهمانی های آن چنانی بروم و عکسم پخش شود. از سوی دیگر خیلی از سلبریتی ها هم بعد از دریافت سکه های طلا و پول در مراسم خیریه شرکت می کنند!

لایو میلاد قاسمی خواه و امین فردین

علی صبوری هم یکی از واینرهایی است که در اینستاگرام به شهرت رسید و بعد هم در برنامه خندوانه حضوری موفق داشت. بعد از مدتی او با دو نفر از دوستان همکارش یعنی عرفان علیرضایی و میلاد خواه دچار اختلاف شد. او در یک لایو اینستاگرامی در این مورد توضیح داد:

من از روز اول سعی کردم محبت همه را خوب جواب بدهم و تلاش کردم در کارم پیشرفت کنم. بعد هم به برنامه خندوانه رفتم و دوستان از من حمایت کردند. هرچند من از آن ها نخواسته بودم برایم تبلیغ کنند. متاسفانه در روزهای اخیر اتفاقاتی افتاده که باید اینجا توضیح بدهم. یکی از دوستان در لایوش به تعریف از خودش پرداخت که من اصلا با این تمجیدها مشکلی ندارم. نمی دانم دقیقا چه اتفاقی افتاده بود که مرا بلاک کرد.

راجع به چیزهایی که در مورد من گفته باید به خاطر همه کسانی که دوستم دارند توضیح بدهم. من زیر آب کسی را نزدم. ما رفاقت نداریم فقط در محیط کار با هم دوست هستیم. در مورد بی مزه بودن هم باید بگویم آیتم های خیلی ها بی مزه است. این ربطی به شخصیت شان ندارد. من یادم نمی آید با گریه کردن یا مسائل حاشیه ای پیشرفت کرده باشم. در صورتی که همین آقایان هم بعد از ریپورت شدن پست شان گریه کردند. من اگر نقدی داشتم در حمایت از شما بود چون اگر اینستاگرام فیلتر شود دیگر منبع درآمدی نیست. من ماه هاست در یک سریال بازی می کنم ولی حرفم به خاطر کسانی بود که هنوز به این سطح نرسیده اند. مگر کار در تلویزیون بد است؟ شماها اگر پیشنهادی از تلویزیون دریافت کنید به سرعت قبول می کنید.

لایو اینستاگرامی علی صبوری در مورد عرفان علیرضایی و میلاد خواه

اکانت اینستاگرام میلاد خواهhttps://www.instagram.com/milad_khahhh
کانال یوتیوب میلاد خواهhttps://www.youtube.com/c/MiladKhah

برخی سایت ها ادعا کرده اند میلاد مدیر سایت شرط بندی و پیش بینی «کنزو بت» است. اما دوست او، عرفان علیرضایی سایت کنزو بت را تاسیس کرده است و میلاد هم در اینستاگرام به تبلیغ سایت پرداخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *